HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

#teamdailey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: #teamdailey    2017-10-13, 10:35 pm

Team Dailey

Vannak dolgok, amiket az ember nem tud csak úgy befolyásolni az életével kapcsolatban. Senki sem választhatja meg a szüleit, sajnos én sem. De nem tartok már tőlük, csak elfogadom, hogy sose fog egyezni a véleményünk. Nincs ahogy. Másként tekintenek rám, ránk én is rájuk. Máig nem fogadják el, hogy nem azt teszem amit szeretnének, ezt csak azzal mutatják ki, hogy ha otthon is vagyunk alig tőrödnek velünk. Fel sem fogják, hogy esetleg szükségem lenne rájuk is. Tizenévesen ez még elment, azt gondolták elnövöm és majd ha egyetemre kerülök, akkor esetleg kevésbé leszek elszánt a festészettel kapcsolatban. Ám tévedtek. Minden egyes nappal egyre elszántabb lettem és ez ahhoz vezetett, hogy a rémálmuk legyek. Ők talán valami másnak neveznék, Isten szörnyű csapásának, ha hinnének az ilyesmiben, mert szerintem ugyanolyan hitetlenek, mint én csak nem mutatják ki.
Szóróm a pénzük, ezért se érzik úgy, hogy fontos lennék, befolyásolhatom esetleg a családi kassza növekedését. Szerintem korrepetálnom kellene a kisebbeket vagy valami normálisabb munkát keresni az egyetem mellett. Hogy esetleg az a pénz amit elköltök az visszajöjjön és ne kelljen azt várnom mikor kapok újabb összeget, hanem kitartson, legyen egy kis plusz, ha félre teszek és meg akarok venni valami nagyon fontosat. Illetve mint most is egy kicsit arra gondolni, hogy a bulik se szűnjenek meg az életemből. Amúgy is a befásultság nem lehet jellemző rám, nem lehetek csak elvonulva a saját világomba mit se törődve azokkal akik körbe vesznek. Különben így is nehezen szereztem meg a barátaim tiszteletét, hogy ne annak lássanak amit a külvilág felé mutatok. Mert komornak lenni egy dolog, na de úgy tenni, mintha azok lennék, megint más dolog.
Én meg pont az utóbbit teszem, hogy még véletlenül se jöjjenek rá, esetleg van egy sokkal viccesebb felem is, aki nem csak egy kivételes zenei stílusra tud táncolni, nem azt hallgat szívesen, hanem bármi másra ha arról van szó. Ám most valamiért mégis inkább ittam a születésnapos tiszteletére, az egyik haverommal, akiről kiderült, hogy táncolni nem tud, inni azonban annál inkább szeret. Én meg nem hagyhattam, hogy teljesen leigya magát és hülyeségeket csináljon. Mert képes rá, tudom. Ne legyen a becenevem Bae, ha nem lenne így. Legutóbbit is azt hittem én képelem őt fel, de aztán rájöttem, hogy semmi értelme mert másnapra úgyis elfelejti és letagadja az egészet. Ezért se kockáztattam.
Azt gondoltam, hogy békésen elüldögél amíg én megkeresem a mosdót és visszatalálok hozzá, de a hűlt helyét találtam annak a csodabogárnak. Körbe pillantottam, hát persze, hogy nincs az asztal közelében. Miért is lenne? Épp kiléptem az udvarra amikor kiszúrtam őt a medence közelében beszélgetni egy lánnyal. Sejthettem volna, hogy ő arra vár, én elhúzzam a csikót és elkezdhessen csajozni. Csak arra éppen nem gondol, hogy nem mindenki vevő a hülyeségeire.  

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️
Vissza az elejére Go down

#teamdailey
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal