HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Leda ~ Cherry ~ Debbie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mather

Mather
Posztok száma : 18
Motto : if it feels so good than it can't be wrong Age : 22 Foglalkozás : egyetemista Play by : Julia Rose
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Leda ~ Cherry ~ Debbie   2017-10-20, 11:23 pm

Október a Halloween hónapja és ez nagyon is a helyén van; imádom a hangulatát, a dekorációt, a halloweenes sütiket… és a Halloween bulikat.
A ma estit mindenütt hirdették, láttam a Facebookon, felugrott az Instán, még pár helyen ki is plakátolták, így nem volt kérdés, hogy eljut hozzám a híre és én bizony ott leszek. Mert Halloween. Éppen indulni készültem, mikor összefutottam Cherryvel, mint kiderült, ugyan oda indultunk; ritka esetek egyike, hogy nem egyedül indulok neki az éjszakának és most kifejezetten örültem is a társaságnak.
Hanyagoltam a tipik iskoláslány/nővér/cica jelmezeket, bár van otthon mindegyikből, a ma estére meghagyom ezeket az elsőéveseknek. Majd később elveszem a rivaldafényt. Megérkezve egyből a pulthoz mentünk és kikértünk pár „pumpkin shotot” (én legalábbis, nem tudom, Cherry iszik-e ilyesmit). Édes-cukorkás-narancssárga-vodkás csoda, személyenként három-három egy körre. Ha Cherry ivott velem, csak a hármat fogyasztottam el, ha nem, akkor mind a hatot, mielőtt elindultam volna a tánctérre; imádtam táncolni, egyedül, másokkal, ha beállt velem, vele táncoltam, ha nem, közel maradtam hozzá, hogy ha inni, beszélni, pisilni, rágyújtani, bármit velem akarna, húzzon ki nyugodtan a tömegből.
Talán három számot táncoltam végig, mire úgy döntöttem, itt az ideje újratölteni, most egy „vampire shot” sort kértem, fekete folyadékot szolgáltak fel, piros mázzal bevonva az üvegek száját, a shot lehúzása után ezeket gondosan le is nyaltam a poharakról. Ami édes, az jöhet.

219 >> x >> y

Vissza az elejére Go down

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 501
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTárgy: Re: Leda ~ Cherry ~ Debbie   2017-10-24, 8:58 pm

- Úúúú….! Ú! Mi ez? Én is ilyet akarok!
Tudjátok, az egyetlen jó ebben az estében az, hogy még nem kezdődtek meg a választások, így nem teszem tönkre Becca esélyeit. (A saját esélyeimről igazából ne beszéljünk, én tulajdonképpen nem akarom, hogy bármiféle esélyeim is legyenek, az AbbeyFesztet [húhúúú, AbbeyFeeeeszt!] leszámítva nem akarok hatalmat gyakorolni, vagy úgy egyébként, bármit is csinálni, ugye értitek, mire gondolok?)
Hogy mivel is rontanám bárki esélyeit? Nos… nem ide készültem ma este. Ezzel indokolom a jelmezem hiányát, vagy rögtönzöttségét, hogy szerintem valami papírtányérból próbáltuk meg kivágni a töklámpás fejet, amit aztán valahogy a hajam tetejébe tűztem, mert nyilván nincs nálam semmi, amivel igazi álarccá alakíthattam volna. És valaki adott nekem ilyen vámpírfog gumicukrot, egy ideig elvoltam vele, de aztán… aztán megettem, szóval tökre nem vagyok a toppon jelmezügyileg.
Buliügyileg meg túlságosan is toppon vagyok. Ezen a ponton már nem vagyok benne biztos, kivel jöttem, na meg hogy miért jöttem, de az biztos, hogy berúgtam, és az is biztos ugyanakkor, hogy hetek óta nem éreztem magam ilyen jól és gondoktól mentesnek. Mindig is tudtam, hogy az alkohol erre való.
Most meg csak úgy bevágódok a lányok mellé a bárpulthoz (Matheresek, azt hiszem mindketten, bár ezt inkább Cherry miatt gondolom, akit azért az elnöki tanács miatt szegről-végről én is ismerek), és gyakorlatilag elirigylem egyikük piáját. Szóval, mondom én – jobb így, hogy még nem kell a választási kampányunkra gondolni. Úh… ez a többes szám azért kicsit megfekszi a gyomrot.

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

Mather ✘ Elnök

Mather ✘ Elnök
Posztok száma : 24
Motto : It's my life, don't you forget! Age : 22 Titulus : szabadszellemű Foglalkozás : diák, önjelölt tetováló Play by : Anna April

TémanyitásTárgy: Re: Leda ~ Cherry ~ Debbie   2017-10-31, 9:29 pm

Let's party like it's the last day of our lives!

Debbie & Leda & Cherry

A mai nap különleges. Azaz talán éppen, hogy nem az. Oltári buli készülődik. Ez legfeljebb annyiban mégis kivételes, hogy ezúttal nem mi szervezzük, hanem egy összegyetemi összeröffenés az Abby Mount-osok körében törzshelynek számító szórakozóhelyen Halloween apropóján. Ma tehát nem a lazulós iszogatásé a terep, hanem a vad tombolásé. Hát legyen. Amit meg kell tenni, azt meg kell tenni. Bár ez egy tipikus diszkónak ígérkezik, nem is én lennék, ha beállnék a tucatlányok sorába és valami kis miniruhát vennék fel és a szokásos vakolatot festeném a fejemre. Isten ments! A hajamat egyszerűen összekötöm, sötét pólót és nadrágot veszek fel. Egész félelmetes lesz a végeredmény. Főleg, mert a Halloween tiszteletére csontváznak maszkírozom magam. Persze a magam művészi módján. Nem mondhatja senki, hogy nem adtam meg a módját. Biztos vagyok benne, hogy ki fogok tűnni a tömegből ezzel az arcfestéssel. És ez is a cél, ha már egyszer megmutathatom így is a művészetemet! Hátha ez is még több embert meggyőz, hogy ügyes kezem van, jöjjenek hozzám bátran tetováltatni. Az utóbbi időben kicsit lelassult az üzlet és nagyon nincs jól ez így. Semmilyen tekintetben.
Az alapozást már koraeste elkezdjük a bátyámmal, a haverjainkkal és pár haverinával, köztük Deborával is, hogy megfelelően emelkedett hangulatban legyünk, mire indulni kell. Ebbe nem is csúszik hiba, szerencsére nagy gyakorlatunk van már az ilyesmiben. Hangosan kiabálva, az alkoholtól már igencsak jó kedvvel, de semmiképp sem matt részegen vetjük bele magunkat az éjszakába. A srácok rögtön a parketton teremnek, hogy minél több cicababát taperolhassanak össze. Én még nem érzem annyira a hangulatot, úgyhogy letelepszem a pultnál, hogy „táncosra igyam magam”, amihez Debora is csatlakozik.
Kikérek egy sört és azt kortyolgatom, de ha már annyit rendelt azokból a shotokból, Deborának is besegítek, lehúzok én is vele párat, mielőtt a parkettra mennénk mi is tombolni. Jó a buli, de azért figyelni kell az alkohol utánpótlásra is, így rövidesen ismét a pultnál kötünk ki, hogy rendeljünk egy újabb kört. Ekkor hirtelen ott terem mellettünk egy lány, aki elég érdekes stílusban érdeklődik arról, mit is iszunk. Pár másodpercbe beletelik, míg felismerem az elliottos Leda Scottot, de azért sikerül. Bár nem kimondottan ismerem, de végül is szórakozni vagyunk itt, nem balhézni, tehát miért ne spanoljak vele akár? Rosszabb is lehetne, így meg legalább nagyobb lesz a társaságunk.
- Vampire shot vagy mi. Tolj egyet, ha gondolod – felé lököm a pulton az egyik feles poharat. Én úgysem vagyok oda annyira az ilyen édes lötyikért, csak azért iszom, mert alkohol van benne, ha már kikérte Debora, legalább ne menjen kárba. Ennyire jó fej talán lehetek ma, hogy adok neki egyet. Főleg, hogy nem is én fizettem úgysem.

Bocs a késésért, csajszik!
••

It’s my life, don’t you forget!

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Leda ~ Cherry ~ Debbie   

Leda ~ Cherry ~ Debbie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal