HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Krisz ][ Debbie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mather

Mather
Posztok száma : 18
Motto : if it feels so good than it can't be wrong Age : 22 Foglalkozás : egyetemista Play by : Julia Rose
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Krisz ][ Debbie   2017-10-20, 11:42 pm

Vannak napok, amikor még nekem is szar kedvem van; vannak napok, amikor még arra is ráveszem magam, hogy ezt valakivel megosszam, bár ritkaság. Minél kevesebben tudják, annál kevesebb kárörömöt generálok.
Nem is tudom, ma olyan… egyedül voltam. A bulik, a programozások, a kavarások közepén ott ültem az ágyamon egyedül, nem volt senki, akire ráírtam volna, éppen nem beszéltem senkivel. Csak ülni akartam valaki mellett, édességekkel vagy pizzával tömni a fejem és kicsit eloszlatni ezt az egyedüllét érzést.
Anton. Tudtam, hogy nem bánná, elég rég ismertük egymást már és osztottam már meg vele a problémáimat is olykor, nem kételkedtem abban, hogy benne lenne egy ilyen késő délutánban-estében. Nem tudom, mi súgta azt, hogy remek ötlet csak úgy átmenni és megnézni, otthon van-e, semmi telefonhívás meg egyebek.
Nem volt remek ötlet.
Önkényesen engedtem be magam a házba, hiszen már olyan nagyon sok időt töltöttem el ott, felmentem a szobájához; üres. Fürdő, konyha, üres, megcsörgettem, a hívott szám jelenleg nem elérhető. A nappaliban találtam rá egy Winstonosra, bár nem arra, akit eddig kerestem, a felfedezés, hogy neki akkor is van élete, ha éppen nem vele, még jobban lehúzta a kedvem.
- Szia – ültem a kanapéra Krisztián mellé és felhúztam a lábam, kihúztam a mobilom a farzsebemből és megnyitottam egy online ételrendelő oldalt. – Mennyire vagy éhes?
212 >> x

Vissza az elejére Go down

Winster

Winster
Posztok száma : 24
Motto : Viva la vida! Age : 21 Titulus : the Jerk.. suprise by Gemma Foglalkozás : Diák Play by : Colton Haynes

TémanyitásTárgy: Re: Krisz ][ Debbie   2017-10-21, 1:19 am

Alapjáraton gyűlölöm a szerdát, mert összesen egy előadásom van, amit a nap közepére tettek be – miért is ne, végül is éljenek a buta órarend megoldások – de a mai egyelőre remekül telik. Fél tizenegy felé arra keltem, hogy sms-em érkezett. A feladó az ír csoporttársam volt, aki arról értesített, hogy elmarad az előadásunk, ugyanis Professzor Collins lebetegedett. El lehet képzelni, automatikusan mekkorára tágultak álmos szemeim, amikor nem akartam hinni a hunyorító tekintetemnek. Mosolyogva kiejtettem a kezemből a mobilom és visszafeküldtem még egy órára.
Természetesen a legjobb napokon telik a leggyorsabban az idő, így mire elszaladtam egyet vásárolni, majd edzeni, teljesen elment a nap. A testvériségbe visszaérve a zuhany alá léptem annak érdekében, hogy felfrissüljek, majd ismét felöltözve leballagtam a házunk nappalijába társaságot remélve. Csakhogy senki nem ült ott, így én foglaltam helyet, hátha hamarosan valaki csatlakozik hozzám. Fejemet a kanapé háttámlájára helyeztem, majd a plafont bámulva azon gondolkoztam, mit egyek így edzés után.
A gondolataimból egy ismerős hang zökkent ki, tulajdonosa mellém foglal helyet. Ajkaim kissé fáradt mosolyba görbülnek, amikor megpillantom a csinos alakját.
- Szia Debbie. – köszönök vissza a matheres lánynak. Tudok egy és mást róla és Andonról, de a kapcsolatuk nem tartozik rám, így a véleményem egyelőre abból áll, amit azalatt az idő alatt lett világos a számomra belőle, amikor egy-egy buli alkalmával szóba elegyedtünk.
Következő kérdésére egyszerűen csak akkor tudnék nemet mondani, ha épp most zabálta volna tele magam.
- Most, hogy kérdezed, pokolian éhes vagyok. Miért? – kérdem érdeklődve, az arcát vizslatva. – Veled mi újság? Minden rendben van? – kérdem puhatolózva. Remélem, Anton nem sértette meg.

Mather

Mather
Posztok száma : 18
Motto : if it feels so good than it can't be wrong Age : 22 Foglalkozás : egyetemista Play by : Julia Rose

TémanyitásTárgy: Re: Krisz ][ Debbie   2017-10-21, 10:20 am

Futólag elmosolyodok; megtaláltam a partnert a kajálásra, mikor már azt hittem, mehetek vissza a szobámba csak úgy létezni és várni, hogy elmúljon a rám telepedett állapot.
- Én is – keresem ki a kedvenc helyemet, ahonnan többször szoktam rendelni; az övék a legjobb pizza, de van náluk kebab, hamburger, sült krumpli, fánkok, saláták és még sorolhatnám. Kiválasztok magamnak egy pizzát, mogyoróvajas-csokis fánkot és egy kisebb adag salátát, majd átnyújtom a telefonomat Krisztiánnak, hogy válasszon magának valamit. Valamiket.
A “minden rendben van” kérdésére arcomra erőltetek egy halvány mosolyt.
- Igazából, elvileg igen – ismerem be, kissé óvatosan, kissé kelletlenül. Nem vagyok szuperül és utálok az az ember lenni, aki nagy mosollyal letagadja, mikor nincs minden rendben. – Biztosan az idő – hessegetem el az önsajnálatot egy vállrántással és most igazán elmosolyodok. Na, nem nagyon, de már most jobb a helyzetem, főleg, mert úgy tűnik, megvan, kivel tölthetek el pár órát. Már, ha tényleg vevő rá.
- Te hogy vagy? – veszem át a telefont tőle, ha választott, és bepötyögöm az adatokat, majd elküldöm a rendelést, miközben nagyban reménykedek, hogy mielőbb ideér. Ezt az egyet nem szeretem a rendelésesdiben, amint feladom a rendelést, azt akarom, hogy már csengessenek is vele.
192 >> x

Winster

Winster
Posztok száma : 24
Motto : Viva la vida! Age : 21 Titulus : the Jerk.. suprise by Gemma Foglalkozás : Diák Play by : Colton Haynes

TémanyitásTárgy: Re: Krisz ][ Debbie   2017-10-22, 12:55 pm

- Remek, akkor már is találtunk egy dolgot, amiért küzdhetünk ma: ez a hogyan ne halljunk éhen szerda. – elmosolyodom és átveszem a telefonját, amikor felém nyújtja. Nem választok, csak lecsekkolom az eddigi bevásárló listát. Na, neee, nem gondolhatja komolyan, hogy hagyom szennyezni a szervezetét a következőkkel. Mondjuk, erről a kajádáról többször is hallottam jókat, de egy ideje rettenetesen szkeptikus vagyok minden étellel, ami nem az otthonom konyhájába készül.
Elszakítom a tekintetem a képernyőről és a mellettem ülő szépségre szegezem, kíváncsian várva a válaszát. Halványan elvigyorodom a válaszára.
- Elvileg? Nem túl meggyőző… – vágom rá egyből, mielőtt folytathatná. Nem mintha vájkálódni szeretnék az életébe, de jól tudom, milyen kellemes érzés, amikor valakit valóban érdeklesz. Vagy ha szimplán csak megoszthatod a bánatodat mással… nem mintha szokásom lenne, de ha elég sok méreg gyűlik össze bennem, akkor én is megkeresem azt, akiben a legjobban megbízom – a nővéremet, Sacit – és rázúdítom az összes gondom. Ő mégiscsak az idősebb, még ha csak pár perccel is, okos is – nem hiába goddardos és orvostanhallgató - emellett még nő is. Egyszerűen gyilkos trió.
- Elmaradtak az előadásaim, így rendkívül jól vagyok – válaszolok kérdésére, majd elrakom a rendeléses ablakot a háttérbe, felállok eddigi helyemről és úgy adom vissza Debbienek a mobilját. – De jelenleg az a világmentő akcióm – vagy inkább csak Debbie-megmentő - hogy ne hagyjam, hogy pizzán élj.
Felé nyújtom a kezem és biztató mosollyal az arcomon, felszökkent szemöldökkel méregetem. Erre a kihagyhatatlan lehetőségre nem mondhat nemet, és ha valóban nem teszi meg, akkor vele együtt elindulok a tanulókonyhára, amit ilyenkor abszolút senki nem használ, így szabadjára – és titokban – felhasználhatom az ott található alapanyagokat egy finom vacsora elkészítéséhez.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Krisz ][ Debbie   

Krisz ][ Debbie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal