HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Debbie & Elie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Városlakók

Városlakók
Posztok száma : 22
Motto : Je danse avec le vent, la pluie Age : 21 Titulus : Unstoppable Foglalkozás : Menekülő Play by : Bridget Saterlee
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Debbie & Elie   2017-10-22, 3:14 pm

Mindenkinek szüksége van egy kis kikapcsolódásra, főleg egy nehéz hét után. Amikor Faye felajánlotta, hogy segít elindítani a youtube csatornám, nem gondoltam volna, hogy minőségi videót felvenni ilyen nehéz és időigényes munka. Tulajdonképpen bele sem gondoltam, mennyi munkával járhat, így meggondolatlanul fejjel mentem a falnak. Nem mondom, hogy megbántam, ugyanis már most kétszáz követőnél tartok, holott csak egy videót osztottam meg, de őszintén meglepődtem, mennyire macerás a youtube vloggerek élete.
Egy hosszas fürdő után felveszem a legkényelmesebb otthoni ruhám és a pipereasztalom mögé ülök, hogy leápoljam az arcom. Mivel nem tervezek elmenni otthonról, ezért lemosom a maradék sminkemet és ápolóval kenem le a bőröm. A kis procedúra végeztével, háttal fordulok a tükörnek és körbenézek a szobámon. A kellemesebb légkőr érdekében felállok és meggyújtom az összes vaníliafagylalt illatú illatos gyertyám, felkapcsolom az éjjeli szekrényemen helyezkedő lámpát, majd az ágyam fejtámlája mögötti falon apró szögeken fonódó égősort is, és lekapcsolom a plafonról lógó csillárt. Mosolyogva csodálom a végeredményt, majd nekiugrásból bepattanok az ágyamba és előveszem az Elle, a Vogue és a Glamour legújabb számát.
Elkezdem lapozgatni őket, miközben a szobámban áradó illatterápiát élvezem. Tekintetem hirtelenül megáll az Eiffel-tornyot ábrázoló faliórámon, majd felkapva a mobilom kikeresem Debbie nevét, hogy pötyöghessek neki egy üzenetet.

„Szia, drága! Ugye még áll a ma este?”

Miután elküldöm az üzenetet, a hátamra fekszek és tétlenül a plafont bámulom. Ezt a csodás estét már csak egy pohár finom Merlot tudná még jobban feldobni…
Felállok az ágyamról és a konyha felé veszem az irányt. Egy kis bor senkinek nem árthat, főleg annak nem, akinek a családja egy része is ebben utazik.

Vissza az elejére Go down

Debbie & Elie
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal