HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Aidan & Anton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 70
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Aidan & Anton   2017-10-23, 2:17 pm

●●●● Aidan & Anton ●●●●

Eddig minden éven új szobatársat kaptam. Valamiért senki sem bírta velem egy légtérben annyi ideig. Egyiknek sem én voltam az oka, legalábbis azt mondták, de kezdtem azt hinni, hogy lehet csak nyugtatni próbáltak. Az előző szobatársaim nem csak az én szobámból, de az egész egyetemből kiiratkoztak. Ennyire csak nem lehettem zavaró. A szabályzatban az volt, hogy senki sem lakhat egyedül, ezért keresnem kellett egy szobát, ahová becsatlakozhattam harmadiknak. Az volt a szerencsém, hogy egy másik szobában is szabad lett egy hely, így nem kellett bezsúfolódni valakikhez. Bárkihez szívesen mentem volna, mert elnökként az összes winsteressel jó volt a kapcsolatom, de Aidan-nek különösen örültem. Még kis fiatal, friss winsteres srác volt. Az újak közül őt kedveltem a legjobban. Sokat beszélgettünk és nevettünk, na meg ittunk, szóval már igazi winsteres tesók voltunk. Nem féltem attól, hogy vele rossz lesz együtt lakni, szóval vidáman pakolgattam össze a cuccaimat. Nem gondosan pakoltam be, hisz csak pár szobával arrébb volt az új lakhelyem. Csak gyorsan bedobáltam mindenem a táskáimba majd megragadtam őket. Egy nagyobb bőrönd és két sporttáskám volt, amikbe pont elfért mindenem. Az ő szobája messzebb volt, mint gondoltam. Másik emeleten helyezkedett el és a lépcsőtől a legtávolabb. A kopogás kiment a fejemből, szóval csak úgy benyitottam.
- Ohh bocsánat - amint beléptem, el is fordultam. A kis srác épp egy lánnyal szórakozott az ágyban. Azt nem láttam, hogy még tartott e az aktus vagy már csak összebújva feküdtek, de ruhát nem nagyon láttam. Négy év winsteres lét után ez nem volt meglepő nekem. Csak fiúk laktak itt és mind sportoló volt, szóval a megnyerő külső alap és ehhez gyakran társult a nagy csajozgatás. Ebben a korban mi srácok ki akartuk élvezni az utolsó éveink és jobbnál jobb csajokat ágyba bújtatni. Nem is volt ez megtiltva, de mégsem sikerült még megtanulnom, hogy kopognom kéne mielőtt benyitok. Csak azért fordítottam el a fejem, hogy ne legyen még kínosabb helyzet Aidan-nak. Máskor nem zavartatnám magam és elmondanám, amiért jöttem, de ebben az esetben inkább magukra hagytam volna még őket. Sajnos nemsokára edzenem kellett menni és előtte le akartam rakni a cuccom, meg elkészülni, szóval nem mehettem ki.
- Én leszek az új szobatársad és jöttem beköltözni. - közben becsuktam magam után az ajtót és végre rájuk néztem.

clothes || remélem megfelel  csillogó szemű  ||  ©️
Vissza az elejére Go down

Winster

Winster
Posztok száma : 5
Motto : Knowing the truth is not always a kindness. Age : 19 Titulus : ♢ the handsome bastard son Foglalkozás : ♢ trying to be smarter than Mr Albert Einstein Play by : ♢ Thomas Hayes
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Aidan & Anton   2017-10-26, 10:11 pm

●●●● Anton & Aidan ●●●●

Néhány nő minden apró bóktól elolvad. De van aki átlát a szitán, aki nem éri be csak ennyivel az lehet, hogy helyesebben is él s, érdekesebbnek is bizonyul, csak néha pont az ilyen könnyű szavaktól meg botló nőkkel kell beérnünk. Mert milyenek vagyunk? Minden alkalmat kihasználunk. Hülye az aki nem tesz így. Ez most se volt másképp, pláne úgy, hogy tudtam teljesen az enyém az egész szoba egy darabig. Pont ezt a néhány kis szabad időt szerettem volna kihasználni. Amikor csend van, amikor tudom, hogy senki se zavarna meg minket. Mert miért? Minek is? Ezért se zárkosztunk be, ezért se bajlódtam azzal, hogy éppen ki kereshet pont engem. Hisz biztos azt hiheti, hogy máshol vagyok vagy felhív legalább és ha nem veszem fel akkor legalább tudni fogja most éppen nem érek rá. De igazából mindig mindenre ráérek. Még az ilyen valamivel nyugodtabb, gyöngédebb pillanatokra is. Amikor azt kellene bebizonyítanom, hogy nem egy számító kis dög vagyok, aki csak kihasználja a lányokat, akiknek tulajdonképpen szeretetre van szükségük. Mert hát… nem ezért csöppennek bele a lányok ezekbe a karokba például? Nem ezért húzódik hozzám? Mert el akarja hinni, hogy igenis fontos és számít valamit. Én meg épp valami kiábrándító szöveget szeretnék mondani neki a legeslegvégén, amikor már csak azon törheti az agyát, hogy vajon milyen parfümöt használhatok, amikor benyit valaki. Értitek? Azon a kib*szott ajtón, amit nem zártam be valaki benyit. Összepillantottunk a lánnyal. Már épp esküdözni kezdtem volna, hogy a dolgokat nem én rendeztem így meg miegymás. Honnan a jó égből tudhattam ugyebár, hogy a Winster-es elnök úgy dönt most cuccol át hozzám? Égő, nem égő, most már ez van. De legalább tuti nem fog azzal cukkolni, hogy milyen kis szent képem van már. Vagy mit tudom én. Azt észre vettem, hogy a takarót perpillanat sokkal szívesebben sajátítaná ki, ezért továbbra is nekem kell a férfinak lenni és hagyni, hogy meglepettségében iglunak nézni a takarómat. Így amíg Anton elfordult gyorsan magamra kaptam az alsómat legalább. Az elég barátságos közelben volt, nem kellett elugrálnom érte mondjuk az ablakhoz amire elég trehányul fel lett dobva szegény lány felsője. Én meg észre vettem, hogy mennyire könyörög már a szemével a ruháiért legalább, ezért voltam annyira úriember és gyorsan összekapkodtam neki az övét. Az teljesen minden volt, hogy az én nadrágom meg felsőm hol van. Annyira szégyenlős azért már nem voltam, hogy egy szál alsóba ne tudjak megállni a Winsteres elnök előtt. Amúgy is az ágy másik végében volt, ahová most még úgyse tudtam volna átbukfencezni. Egyrészt mert még gondok voltak itt.
– Mmm máskorra vártalak. De most már… teljesen mindegy. Ez most már a te szobád is. – azzal a lendülettel és lelkesedéssel amint kimondtam ezeket a szavakat, igyekeztem a felsőm után kapni és felvenni. Mert most már néz. Tényleg néz. Nem pedig elfordul. Dupla fúj nekem.

höh te és az ötleteid ||  kölyökkutya szemek 2   ||  ©️

Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down

Aidan & Anton
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aidan & Terra - Romos épület: valakinek ihletszerzés, másnak menekülőút?
» Ophelia&Aidan