HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Roderick Hoewell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Posztok száma : 1
Foglalkozás : Tanár Play by : Pietro Boselli
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Roderick Hoewell   2018-03-11, 6:14 am

@Roderick Hoewell írta:
Rhydderch Hoewell

Egy férfi hangosan járkál fel alá a folyosón miközben telefonál. Ideges a telefon túloldalán lévő személy szavai miatt, és ideges amiatt ami éppen pár méterre történik mellette. Majd az ajtó kicsapódik és az egyik nővér lép ki egy pillanat
– Fiú. – A férfi pedig felsóhajt megkönnyebbülten, majd kissé megrezzen a szülőszobából eredő hangok miatt. Még egy sort mond a telefonba, majd a nővér után lép büszkén

A tv-ben Margaret Thatcher később igen elhíresült beszéde ment élőben, amit a fiiú a földről igen lelkesen nézte. Igaz, ő csak annyit értett az egészből, hogy egy nagyhajú néni kék ruhában azt mondogatja, hogy “no no no”. A kanapén domboruló hasú anyja sem értett a politikából sokkal többet, ő is csak amiatt nézte, mert a férje is érdekelt volt a témában. Vagyis pontosabban mondva Mrs. Hoewell a sok politikus között próbálta megkeresni Mr. Hoewellt arcát. Végül egy pillanatra a kamera felé fordult, így a következő pillanatban már kapcsolt is elé a következő adóra. Úgy gondolta – az ifjabbik Hoewell igen nagy örömére –, hogy ennyi bőven elég volt a felső házból.

Alig pár hónappal később feketében álltak a temetőben körülvéve a szűkebb rokonsággal. Ez nem valami megünnepelendő dolog volt, így próbálták inkább négy fal között tartani. Ricky, akit nem mellesleg ekkortájt kezdték el az iskolában így becézni, az anyja kezében kapaszkodott, pedig már túl volt azon a koron, hogy ilyen módon bújjon hozzá. Ám ő egyszerűen csak kétségbe esett módon próbálta megnyugtatni a keservesen síró anyját.  
A tabu lista pedig egy újabb szóval bővült: kistestvér.

Már jóval idősebb és már egyre férfiassabb. Kezd vállasodni és pont mutál, amit ő nagyon utál. Éppen úszó edzésből rohan át a matek klubba. A legtöbben furán néznek rá, hogy ennyi mindent elvállal, de ő szeret a legjobban teljesíteni… mindenből. Valami amit az apjától örökölt, kevés ilyen van. Vagy is mostanában egyre több ilyet fedezett fel.  

Az anyja rá szólt, hogy többet kéne a szociális életével foglalkoznia, így elkezd bulizni járni. Kinézete, na meg a neve miatt majdnem mindenhová könnyen bejut. Majd egy házibulin először csókolózik egy  Lily nevű lánnyal. Hamarosan el is kezdenek járni, pedig ő az égvilágon semmit sem érez… Szó szerint, minden fajta módon. De pont emiatt inkább összeszorítja a száját és játssza a szerepét. A családja majd ki csattan a boldogságtól, főleg az apja.
De “sajnos” a kapcsolat elég rövidre sikerült.

Megtörténik egy újabb “első csók”, ám most már egy fiúval… Vagyis jobban mondva egy férfival. Ezen alkalommal már jóval többet érez, és az a furcsa bizsergető érzés is ellepi a testét.

Keményen tanul, folyamatosan és a legfontosabb célja, hogy a legjobb egyetemre kerüljön be. Ezt körülötte minden felnőtt helyeseli és a barátjai is lassan elfogadták, hogy Ricky-t az elmúlt hónapokban vagy a könyvtárban lehet megtalálni, vagy az edzőteremben.
Persze mikor a szülők meghallják, hogy a fiú az utolsó pillanatban megváltoztatja a jelentkezését majdnem szívrohamot kapnak. Eddig építésznek készült, de most váratlan módon kijelenti, hogy ő biza matematikus lesz. Tiszta hibbant…

A sikeres felvételi után egyre több időt tölt egy Marcus nevű fickóval. Amolyan “lazitás” céljából… Hát ennek végül meg is lett az eredménye. Az egyik ágyban töltött lazítás közben a férfi különböző szerek beszedésére kényszerítette, majd mikor ezt Rick megtagadta, ő egyszerűen csak bevaltotta hogy az összes együtt töltött titkos estéről videó felvétel készült. A velszi ezen valójában nem lepődött meg, annyira a lelkét se bántotta, hogy a szeretője képes ilyen módon elárulnia…. Ám annál mérgesebb lett a fenyegetésétől.
Üdv, a nevem Rhydderch "Roderick" Hoewell,  28 éves vagyok, 1990.02.01-én, Cardiffban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem velszi. Jelenleg matematika tanár vagyok és a tanár csoportba tartozom. Pietro Boselli arcát vettem kölcsön.
Belbecs
Ez szintén egy fontos rész, hisz ebből tudjuk meg, hogy milyen is valójában a karaktered. Nyugodtan írhatsz arról, hogy mik a szokásai, mit szeret és mit nem. Hogy viszonyul az ismeretlenekhez, könnyen barátkozik e... Ebben a részben bármit megoszthatsz velünk, ami a karaktered jellemével kapcsolatos. Min. 100 szót kérünk.
Külcsín
Nem igazán úgy nézek ki, mint egy átlagos egyetemi tanár, főleg nem mint egy matematika tanár. De hát az élet ezt hozta össze … Persze ha megnézzük apámat  az alapján talán pár évtized múlva jobban fogok hasonlítani a “normálishoz”. Az öregnek eléggé hullik a haja…  Magasságomat szikár anyámtól örököltem, így szépen több mint 180 centi magasra nőttem meg. Igaz egy profi kosárlabda csapatban, így is a legkisebb lennék nagy eséllyel. Nem baj, úgy sem akarok szakmát váltani.  Izmos testem a rendszeres edzés eredménye. Én úgy hiszem, hogy nem elég csak az elménket mozgásban tartani, hanem a testet is kell. Törekszem a rendszeres sportolásra és az egészséges étkezésre. A hajam barna, amiben semmi különlegesség nincsen. Szerintem a világ lakosságának nagy részének hasonló színű. Ami még talán említésre méltó az az arcom, ami sokak szerint – és magam szerint is – kissé kisfiús. Ez pedig a munkámban elég gyakran hátráltat… De hát az élet nehézségek nélkül elég unalmas lenne. Meg sokszor azt hiszik rólam, hogy diák vagyok. Igaz ez pár szituációban igen hasznos. El sem tudjátok képzelni… Szóval az arcom miatt általában minimum egy öt évvel fiatalabbnak néznek. Persze növeszthetnék valami arc szőrzetet, de már próbáltam és megmondom az igazat, de borzalmas néz ki rajtam.
abbey mount
institute for higher education

A hozzászólást Roderick Hoewell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-04-01, 7:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Roderick Hoewell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal