HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Cole McLain ° I'm sexy and I know it °

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-24, 10:24 pm

Hi, Guys

My name is McLain...

Cole McLain

°°°FAMILY°°°

It's quite ironic that in life, the person that brings out the best in you & the one that makes you strong is actually your weakness.

Nathaniel McLain

Kívánhatnék-e jobb szobatársat a rokonomnál, akit eddig nem is ismertem? Remélem hamar kiderül a válasz. Ahogyan az is, hogy jó cimborákká avanzsálunk-e, és a McLain név mekkora hírnévre tesz szert az iskolában nekünk köszönhetően.

°°°FRIENDS°°°

I love you like a fat kid loves cake!

Leda Rose Scott

Mert ugyan ki lenne képes velem órákon át agyzsibbasztó meséket bámulni tonnányi gumicukor és egy-két üveg vodka társaságában? Naná, hogy Leda! A kis hölgy kitartása páratlan, ha Pindúr Pandúrokról és Dexter laboratóriumáról na meg persze rólam van szó.

Tessa Moscovic

Miss. Moscovic, nehogy azt higgye, hogy el tud rejtőzni az én mindent látó szemeim elől. Kedves lány vagy, aki nem ömleng nekem órákat arról, hogy milyen testápolót kent magára, vagy melyik hajfesték tette tönkre legutóbb a haját. Tartsd meg ezt a jó szokásodat kérlek.

Alexander Wolnoth

Biztos vagyok benne, hogy minden életre való fiatalnak van legalább egy ivócimborája. Nos nekem több is akad, de a kollégium padlásán (alias a tőrzshelyünkön) a híres Zöld tündért Alex-el láttuk a legtöbbet. Mindig számíthatok rá, hogy a abszintról vagy gumicukorról van szó.
Amúgy a kapcsolatunkat kicsit felszínesnek érzem, szóval nem osztjuk meg minden nyavalyánkat egymással, csak azt ami két korty között kicsúszik. Ennek ellenére jó havernak tartom, nem bántam meg, hogy lebratyiztam vele.

°°°LOVERS°°°

I wanna be your favourite 'hello' and your hardest 'goodbye'.

°°°ENEMIES°°°

Seasons change, but people don't...

°°°EX-GIRLFRIENDS°°°

You were my favourite mistake.

°°°OTHERS°°°

Arnold Brooks

Néztél már úgy valakire, hogy elképzelted milyen is lenne, ha meztelen testetek egymáshoz simulva...Stop! Nem folytatom, de ebből gondolom már rájöttél, hogy Arnie, te kifejezetten fura hatást gyakorolsz rám. De ezt a világért se vallanám be senkinek, elveszteném a fél rajongótáborom. Nem állítanám, hogy haverok vagyunk, nem igazán próbáltam veled ismerkedni. Kilógsz a sorból, például a tánccal, és talán ez az ami annyira érdekes benned.

A hozzászólást Cole McLain összesen 8 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-01, 5:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 496
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-25, 1:31 pm

Helló, te gyökér óriás brokkoli! Szerintem emlékszel mi pecsételte meg a sorsunkat...izé, a barátságunkat. A végzetes rajongás a Pindur Pandúrokért és Dexter laboratóriumáért, és a színesszínes lehetőleg minél gusztustalanabb gumicukrokért...Vodkával, vagy nélküle.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-25, 6:35 pm

Íme, bent vagy Próbanyuszim, remélem így megfelel (:

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-25, 8:31 pm

Kaphatok egy helyet? Természetesen a családnál. :-)

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-25, 9:23 pm

Meg is volnánk, Nate! :3

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-25, 9:59 pm

Szia Misfits bro :DD lehetne róla szó, hogy kapjak itt egy helyet meg egy játékot a későbbiekben ? Smile

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-26, 9:17 am

Meg is volnánk Misfits-sist, remélem így jó lesz Very Happy És a játékban is benne vagyok (:

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-04-28, 7:04 pm

Őszintén szólva, féltékeny vagyok. Nem csak azért, mert piszok helyes vagy és nem tudok elmenni melletted úgy, hogy meg ne bámulnálak, hanem azért, mert más vagy és mégis elfogadnak. Ki az, aki megszállottan rajong manapság a mesefilmekért? Nem, igazából ez nem is zavar. Csak felfoghatatlan számomra, hogy mindenki bír, mindenki szeret, pedig szerintem kissé különc vagy. Na, mindegy. Utálni azért nem utállak, már csak a helyes pofid miatt sem. Others esetleg? : )

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-05-01, 1:49 am

'Zöld tündér' - Már a szó hallatán is ide kívánkozom, a sok abszint és ezen kívül a gumicukrok miatt. Ugye Cole kapok itt valamilyen helyet? Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-05-01, 5:33 pm

Bebiggyesztettelek, remélem jó lesz abban a csoportban Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-05-01, 5:36 pm

Tökéletes Very Happy Nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm Smile

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-08-24, 11:17 am

remélem nem kell a kitüntetett, legeslegelső helyemért harcolnom senkivel sem, hiszen én vagyok az egyetlen hugicád, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, tiszta szívből. nem ragozom, úgyis tudod, hogy téged imádlak a legjobban, meg hogy bármit megtennék érted. bármikor számíthatsz rám, pont úgy, ahogyan én is rád (és az esetek többségében - valljuk be - elfogadom a segítségnyújtó kezet).
jóban-rosszban, trében, bajban, mindig ott leszek melletted, ezt remélem tudod!
szeretlek bátyus!

<3

(és nézd el a kegyes kis hazugságaimat.
tudom, hogy megértesz, hiszen ez is - mint oly sok minden - családban marad..)

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   2012-08-25, 9:56 pm

Helloszia, Cicc. Cool Beszorítasz még engem is valahova? Hogy hova, azt már rád bízom... Rolling Eyes

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Cole McLain ° I'm sexy and I know it °   

Cole McLain ° I'm sexy and I know it °
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abigail and Cole