HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Grace Wilson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Grace Wilson   2012-04-28, 10:15 pm

<< GRACE WILSON >>

"Ha most ez így veled ma nem megy, hogy is mehetne bármi nélküled?"

Születési hely és idő.London, 1995. 03. 15. Kor. 17 Foglalkozás. -. Szexuális orientáció. hetero. Szociális állapot. felső osztály Csoport. lány diák

Spoiler:

Family:
Anya.Amber Wilson, 40, építész. A legambiciózusabb nő, akivel valaha találkoztam. Imád szervezni, mióta elmúltam 3 éves, mindig gyomorgörccsel várom a szülinapom, a 300 vendéget, a liliomcsokrokat és persze az elmaradhatatlan vonósnégyest. (De a változatosság kedvéért három éve például szerzett egy elefántot.)
Apa.Joshua Wilson, 42, vállalkozó. Meglehetősen ritkán találkozunk, a képeslapküldés kényelmesebb számára. De közvetetten szeret mindenről tudni, ami velem történik, viszont nagyon nehezen viseli, ha valami nem úgy alakul, ahogy azt előre eltervezte.
Testvér.Cathy Wilson, 10, tanuló. Bűbájosnak látszó kis boszorkány, aki les minden adandó alkalmat, hogy mikor tehet nekem legalább minimálisan keresztbe. Második kedvenc szórakozása a magassarkúim próbálgatása.
Egyéb hozzátartozó.Regina Sullivan, 38, étteremtulajdonos, Már kisgyerekkoromtól kezdve rengeteg időt töltöttem nála, és számtalanszor vigyáz Cathy-re is.

Like,Dislike:
Like:
Ruhavázlatokat rajzolgatni, egy vázlatfüzetbe.
Egy hosszú nap után táncolni a szobámban valamilyen rockzenére.
Carbonara spagettit főzni.
Az erkélyemen napozni egy jegeskávéval.
Filmek, könyvek, zenék, sorozatok és mindenféle művészet.
Ha valaki jó tanácsot ad.

Dislike:
Ha egy általam kreált ruha utólag mégsem tetszik.
Amikor tánc közben a szemközti ablakból figyelő srác kaján vigyorral integet.
Egyedül enni.
Ha a kertben arra ébredek, hogy esik az eső.
A hülyeség és a kisstílűség újabb távlatainak felfedezése.
Ha meg akarják mondani mit hogyan tegyek.

The Story.....
Körbejárattam a tekintetem a teremben. Kínos, mennyire nem illettem bele a képbe.
A székek gyárilag halványkék kárpitja, már egészen szürke volt és a textil mélyen magába szívta a cigifüstöt, a plafonon rózsaszín és zöld fény táncolt, a falon egy ízléstelen színkombinációjú festmény lógott valami patakról, és egy ijesztően hamis énekhang csendült fel újra és újra. Azon gondolkoztam, hogy ki írhatta, hogy „ezért veszett el, ami bennem él” és pontosan mire gondolt. A mellettem ülő srác, azt hiszem Lucas, negyedszer is megkérdezte, hogy nem megyek-e fel hozzá. Már nem is gondoltam arra, hogy válaszolnom kéne, remélem ő sem várta el. Ha mégis, vigaszdíjként felajánlhatok egy félig megivott koktélt. Lassan kifújtam a levegőt és sietősen felálltam, ugyanazzal a mozdulattal lekaptam a bőrkabátom a fogasról.
- Gracie. Maradj még. – Egy tizedmásodperc erejéig egy kis részem valahova nagyon messzire kívánta Ashley-t, a tömény vodkaszagú leheletével együtt. Miért nem léptem fel elég erőteljesen, amikor a lány berángatott ide? Aztán rögtön el is szégyelltem magam, mégiscsak a barátnőmről van szó, aki képtelen vigyázni magára.
- Nem akarok. - tiltakoztam óvatosan - De jöhetnél te is. – szorítottam meg finoman a kezét, mire szórakozottan felsóhajtott. Ő az, aki általában márcsak dacból sem ért velem egyet gyakorlatilag semmiben. Ezért igencsak felszaladt a szemöldököm, amikor felállt, pedig már épp készültem volna egy spontán beszéddel, hogy miért akarok menni. – Sziasztok. – nevetgélt, és legnagyobb meglepetésemre szó nélkül követett kifelé. Nem baj, majd máskor adom elő, őt ismerve, rengeteg alkalmam lesz még.
Az éjszakai hideg csípte a bőröm, és másra se vágytam, mint egy kádnyi forró vízre. Ráadásul Ashley rögtönzött táncának köszönhetően, az egész utca minket figyelt. Apám arca jelent meg előttem, és szinte már hallottam a fejemben a hangját, hogy mennyire szánalmas dolog ilyen proli helyekre járni. Mekkora paradoxon, hogy a szerinte 'elit' bulikba bármikor elenged, pedig ott gyakran rosszabb dolgokat tapasztalok, mint errefelé. Mindig azt akarta éreztetni velem, hogy a családunk valamiért különb azoknál, akiknek nincs annyi pénze mit nekünk. De ezt nyilván sosem hittem el neki.
- Hívok egy taxit. - mondtam hirtelen inkább magamnak, és legyeztem egy sárga autónak, ami engedelmesen lehúzódott az út szélére. Diktáltam a címet és bekönyörögtem Ashley-t a hátsó ülésre, én pedig lehuppantam mellé.
- Emlékszel, amikor nyáron itt voltunk?- kérdezte miközben a pulcsija kapucnijával játszott.
Bólintottam. Tavaly Lucas minden bizonnyal több szerencsével járt volna, bár tegyük hozzá, cseppet sem vagyok büszke arra az időszakra. Szinte fizikai fájdalmat okoz visszagondolni, hogy mennyire nevetségesen naiv voltam. Talán tényleg nem lehetett mást csinálni, csak kihasználni. Kényelmetlen érzés feszített gyomortájékon.
- Mennyi minden változott azóta. – pillantott rám. Tényleg nem gondoltam, hogy valaha szó nélkül végignézem majd, ahogy valaki mellettem egy koszos tűt bök a karjába. Hogy majd szakadó esőben, az utcán rohanok magas sarkúban, és eszembe se jut, hogy hogy nézhetek ki lefojt sminkkel, hogy az ablakomon keresztül közlekedek a szobámba, vagy, hogy rendszeresen látogatok valakit egy idegszanatóriumban.
- Hiányzik. – jegyeztem meg halkan.
- Mi?- hajolt előre Ashley, de az arcán továbbra is ott bujkált a kissé eszelős mosolya.
- A tudatlanság. – válaszoltam, miközben a táskámban kotorásztam a pénztárcám után.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Grace Wilson   2012-04-29, 9:27 am

Hey Grace!
Üdvözöllek itt minálunk, örülök hogy kedvet kaptál a karakter elkészítésére. Egy nagyon össze szedett, és frappáns előtörténetet olvastam, és tetszik a lány stílusa meg hogy szeret öltözködni..
Vissza az elejére Go down

Grace Wilson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe Grace Moretz