HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Előny/hátrány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 574
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Előny/hátrány   2012-05-03, 7:09 pm

Előny/hátrány

Nahát adott egy helyzet, amit neked bővíteni kell egy mondattal. A mondatok elején mindig a szerencse vagy a sajnos áll, ami minden alkalommal váltja egymást.

Figyelem:
Másold be az előzőleg írt szöveget, és úgy folytasd. Figyelj arra, hogy összefüggő legyen a sztori.

Akkor elkezdem:
Tegnap későn feküdtem le. Szerencsére minden reggel kávéval kezdem a napot.
abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Lovell

Lovell
Posztok száma : 79
Motto : Some mistakes are too good to make only once... Age : 22 Titulus : Miss Madcap | Lovell ház elnöke Foglalkozás : tanuló Play by : Candice Swanepoel

TémanyitásTárgy: Re: Előny/hátrány   2012-08-22, 7:36 pm

Tegnap későn feküdtem le. Szerencsére minden reggel kávéval kezdem a napot. Sajnos azonban a szervezetem nem bírja a koffeint, gyakran kipattogok tőle.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Előny/hátrány   2014-10-31, 5:47 pm

Tegnap későn feküdtem le. Szerencsére minden reggel kávéval kezdem a napot. Sajnos azonban a szervezetem nem bírja a koffeint, gyakran kipattogok tőle. Szerencsére van gyógyszerem arra az esetre, ha ez bekövetkezne.

Tanár

Tanár
Posztok száma : 41
Motto : "Táncolj, mintha senki sem látna! Élj, mintha az ég a földön lenne! Énekelj, mintha senki sem hallana! Szeress, mintha soha senki nem bántott volna meg." Age : 38 Titulus : the mysterious and funny teacher Foglalkozás : zene- és tánctanár Play by : Shiroyama Yuu

TémanyitásTárgy: Re: Előny/hátrány   2017-05-27, 4:39 pm

Tegnap későn feküdtem le. Szerencsére minden reggel kávéval kezdem a napot. Sajnos azonban a szervezetem nem bírja a koffeint, gyakran kipattogok tőle. Szerencsére van gyógyszerem arra az esetre, ha ez bekövetkezne.
Sajnos...:

Aoi

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Előny/hátrány   

Előny/hátrány
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal