HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-10, 12:50 pm

Justin Andrew Jackobson
Alias Joker & Just 16 & The Boy behind the Mask

.: Leda Rose Scott :.

Nem azonnal történt a csoda, de most már úgy hiszem nevezhetlek barátomnak. Elmondhatok neked bármit, elmondhatsz nekem bármit, megbízok benned és imádom a mókamester, de a kevésbé vicces gyerek fejedet is. És hajlandó vagyok végighallgatni azt is, amikor Blairről ömlengesz Razz

.: Chace Redway :.

Nem egészen értem, mi vett rá arra, hogy kitálaljak neked, de a legkevésbé se bántam meg, hogy megtettem. Komolyan,. Hiszen a barátok táborát csak növelni kell, nem? Nagyon jó érzés, hogy van még valaki, akihez bármikor fordulhatok, ha gond van. Az meg csak plusz jó, hogy nem kell messzire mennem, mivel a szobatársam vagy Wink

.: Alexander Wolnoth :.

Bizony, jól látod, érdekel a véleményed, mert megbízom benned. Engem se kérdezz, hogy ez hogy történt, de eléggé nehezen lehet kivívni az ellenszenvemet, te pedig nemigen tettél nekem keresztbe. Sőt, mikor úgy volt, akár meg is hallhattál, amiért hálás vagyok. Minden fura... alvási szokásod ellenére nagyon örülök, hogy veled lehetek egy szobában. A barátomnak tartalak természetesen, és én sem nagyon értem, hogyan viselsz te el engem, de valahogy mégis megvagyunk egymás mellett Very Happy

Blair Kovalev

Blair volt a legelső, akit bizalmamba fogadtam, és elárultam, hogy a látszat nem minden. Aztán ahogy múlt az idő mást kezdtem érezni, mint barátság, és végül úgy döntöttem, szívem új birtokosának őt nevezem ki. Azóta se rendült meg a hitem abban, hogy helyesen döntöttem. Nem tudom, mi lenne velem nélküle, de nem is akarom megtudni Oo

Kód:
[font=Georgia][center][i][size=15][color=chocolate].:[/color] Neved [color=chocolate]:.[/color][/size][/i]
[img]120x120[/img][img]120x120[/img][img]120x120[/img]
[size=14][i][color=darkred]~[/color] Kapcsolatunk:[/i][/size][color=darkred] ide[/color]

[i]//hova szeretnél tartozni:[color=firebrick] ide írd ^^ [/color]//[/i][/center][/font]

A hozzászólást Justin Jackobson összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-12, 6:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-10, 2:58 pm

.: Neved :Blair Kovalev

~ Kapcsolatunk: Nagyon különleges személy vagy számomra. Kezdetektől fogva kedves, és megértő voltál velem. Kibírtad azt a korszakom mikor elkényeztetett leányzó voltam és a csínyjeimet is. Tökéletes barátság volt (!) a miénk, de csak volt. Mindketten többet kezdtünk érezni a másik iránt, mely végül szerelemmé egészült.

//hova szeretnél tartozni:love//

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 500
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-10, 10:02 pm

nos uram, parancsoljon...;P

.: Leda Rose Scott :.

~ Kapcsolatunk: Nem azonnal történt a csoda, de most már úgy hiszem nevezhetlek barátomnak. Elmondhatok neked bármit, elmondhatsz nekem bármit, megbízok benned és imádom a mókamester, de a kevésbé vicces gyerek fejedet is. És hajlandó vagyok végighallgatni azt is, amikor Blairről ömlengesz Razz

//hova szeretnél tartozni: barátok//

A hozzászólást Leda Rose Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-27, 12:52 pm-kor.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-10, 10:14 pm

Nos, Hercegnőm, legjobb Titokgazdám, bent vagytok a rendszerben Wink Örökké... sátáni kacaj xD Twisted Evil

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-11, 8:37 pm

.: Chace Redway :.

~ Kapcsolatunk: El sem tudod hinni, hogy mennyire furcsa, hogy van valaki - apán is Mason-ön kívűl - akivel megoszthatom a gondolataimat, és akire barátként tekinthetek. Te ráveszel arra, hogy mosolyogjak, és hogy kevesebb veszélyes dolgot csináljak, bár ez nem nagyon sikerül. És persze bírlak. Jó fej vagy.

//hova szeretnél tartozni: Friends //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   2012-05-12, 6:06 pm

.: Alexander Wolnoth :.

~ Kapcsolatunk:
Tudod, tudom, mindketten tudjuk, hogy a legeslegelső sorban a szobatársad vagyok. Hogy mi mindent mondasz el nekem azt már csak te tudod. Egy dolog biztos, valamiért mindig kikéred a véleményem. Persze olyankor amikor nem a párnámat szorongatva ébredek. Rolling Eyes Az első napokban furcsa volt téged megszokni, kezdetben abszolúte nem értettelek meg. Azt mondják minden kezdet nehéz, hát egy dolog biztos ez szintén az volt. De most már tudom mi volt akkor a baj. Nem ismertelek elégé és én túlontúl sznob voltam hosszas beszélgetéseket tartani veled. Amit mai napig sem értek az az, hogy tudsz te engem elviselni? Oké poénkodunk a másik baklövésein, de akkor is! Én maga vagyok a megtestesült nem-figyelek-rád-mégis-érdekel-mit-mondasz-mert-szeretek-nevetni leginkább rajtad. Szóval röviden elmondva: Én nem vagyok az ellenséged!

//hova szeretnél tartozni: Te már nagyon-nagyon jól tudod hová szeretnék tartozni Razz//

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.   

Justin Andrew Jackobson .: The Mask comes down :.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andrew ---