HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

•• Charlotte Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: •• Charlotte Miller   2012-05-10, 4:30 pm

--- Charlotte Miller

;; seventeen ;; girl student ;; Abbey Mount Private School ;;
° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °

Friends
Barátom csak az, akit szabadon választok magaménak.
-------------------------
Jessica Stanley
Hmm, hol is kezdhetném? Talán ott, hogy találkoztunk. Már az első nap, amikor idejöttem, próbáltam barátokat szerezni, hisz' nem akartam "magányos farkas"-ként élni. Te is az első személyekhez tartoztál, akikhez odamentem, és hát... hogy is fogalmazzak... nem fogadtál túl kedvesen. De nem baj, ez vezetett odáig, hogy egész jól elbeszélgettünk. Ha te nem esel nekem, nem kezdődik el egy óriási vita köztünk, ami kideríti, hogy sok mindenben hasonlítunk egymásra. Azóta többször leültünk dumálni - igen, néha kibeszélni másokat - és jó barátnők lettünk.

Enemies
Csak az ellenségeinkkel köthetünk békét. Emiatt nevezik békekötésnek.
---------------------------
Tessa Moscovic
Már első látásra is olyan esetlennek tűntél, és mint kiderült, az első beszélgetésünk alkalmával; az is vagy. Egyszerűen nem vagy nekem szimpatikus, nem is tervezem az összebarátkozást. Annyira ellentétek vagyunk... Ezen sajnos nem változtathatsz, aranyom, nem lehet mindenki szép és okos is egyszerre.
Blair Kovalev
Ezt elszúrtad, kicsikém... Ahogy elsőre rád néztem elég magamfajtának tűntél, második ránézésre viszont észrevettem, hogy kivel fecserészel. Hát ki mással, mint Tessával. Ennyi, az első benyomás rendben volt, de a második elrontotta az egészet. Egyébként meg idegesít, a nagy ragaszkodásod a drágalátos barátnőd iránt, észrevehetnéd már, hogy >miatta< nem barátkoznak ugyanolyan szívesen veled, mint nélküle. Hát akkor hajrá!

Lovers
A szívem kihagyott egy ütemet, aztán megbotlott és hasra esett.
--------------------------
Chace Redway
Nem is tudom hogyan vagy miért, de egyszerűen összejöttünk; elkezdtünk járni. Nem volt egy túl szoros kapcsolat, ezért nem is tartott túl sokáig. Miért tartott volna? Lehet, hogy tényleg szerettük egymást, lehet hogy nem. Ezt már soha nem fogom megtudni, hisz' vége lett. Akárhogy is legyen, és még mindig bírom... Persze csak barátként.

Others
Ha nem tudsz őszintén beszélni magadról, akkor más emberekről sem tudsz.
------------------------------
Leda Rose Scott
Hol is találkoztunk? Ja, emlékszem már! Scarlett buliján, amikor véletlenül összecserélődtek az italaink és mindketten elég szépen meglepődtünk, mert utáltuk, azt amit kaptunk. Nem volt rossz, de szerencsére nem lett balhé, csak egy jó nagy traccsparti. Én azóta egy havernak tartalak, akivel jól el lehet bulizni.
Alexander Wolnoth
A kapcsolatom veled? Igazából 0. Hogy miért? Mert eddig csak köszöntem neked semmi más. Az a köszönés sem volt túl lelkes, mert te a drága Tessa mellett álltál. Nos, pekh. De nem akarlak emiatt elítélni. És nem kell rögtön kombinálni, csak szerencséd van. Egy rossz húzás, és ott is leszel az ellenségeknél. Na puszi.

A hozzászólást Charlotte Miller összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-13, 7:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-10, 9:40 pm

Én is szeretnék az ellenséged lenni, mert senki nem lehet szemét a barátnőmmel.

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 496
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-10, 9:41 pm

Én meg akkor szeretnék pajti lenni, others megfelel, vagy ahogy gondolod Wink

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-11, 7:04 pm

Bennvagytok.; )

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-11, 8:11 pm

Jelentkezem exnek. :DD

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-13, 6:46 pm

Hm, nem is tudom... de valamiért szeretnék itt lenni. Előre szólok az ellenségek táborát nem szeretném erősíteni. Friends vagy Others esetleg?

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   2012-05-13, 7:25 pm

Benn vagytok.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: •• Charlotte Miller   

•• Charlotte Miller
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal