HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Danielle Rose Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Danielle Rose Cyrus    2012-05-10, 5:11 pm

<< DANIELLE ROSE CYRUS >>
Sok olyan csók van, amire emlékszünk, sok olyan, amit elfelejtünk, de az a csók, amire mindig emlékezni fogsz, az az, amit nagyon akartál, DE nem kaptál meg!

Születési hely és idő.  Kalifornia, 1994 Július 28. Kor.  17. Szociális állapot. felső osztály. Csoport.  lány diák.

Spoiler:

Family:
Anya. Lucia Cyrus, 38, lakberendező; Édesanyám a lehető legnagyobb példaképem. Nincs még egy olyan kiegyensúlyozott, és céltudatos nő a világon mint ő. Mindig tudja minek hol a helye, ért mindenhez, és ha valami nem úgy történik ahogy azt ő elképzelte, akkor azt úgy intézi, hogy a végén még is csak az ő igaza nyerjen. Néha makacs, de ezt már megszoktam. Én nem szoktam vitázni vele, elfogadom ezt a tulajdonságát is.
Apa. Conrad Cyrus, 44, üzletlánc-vezető; Ő egy igazi szigorú, a családjában, foltot nemtűrő ember. Én igyekszem az elvárásainak megfelelően, viselkedni, öltözködni, tanulni. Azt hiszem az elvárásait teljes mértékben, tisztában és egyben figyelemben is tartom. Örülök annak ha a kedvére tehetek, mivel már többször, finoman a tudtomra adta, hogy az egyetlen gyermek, akire valaha is büszke lesz a két lánya közül, csakis én lehetek.
Testvér. Lauren Cyrus, 15, Abbey Mount-ban tanul ő is; Hihetetlen, hogy egy ilyen precíz és kifinomult családba mint a mienk, beleszülethetett egy ilyen trehány, nevelhetetlen, lusta lány mint Lauren. Soha nem voltunk jóban. Nem bírom ha játssza az agyát, mert olyankor idegbajt kapok... Igyekszem a szerető nővér szerepét betölteni, de az a kicsi lyuk mindig ott lesz köztünk, hisz ő határozottan féltékeny a családban elfoglalt helyemre. De ! Mivel a nővére vagyok, ha valaki bántja az azzal is számoljon, hogy én is itt vagyok, és határozottan kicsinálom az illetőt !
Egyéb hozzátartozó. Rettentő sok személy fordult már meg az életemben. Ha számot akarnék adni valamelyikről is, akkor higgyétek el, már betelt volna 2 noteszom !

Like,Dislike:
Like: Precizitás, igényesség, ápoltság, segítőkészség, talpraesettség, kedvesség, közvetlenség, idegen kultúrák, okos emberek, biológia, orvostudomány, környezetvédelem, Róma, Olaszország, idegen országok.
Dislike: Trehányság, szétszórtság, bunkózás, nagyképűség, rasszisták, egészségtelen emberek, környezetszennyezés.

The Story.....
ide jön az előtörténeted, vagy egy szerepjátékos példa a KARAKTERED SZEMSZÖGÉBŐL. Minimum 40 sort kell hogy írj.
Vissza az elejére Go down

Danielle Rose Cyrus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» White Rose [KÖZÖSSÉGI CÉH]
» Part 14 / 1
» anastasia rose steele