HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Chace;; the 'black' list

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Chace;; the 'black' list   2012-05-11, 7:20 pm

Chace Redway

FAMILY

FRIENDS
Justin Jackobson ~ Furcsa. Nem találom a szavakat, hogy van egy ember, akiben megbízhatok. Aki megbízik bennem. Aki elvisel olyan különcnek, amilyen vagyok. És nem néz hülyének, ha elszalad pár gáz csaj előtt csak azért, hogy ne bántsam meg őket az elutasító szavaimmal. Justin rám bízott valamit, ami neki fontos volt. És mellesleg jókat lehet azért vele is hülyülni, már ha rá tud venni engem is. Very Happy Most mondjam azt, hogy Mercy, hogy vagy nekem?? xd

Blair Kovalev ~ kezdetben csak a szőke lányt láttam benne, de aztán valamiért jobban figyeltem rá, mint a többiekre, ugyanis barátságosnak tűnt. Igazából örülök annak a napnak, amikor leöntötte magát kávéval, és nekem jött, mert egy új barátra tettem szert. Némileg Mason-re emlékeztet, mert aranyos, és nem olyan, mint a sok gazdag, és szép lány, akik elvannak magukkal. Sok mindenre megtanítottál.

Alexander Wolnoth ~ a szobatársam vagy, és kijelenthetem, hogy nem vagyunk rosszba, sőt, bírom a kártyacsatáinkat - legközelebb úgyis én nyerek, csak szerencséd volt-. A 'csatáinkon' kívül is szoktunk beszélgetni, de valamiért sosem annyit, mint amennyit kellene, de örülök, hogy egyre több embert ismerek meg. Alexander is lehet, hogy tud furcsa lenni, de egy igazán jó ember.

Mikael Caldieri ~ Nem érdekel, hogy ő milyen nemhez vonzódik. Akkor láttam benne valamit, és segítettem neki, ő pedig után beavatott egy titokba. És jól elvoltunk. És ő is tudta rólam azt a bizonyos dolgot. A mélypontjaim is segített nekem, és legfurcsább, hogy ő volt az, aki fogta a joint-jaimat, és kihajította az ablakon. De azért kaptam tőle egy hónapra, csak mert kissé összevesztem vele. Csak a barátot látom benne, akiben megtudok bízni, és aki különc is, mint én, csak éppen nem olyan értelemben.

LOVES
Charlotte Miller ~ Ms. Hisztérikának gondoltam az első naptól fogva. De előle nem menekültem el. Igaz, csak véletlenül kezdtem el vele beszélgetni. Jött a baj, ugyanis jártunk. Valamiért fogva összejöttünk, és imádtam vele lenni, de ezt neki sosem vallottam be. Sosem mondtam neki, hogy szerettem. Íme, most hogy elváltak az útjaink, bánom, hogy nem közöltem vele.

ENEMIES

Kód:
[color=white]KARAKTER NEVE[/color]
[color=olive]~[/color]
[color=white]kapcsolat a karakterrel: [/color]

A hozzászólást Chace Redway összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-19, 10:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   2012-05-11, 7:35 pm

Justin jackobson
~
kapcsolat a karakterrel: Egy szobában vagyunk, amiben azért -lássuk be- jó, ha barátok az emberek. Ezt nekünk sikerült összehoznunk szerencsére Very Happy Rád bíztam a titkomat, hát te is megbízhatsz bennem Wink

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   2012-05-11, 7:41 pm

CHARLOTTE MILLER
~
kapcsolat a karakterrel:
BARÁT vagy EX
Rád bízom e csúfos döntést és karaktereink történetét.
Áucs... előre fáj.xD

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   2012-05-11, 8:29 pm

én is én is! *-*
Blair Kovalev
~
kapcsolat a karakterrel:
barát és csatlakozva az előttem lévő hölgyeményhez találd ki milyen a kapcsolatunk

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   2012-05-15, 7:13 pm

ALEXANDER WOLNOTH
~
kapcsolat a karakterrel: Szobatársak vagyunk - szerintem muszáj ismernünk egymást -, hogy a kapcsolatunk milyen azt inkább rád bízom. Egy dolog biztos, NEM vagyunk rosszban. -legalábbis remélem.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   2012-05-19, 12:08 pm

Mikael Caldieri
~
kapcsolat a karakterrel: Pancser.com szerintem itt található meg a megismerkedésünk kritálytisztán. Pontosabban az én oldalamról. Ugyanis éppen futottam egy idősebb srác elől, aki azért kergetett, hogy kiszínezze a pofimat, mert mikor a barátnője a srác idegesítésére megkérdezte, hogy az esetem-e azt mondtam, hogy nem... öhm... pedig hát nem ő az egyetlen csaj, aki nem az esetem xD . Na mindegy, felkenődtem rád, mint egy matrica, eltaknyoltam, de mielőtt megüthetett volna az izomkolosszus, megvédtél. Örökké hálás leszek neked, nagyon bírlak, a barátomnak tekintelek, az, hogy a te oldaladról mi, azt még nem tudom, de egy biztos. Tudod a titkom, én meg nem aggódom, hogy terjeszted.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Chace;; the 'black' list   

Chace;; the 'black' list
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szépségverseny [Event]
» Black Iron Castle
» Képek