HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-14, 6:42 pm

Cameron Seavers

A világban egyetlen törvény van, egyetlen biztos pont, egyetlen általános igazság: a kauzalitás. Akció-reakció, ok és okozat.

~~~

DAPHNE és CAM
Tudod, melletted aztán lehetetlen unatkozni. Régóta ismerjük egymást, anya sok ruhát tervezett a te édesanyádnak, emellett szüleink jó kapcsolatot ápolnak. Így mi is jó barátokká váltunk. Együtt verhetetlen páros vagyunk, és soha nem is akartunk többet barátságnál. Mindig vigyázunk egymásra, és sokszor az őrületbe kergetjük a másikat. De a kapcsolatunk úgy tökéletes ahogy van. ~ by Daphne

MIKAEL és CAM
Bizalom... honnan jött... nem tudom, fogamam sincs, ismersz, tudod, hogy őszinte srác vagyok, ugyan kicsit visszahúzódó, de te még azt is tudod, miért. Nem hiszem, hogy sok embernek elsuttogtam volna a dolgot, tekintve, hogy egész napom azzal telik, hogy valahogy elrejtsem mások elől. Előtted mégis megnyíltam, s te elfogadtál így, a barátságunk töretlen. Szeretek veled lógni, és tudom, hogy a titkom jó kezekben van nálad. Megbízom benned, és ez azért kicsit ritka.~ by Mika

B és CAM
Kezdetben épp úgy mint mások te is furcsállóan néztél rám a múltam miatt. Nos tényleg igaz a mondás, hogy kísért, de annak a korszaknak vége. Vagy legalábbis erősen küzdök ellene. Viszont néha van gyenge pillanatom, s ezen pillanatok egyikének köszönhető, hogy megismertük közelebbről egymást. Buliztam, túlzásba vittem te pedig pont a közelben voltál és segítettél rajtam. Mikor kijózanodtam rengeteget dumáltunk és úgy érzem nagyon jó barátok lettünk. Meghallgatom a gondjaid PLUSZ imádlak cseszegetni
~ by B

~~~

[center]~~~

~~~

Kód:
<center>[img] 100*100- as kép magadról[/img][img] 100*100- as kép magadról[/img][img] 100*100- as kép magadról[/img]</center>
[center][color=red]NEVED és CAM[/color]
[i]Kapcsolatunk[/i][/center]

A hozzászólást Cameron Seavers összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-01-04, 7:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-14, 11:07 pm

DAPHNE és CAM
Tudod, melletted aztán lehetetlen unatkozni. Régóta ismerjük egymást, anya sok ruhát tervezett a te édesanyádnak, emellett szüleink jó kapcsolatot ápolnak. Így mi is jó barátokká váltunk. Együtt verhetetlen páros vagyunk, és soha nem is akartunk többet barátságnál. Mindig vigyázunk egymásra, és sokszor az őrületbe kergetjük a másikat. De a kapcsolatunk úgy tökéletes ahogy van.

Kód:
<center>[img]http://blogbee.cn/wp-content/uploads/2012/02/lily-collins1-100x100.png[/img][img]http://www.inquisitr.com/wp-content/2011/04/Lily-Collins-Face-Closeup-100x100.jpg[/img][img]http://blogbee.cn/wp-content/uploads/2012/02/lily-collins1-100x100.png[/img]</center>
[center][color=red]DAPHNE és CAM[/color]
[i]Tudod, melletted aztán lehetetlen unatkozni. Régóta ismerjük egymást, anya sok ruhát tervezett a te édesanyádnak, emellett szüleink jó kapcsolatot ápolnak. Így mi is jó barátokká váltunk. Együtt verhetetlen páros vagyunk, és soha nem is akartunk többet barátságnál. Mindig vigyázunk egymásra, és sokszor az őrületbe kergetjük a másikat. De a kapcsolatunk úgy tökéletes ahogy van. [/i][/center]

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-15, 6:06 pm

bent is vagy, drága Very Happy

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-18, 7:24 pm

MIKAEL és CAM
Bizalom... honnan jött... nem tudom, fogamam sincs, ismersz, tudod, hogy őszinte srác vagyok, ugyan kicsit visszahúzódó, de te még azt is tudod, miért. Nem hiszem, hogy sok embernek elsuttogtam volna a dolgot, tekintve, hogy egész napom azzal telik, hogy valahogy elrejtsem mások elől. Előtted mégis megnyíltam, s te elfogadtál így, a barátságunk töretlen. Szeretek veled lógni, és tudom, hogy a titkom jó kezekben van nálad. Megbízom benned, és ez azért kicsit ritka.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-18, 7:35 pm

bent is vagy te matrica ragasztgató Razz

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-18, 7:36 pm

remélem jót találtam ki Rolling Eyes

Kód:
<center>[img]http://kep.psharing.com/654350.jpg[/img][img]http://kep.psharing.com/654351.jpg[/img][img]http://kep.psharing.com/654353.jpg[/img]</center>
[center][color=red]B és CAM[/color]
[i]Kezdetben épp úgy mint mások te is furcsállóan néztél rám a múltam miatt. Nos tényleg igaz a mondás, hogy kísért, de annak a korszaknak vége. Vagy legalábbis erősen küzdök ellene. Viszont néha van gyenge pillanatom, s ezen pillanatok egyikének köszönhető, hogy megismertük közelebbről egymást. Buliztam, túlzásba vittem te pedig pont a közelben voltál és segítettél rajtam. Mikor kijózanodtam rengeteget dumáltunk és úgy érzem nagyon jó barátok lettünk. Meghallgatom a gondjaid PLUSZ imádlak cseszegetni [/i][/center]

A hozzászólást Blair Kovalev összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-18, 7:58 pm-kor.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-18, 7:46 pm

beent is vagy ^^

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-18, 7:59 pm

látom valami nem jó a képeknél :S de megcsináltam a kódnál, majd ha lesz időt akkor másold át ^^

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2012-05-19, 5:40 pm

köszönöm, hogy szóltál, és javítva ( :

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   2013-01-05, 9:12 am

Nos, nem kell ezen semmit sem tagadni, vagy rejtegetni, a véleményem, hogy egy helyes srác vagy, akinek még a szíve s esze is jó helyen van! Mit szólnál, ha én lennék az a barát, akivel éppúgy lehet iszogatni, mint beszélgetni, sőt, néha az extrák irányába is elesünk?

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál   

Cameron Seavers ~ mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» -=Sima Jutsuk=-
» Varjak kódexe
» Mizukage palota
» Partvidékek
» Erdőségek