HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Zayn Rochester

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Zayn Rochester   2012-05-16, 7:37 pm

<< Zayn Rochester >>

Ha jó csaj vagy, állhatsz egy sört...

Születési hely és idő. Anglia - London, 1993 január 31. Kor. 18. Szociális állapot. felső osztály. Csoport. fiú diák.

Spoiler:

Family:
Anya. Carolina Rochester, 39, titkárnő apám cégénél, én vagyok anyuci pici fia, és mindig is az leszek. Akármennyire sem tetszik nekem, hogy ezt a helyet töltöm be anyám életében, nem tehetek ellene semmit. Természetesen, szeretem meg minden, mert fiatalos meg kedves nő, de amikor meglát egy lánnyal, vagy a haverjaimmal, akkor kitudnám rakni Hawaii-ra...
Apa. Michael Rochester, 41, vezérigazgató; cégtulajdonos; befektető; sok minden, átlagos, apa fia viszony. Ritkán szoktunk beszélgetni egymással. Sőt egyre gyakrabban, kerüljük is egymást. Nem épp vagyunk egy közös nevezőn. Ha valamit akar, akkor én azt biztos nem úgy szeretném csinálni ahogy ő. Nem kellene beleszólnia a dolgaimba, azok után, hogy anyut lecserélte, az igazi feleségére. Együtt élünk, de azért a munkahelyén fenntartja, azt a látszatot, hogy még mindig együtt van az ex nejével... Miközben már 19 éve a családunk teljes jogú tagja.
Testvér. Emily Rochester, 19, egyetemista, szeszélyes. Ez a legjobb szó rá... Mindig is megvédett ha valami gáz volt körülöttem. És ebben az esetben nem ciki, hogy egy lány védett meg egy fiút, mivel ő a nővérem. Aki népszerű, okos és sikeres fiatal, eljegyzett kisasszony... Vagyis ezt hiszi... De azon kívül, hogy nagyra tartja magát, egész jó fej tud lenni.
Egyéb hozzátartozó. Nem írom le a kutyám adatait... Bocs!

Like,Dislike:
Like: Coca Cola, Vizipipa, Motocross, WI, PSP, FB, AFC Barcelona
Dislike: Real, Christiano Ronaldo, Justin Bieber, Sprite

The Story.....
-Mi van? Már megint mit csináltam?- kérdeztem, még félálomban, mikor a szobatársam hangja, egyenesen a képembe verődött... Még le sem hunja az ember a szemét máris felverik. Kb... Most hajnali 6 van, és én hajnali 4-kor feküdtem le aludni. Azt megmondom, hogy milyen ütősre sikeredett a tegnapi, vagyis elnézést, a félig mai koncertünk.
Igen, most kiderülhet rólam, hogy egy banda, sikeres és kapós, jóképű és még sorolhatnám, hogy milyen énekese vagyok!
A csajok szó szerint olvadnak utánam. Pedig, már akkor is rajongtak értem, amikor még nem is ismert a környéken, jóformán senki. Mármint az Abbey Mount-ban... Mert Londonban azért elég sok ember körébe elért a hírem... De itt szinte a semmiből kellett építkeznem.
Sem a fiúk, sem a lányok nem ismertek. A tanárok sem, és én sem tudtam kiszámítani, hogy melyik tanár milyen.
Szóval az elején elég rendesen szívattak. Én voltam a "jófiú", mindaddig, míg a jófiúból férfi nem lett, és ki nem szabadult belőle az állat.
Onnantól kezdve elkezdtek tisztelni. Kimondtam a véleményem, bunyóztam, vagyis addig küzdöttem, míg meg nem szereztem magamnak a "leghelyesebb fiú a suliban" címet. A csajok susognak a hátam mögött, a fiúkkal viszonylag jóban vagyok, a homárok, meg csak pislognak utánam, távolról csodálnak.
-Talán fel kéne kelni? Megbeszéltük, hogy még tanítás előtt, megcsináljuk azt a kicsi kis csínyt a lányoknál...- vigyorgott bele a képembe a szobatársam, mire egyből nekem is mosoly húzódott a számra. Hogy is felejthettem el ezt a nagy napot! Ma lesz, a várva várt Az a Nap.
Mikor átmegyünk a kis csajokhoz, és egy picit rosszalkodunk. Már vagy hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy ki kéne tolni velük.
Dűlőre jutottunk, és közösen megszavaztuk, hogy bugyiportya lesz.
Gyorsan magamra kaptam egy gatyát, és egy gyűrött pólót.
Nem is tudom, hány éve látott ez vasalót... Lényegtelen, így legalább szakadtabbnak és vagányabbnak nézek ki. Nem akarom, hogy azt gondolják rólam, hogy gizda vagyok. Még csak az kéne. Az ártana a hírnevemnek.
-Indulhatunk! Készen állok!- jelentettem ki, teljes harci díszben.
Fekete pulcsi, napszemüveg, minden csicsa nélkül... Csak lazán, mintha futni indultam volna. Pedig a futásnál sokkal izgalmasabb élmények várnak rám... Ha jól tudom egy Kánaán...
Gatyarohasztó nyári meleg csapott meg ahogy kiléptem az ajtón. Pedig még csak reggel, vagy kinek, hogy tetszik hajnal van...
-Lehet, hogy alsógatyára kell vetkőznünk?- röhögtem fel, mert már tényleg annyira sül a seggem, hogy itt ebban a minutumban, elkezdtem lehúzogatni magamról a rajtam lévő ruhadarabokat. Mindenesetre, jól indul ez a reggel is. Ha már ilyen korán vetkőzök, akkor mire számítsak délután?! Vagy én vetkőzök, vagy én vetkőztetek? Ki tudja. Még eldől... Attól függ, hogy melyik lányhoz lesz kedvem. Ha szőkéhez akkor, szőkét, ha barnához akkor, barnát fogok megfosztani a textiltől.
Gondolataimba mélyülve, mármint a perverzekben, teljesen megfeledkeztem róla, hogy semmi idő alatt a lányok koleszához érünk. Így asszem, jó pár másodpercet elrabolt a fantáziám, az egyre fogyó időből. Járt a fejemben, jó csaj is, rossz csaj is, fekete hajú, de még vörös is, sőt még homik is az eszembe jutottak... Úgyhogy minden esetre színes egyéniség vagyok, vagy legalábbis színes (piszkos) a fantáziám.
-Szerintetek még alszanak? Vagy már nem?! Végül is kit érdekel, nem teázni jöttünk!- jelentette ki a "hálótársam" az igazat. Határozottan jól beszél. Nem beköszönni vagy látogatni jöttünk, hanem egy kicsit a férfi hajlamunk túltengését levezetni. Mindenkinek kijár egy kis nosztalgia...
-Szerintetek, hányas szobában vannak jó csajok?- tettem fel, e költői kérdést, hisz szerintem senki sem túrna bele szívesen egy Betti a csúnya lány kaliberű egyed fiókjába.
Lehet, hogy megtalálnám öreganyám bugyugójának a tökéletes mását...
Végül is, úgy döntöttünk, hogy valahova, tök mindegy, hogy hova benyitunk... Már az sem foglalkoztatott minket, hogy akár egy emberi mobidik szobájába tévedünk. Egy cél lebegett a szemünk előtt. Botrányt keverni azzal, hogy bugyit csórunk, és ahogy ismerjük a kis libákat, egyből futnak majd az igazgatóhoz, és voálá egy újabb balhé, amely megoldásra szolgál...
-Alszanak!- súgtam ki a félig nyitott ajtón. Ne csodálkozzatok, hogy úgy súgtam ki, mivel a többi nyápic nem mert bejönni. Félnek, hogy lebuknak. Már megint csak egy legény van talpon a vidéken... És az az egy természetesen én vagyok. Közelebb mentem az első ágyhoz, már csak azért is, hogy tudjam ki, vagy kik azok a személyek, akiknek elcsórom a "tulajdonaikat". Hatalmas meglepetés ért. Sőt, inkább egy nagy, szíven ütő meglepetés. Az ágyban Ő feküdt... Az a lány...

A hozzászólást Zayn Rochester összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-18, 2:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Zayn Rochester Elkészülve   2012-05-17, 3:10 pm

Elkészültem hölgyeim és uraim!!

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Zayn Rochester   2012-05-17, 8:19 pm

Üdv Zayn!

Kérlek, bővítsd ki a szerepjáték-példád. A minimum 40 sor.

Ha kész vagy, szólj és újra megnézlek.

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Zayn Rochester   2012-05-28, 10:27 am

Mr. Menő!
A szakadt és a vagány köszönő viszonyban sincs Very Happy
Btw az a karilapod jó lett, reméljük AZ a lány jó hatással lesz rád és egy kicsit (jó irányban) megváltoztatat.

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Zayn Rochester   

Zayn Rochester
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal