HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-16, 8:59 pm

Mikael Luca Caldieri
Alias Mika & 16 & The Boy who belives in fairy tales

.: Leda Rose Scott :.

Tudod, soha nem felejtem el azt a fejet, amit vágtál, mikor megtudtad, nem minden okés velem, de... azóta te vagy az Őrangyalom, szeretlek-imádlak, hozzád menekülök minden elől. Szülői nyomás, fangörcs, vagy csak egy tapló évfolyamtárs. Tudom, hogy te megértesz, és nem röhögsz ki. Egy igazi menedék hely vagy, és többek közt ezért is imádlak. Meg azért, mert lehet veled hülyülni, és nem zavar, ha az idő nagy részében a nyakadon lógok Razz Örök hála unokanővérkém <3

.: Silah Phantomhive :.

Manó, hallod, én nem is tudom, hogy ezt hogy hoztuk össze. Azonnal jól megvoltunk egymással, mindig is jól kijöttünk, és a szívem közepe voltál, de ezt te is tudod. Ugyan beletelt egy "kis" időbe, míg úgy döntöttem, hogy elmondom neked a nagy titkot. Szeretlek, nagyon, nélküled nagyon üres lenne az életem, és be kell valljam, piszokul aggódom valamiért veled kapcsolatban, de azt hiszem, ez mindig is az én titkom fog maradni.

.: Blair Kovalev:.

Imádlak úgy, ahogy vagy, természetesen nem foglak húzni semmivel, ha te meg megtartod a kis titkom, ebben meg biztos vagyok, szóval örökké jó barátok leszünk. És igen, mindig fogok neked fagyit vinni, nekem úgy sem szabad enni -.- Jó hallgatni, ahogy életed szívszerelméről beszélsz, de bevallom, néha ez a fene, hogy van párod... na mindegy, nem fogom elcsaklizni, elég nekem, ha te boldog vagy Wink

.: Cam :.

Bizalom... honnan jött... nem tudom, fogamam sincs, ismersz, tudod, hogy őszinte srác vagyok, ugyan kicsit visszahúzódó, de te még azt is tudod, miért. Nem hiszem, hogy sok embernek elsuttogtam volna a dolgot, tekintve, hogy egész napom azzal telik, hogy valahogy elrejtsem mások elől. Előtted mégis megnyíltam, s te elfogadtál így, a barátságunk töretlen. Szeretek veled lógni, és tudom, hogy a titkom jó kezekben van nálad. Megbízom benned, és ez azért kicsit ritka.

.: CHACE :.

~ Talán te vagy a legjobb barátom. Nem is tudom, hogy ezt hogyan is kéne leírnom. Neked mindig kiborulhatok, és levághatok egy hisztit, de általában leállítasz, még mielőtt valami nagyobb hülyeséget csinálnék. Olyan vagy nekem, mint Leda. Hozzád futhatok bármikor, bármi-bárki elől. És ahogy te megvédesz magamtól, úgy én is igyekszem meggátolni az önpusztításodat. Nagyon ajánlom, hogy ne tűnj el!! Razz

.:Cherry:.

Cherry édes egyetlen alelnöknőm! El se tudod képzelni mennyire bírlak, és örülök, hogy a kis bibimmel is elviselsz *mutatja a sebes könyökét* Imádlak úgy ahogy vagy, remekül fel tudsz dobni *mielőtt elkapnál állj el alólam Wink * Igyekszem rád vigyázni, tudod, a barátok olyanok, mint a levegők, ne hagyd, hogy megfulladjak Very Happy I love you

.: Christopher Zemski :.

Kezdetben elég furcsának tartottam, hogy nem bírsz, mármint úgy, hogy közben semmit nem csináltam ellened, de végül rávetted magad egy beszélgetésre, és végre jobban összeismerkedtünk, sőt, szerintem barátok lettünk. Ne aggódj, nem fogsz elveszni a nemlétező árnyékomban, de cserébe nézd el, amit Logannel fogunk művelni a szobánkban Embarassed Razz

.: Logan Payne :.

Mikor találkoztunk nem voltam éppen a toppon, azt hittem, csak a betegség vette el az eszem, de nem. Mikor meggyógyultam, ugyanolyannak láttalak. Sőt, sokkal szebbnek és jobbnak. Melletted nem féltem egy pillanatig sem. Boldog vagyok melletted, csak mosolyogni tudok. És nem érdekel senki és semmi, csak te legyél velem. Szeretlek!!!

.: CONI :.

Hát, mit is mondhatnék neked... nem vagy a szívem közepe, de nem is utállak, mert nekem ez nem megy. Képtelen vagyok valakit utálni, aki nem tett ellenem valami végzeteset. Talán még arra is vettem volna a fáradtságot, hogy összebarátkozzunk, ha Leda nem lenne az ellenséged, de így nem érdekelsz, tudod? De semmi többet nem érzek, csak a semmit, ha szembe találom magam veled. Ez a helyzet, szerintem állapodjunk meg ebben.

Kód:
[font=Georgia][center][i][size=15][color=#CC6633].:[/color] Neved [color=#CC6633]:.[/color][/size][/i]
[img]120x120[/img][img]120x120[/img][img]120x120[/img]
[size=14][i][color=#FFFF66]~[/color] Kapcsolatunk:[/i][/size][color=darkred] ide[/color]

[i]//hova szeretnél tartozni:[color=#FF9966] ide írd ^^ [/color]//[/i][/center][/font]

A hozzászólást Mikael Caldieri összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-08, 10:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 500
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-16, 9:26 pm

elsőőőő, hhiiihhh!

.: Leda Rose Scott :.

~ Kapcsolatunk: ugye nem is kell még egyszer regélnem, tudod te jól...: ))

//hova szeretnél tartozni: család, eh! //

A hozzászólást Leda Rose Scott összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-06-27, 12:51 pm-kor.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-17, 2:24 pm

.: Silah Phantomhive :.

~ Kapcsolatunk: Azt hiszem, nem igazán kell nekem sem részleteznem... :3

//hova szeretnél tartozni: friends, of course *-* //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-18, 6:22 pm

.: Blair Kovalev:.

~ Kapcsolatunk: már egyszer leírtam ^^

//hova szeretnél tartozni:barát *-* //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-18, 7:52 pm

.: Cam :.

~ Kapcsolatunk: tudod, de azt nagyon jól. de most csak igazán röviden. tudom a "kis" titkodat, és igazi barátok vagyunk. nem ítéllek el, elfogadlak és jókat bulizunk. Very Happy

//hova szeretnél tartozni: barát, természetesen Razz //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-19, 10:46 am

.: CONI :.

~ Kapcsolatunk:Mika.. Habár a folytonos rajongásod néha kikészít, mégis szükségem van arra, hogy minden nap valamilyen bókot dobj felém. És ne add fel ... Azt hiszem kezdek megtörni

//hova szeretnél tartozni:szerelem/ ellenség? //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-19, 10:41 pm

.: CHACE :.

~ Kapcsolatunk: Megmentettelek. Te beavattál a titkodba, és én is az enyémbe. Te voltál az az ember, akire hallgattam, és aki kitudott józanítani, és semmi nem érdekelt veled kapcsolatban, mert téged tényleg nagyon is barátomnak tartottalak.

//hova szeretnél tartozni: barátok //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-20, 6:29 pm

.:Cherry:.

~ Kapcsolatunk: oh dear... nem tudom, mikor jöttem rá (mondtad el?) a kis titkodat, de tuti, hogy fura módon csak közelebb kerültünk. hogy miért? magam sem tudom, de jó, valaki olyannal lenni, akinek szintén vagy egy kis "bibije". más kérdés, hogy a tiédet imádom, szívem <3 elnökúr *-*

//hova szeretnél tartozni: barát *--* //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-05-28, 9:40 pm

.: Christopher Zemski :.

~ Kapcsolatunk: Hey, Mr. Popular! Legyek őszinte? Kicsit gázosan indult a kapcsolatunk; eszem ágában volt senki újat befogadni a szobámba (egoista balf*sz vagyok, ne is figyelj rám), de aztán valahogy rábírtam magam, hogy beszéljek veled... És kellemesen csalódtam. Lényegében örülök, hogy megismerhettelek, de egyre szeretnélek emlékeztetni: nem akarok eltűnni a hírességed árnyékában...

//hova szeretnél tartozni: esetleg barátok? Embarassed //

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   2012-06-08, 12:35 pm

.: Logan Payne :.

~ Kapcsolatunk:Már amikor meghallottam a hangodat: vonzottál. Egyedül mentem be a színházterembe, és Veled jöttem ki. Sosem hittem volna, hogy találok még egy olyan embert, mint te. Veled vagyok igazán önmagam, és téged zaklathatlak a néhai bugyuta kérdéseimmel is. És számomra egy Angyal vagy, aki saját magamnál is jobban számít.

//hova szeretnél tartozni: Lovers //

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<   

Mikael L. Caldieri >> Hey, Soul Sister <<
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mikael Mikaelson
» Mikaelson család kunyhója
» Viccesnek szánt dolgok (viccek, vicces chat idézetek, vicces képek)
» Washington Man and His sister
» [Event] Soul Eater!