HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Nicole Ellwood~készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Nicole Ellwood~készül   2012-05-19, 7:53 pm

<< Nicole Elisabeth Ellwood >>

Néha akkor mutatkozik meg az erőnk, amikor sebezhetőek vagyunk. Néha az összeomlásra van szükség ahhoz, hogy magunkra találjunk és folytassuk utunkat.

Születési hely és idő. Philadelphia, Pennsylvania, USA, 1992. április 10. Kor. 18. Foglalkozás. - Szociális állapot. felső osztály. Csoport. lány diák

Spoiler:

Family:
Anya.Elisabeth Ellwood,45, marketing menedzser, silány-rossz lehet bárhogy megfogalmazni csak jó ne legyen. Azt hiszi, ha a második nevem megegyezik az övével akkor olyan vagyok mint egykor volt. TÉVED! Sosem leszek az az irigy gonosz elkényeztetett csitri mint amilyen ő is.
Munkája miatt rengeteget van távol, talán ezért is van az, hogy nem beszéltük meg a nézeteltéréseinket. Nincs mit tenni ő Elisa én pedig Nicy. Nem is akarom, hogy kibéküljünk talán, bár sokszor szükségem van az anyámra. De nem olyanra mint ő. Nem kell az a szülő ki elítél a stílusom miatt és azért mert nem vagyok olyan mint ő. Ki hallott már ilyet? Az anya dolga az, hogy átsegítse gyerekét a nehéz korszakokon és megértse őt, s nem pedig ultimátum osztása.

Apa.Georg Ellwood,47,fotós,szuper! minden értelemben. Ő a világ legeslegjobb apcia. És mit ne mondjak élvezem mikor megkér, hogy reklámhoz vagy bármi máshoz pózoljak neki. Ezen kívül az ő munkája bár mozgalmas még is tud időt szakítani rám, valamint munkahelyére szívesen benéztem... valamint van még valami/valaki aki még jobban össze köt minket. Egy macska World, hogy miért világ lefordítva a neve? Mert ő a mi kettőnk elvarázsolt világának része.
Testvér.egyke vagyok
Egyéb hozzátartozó.sok, de nem olyan fontosak

Like,Dislike:
Like:
♥pink, rózsaszín
♥hello kitty
♥vadság
♥őrület
♥kocsik
♥párducminta
♥egyediség
♥scene style
♥ függetlenség
♥fotózás
♥apci, Silah
♥party
♥bajkeverés
♥coca-cola
♥hajfesték
♥smink

Dislike:
•anya
•hazugság
•pózer
•nyomulás
•hiszti
•előítélet
•busz
•kávé
•One Direction

The Story.....
ide jön az előtörténeted, vagy egy szerepjátékos példa a KARAKTERED SZEMSZÖGÉBŐL. Minimum 40 sort kell hogy írj.
Vissza az elejére Go down

Nicole Ellwood~készül
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal