HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Mama, we all go to hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Mama, we all go to hell   27/08/12, 03:50 pm

Akasha Kenway

Aks, Asha seventeen weeder paranoid rebel shut the fuck up, bitch!

× My Friends ×

Who are they?

× Maxxie Wright ×

Ritka az az ember, akit én bírok és megtűrök magam mellett, de Te, asszem már az első pillantással megnyertél. A helyes pofi, a stílus és a tetkók már csak habon volt a koktécseri. De hogy őszinte legyek, megvizsgálgatnám én őket közelebbről is, egy pásztoróra alkalmával. Kellenek ilyen barátok is, nem, Nyuszika?

× My Lovers ×

Fuckin' heartbreakers

×Ash Skylar ×

"Ő azt mondta, hogy 'szia' én meg azt, hogy 'itt a pia'..." ~ Ha nem akarnék ennyire kultúráltan megnyilvánulni, csak annyit mondanék: BASZD MEG! Az első és azóta is a leggyakoribb megnyilvánulásunk egymás irányába. Ja, és hogy miért soroltalak ide? Mondjuk nyugodtan félre is értheted, de ismersz annyira, hogy tudd, nem vagyok valami érzelgős, így nem teszed. Szóval... csak a tested kell baby! Nem, igazából ez olyan baráti, testvéri, kihasználós dolog a részről. Iszunk, vandálkodunk, pingáljuk egymást és ha úgy alakul, ráklikkelünk az 'extrák' menüpontra.
Ja, és Skylar, lógsz nekem egy láda sörrel szívi!

× My Enemies ×

Haters gonna hate!

× The others ×

Somewhere, sometime...

A hozzászólást Akasha Kenway összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb 04/01/13, 04:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mama, we all go to hell   27/08/12, 09:41 pm

Fuck yeah, első vagyok! Cool
Na szóval, Cicc, mindegy hova, csak valahova pakolj be, ízlés szerint Wink

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Mama, we all go to hell   28/08/12, 12:07 pm

Bent is vagy szívecske! Wink

Mather

Mather
Posztok száma : 171
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Mama, we all go to hell   03/01/13, 10:42 pm

lehet, hogy egyszer az asztal alá ittál, de az is csak azért volt, mert lány vagy, és hagytalak nyerni. mit szólnál egy ismétléshez valamikor? ez alkalommal nem kapsz előnyt, hozom a Tequilát, te pedig biztosíts magadon egy szabad felületet a sónak és a citromnak, azt hogy hol, azt rád bízom. Wink

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Mama, we all go to hell   

Mama, we all go to hell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genevieve Δ witch from hell