HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

want to be my VIP?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Mather

Mather
Posztok száma : 154
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: want to be my VIP?   2013-01-03, 8:51 pm

Ash Skylar is fucking amazing.

Ash. Ashley. Nem magas. Nem vékony. Tetovált.
Kicsit hiperaktív. Kicsit őrült. Kicsit öntelt. Kicsit szexi.

Kedvenc színem a fűzöld. Szeretem a csokis kekszet.
Félek a papagájoktól. Nyíltan biszexuális vagyok.
Szeretem összekócolni mások haját. Ettem már sarat.
Mindenkinek adok becenevet. Ébredtem már az utcán.
Mindig jobb lábbal lépek fel először a lépcsőre.
Gyerekkori legjobb barátom Melvin a lila plüsspolip.
Több exem van, mint fogam. Nem eszem dinnyét.
Az első dolog, amit megnézek valakin a tetoválás.
Kedvenc betűm az S. Nem tudok fejben összeadni.
Oviban kormány volt a jelem, buszvezető akartam lenni.
Figyelek, hogy a boxerem és a zoknim színe passzoljon.
Szorult már be a fejem két lépcsőkorlát léce közé.
Dohányzom, alsóban próbáltam ki a fiú mosdóban.
A vodka jobb, mint bármelyik más alkoholos ital.
Nem jó a kapcsolatom a szüleimmel. Nincs jó hangom.
Szeretem redbullal inni a kávét. Rengeteget beszélek.

MAXXIE

Hogy tudsz az életem része lenni úgy, hogy nem is vagy az igazán? Hogy tudsz még mindig felhúzni, mikor már nem is kéne törődnöm a dolgaiddal? Miért nem tudom meggyőzni magam, hogy már nem vagy fontos számomra? Miért nem lehetsz megint csak egy szimpla barát? Tudod mennyire kibaszottul elegem van abból, hogy bemasírozol újra az életembe, ahol eddig az utánad hagyott romokat takarítottam, és nem hagysz itt mást, csak a megválaszolatlan kérdéseket.  

ALEX

Wolnoth, annyi bonyodalmat okoz, hogy kettő van belőled! Komolyan, lépten-nyomon a családodba botlik az ember, még szerencse, hogy imádni valóak vagytok mind. Ami viszont a legdurvább, hogy két ember, hogy lehet ennyire hasonló, jellemileg mégis ennyire más, minden esetre én azon munkálkodom, hogy kicsalogassalak a csigaházból, már amikor rájövök, hogy melyik vagy az igazi te, addig is könyörgöm, köss a hajadba egy masnit, vagy valami...   

GARSIV

A faszba már, hogy belőled is kettő van, nem hiszem el. Nektek ráadásul a vezetéknevetek is más, arról nem is beszélve, hogy kiejteni sem tudom őket, faszom orosz szavak. Azért, ha nem is baszol be velem heti szinten, megtartalak havernak, jól fog az jönni ha te és a többi orosz cimbid megszálljátok a kis ködös Angliámat. Meg jóarc is vagy, szóval csak nyerhetek veled.De azért több egyentetkót ne csináltassatok a másik feleddel, mert akkor tényleg nem leszünk jóban.

DASTAN

Nem hiszem el, hogy az iskola összes ikerpárja megtalál.Mi van itt baszki, mi ez, a kibaszott klónok háborúja? Nem a Star Wars-ban élünk, édeseim, tessék szépen különbözni egymástól. Mivel nem tudom olykor, hogy melyik vagy, te is haver leszel, mert plusz egy ruszki sosem árt, és azért, mert élek-halok a pillanatért, hogy belecibáljalak egy balhéba, amiket annyira kerülni igyekszel. Tuti úgy verekszel, mint egy lány.

CARA

Hazudnék, ha azt mondanám, nem tudom elképzelni nélküled az életem, de az igazság az, hogy nem akarom. Szeretek körülötted téblábolni, még akkor is, mikor elmélyülsz a művészeteidben, én pedig elunom az életem közben. Fura vagy, a legjobb értelemben fura, amit csak el tudok képzelni, és bár menthetetlenül beléd zúgtam, nehogy azt hidd, hogy ezt kimondanám hangosan is, be kell érned azzal, hogy leszedlek a fáról, ha újra fent maradsz, te önjelölt mókus.

LEDA

A rózsa vörös, az ibolya kék, Rozi haja most már szép. Jó, a színbeli korrigáció talán túlzás volt kicsit, elismerem, természetesen tudod, hogy az életemért és testi épségemért cserébe bármiféle kárpótlást hajlandó vagyok megtenni, mindenben melletted állok. Meg akarod mutatni az új fehérneműid? Én ott leszek. Meg kell mosni a hátad? Én ott leszek. Ki kell venni valamit a nadrágod hátsó zsebéből? Én ott leszek. És tudod, hogyha váratlanul elhagynád a bikinifelsőd, én szívesen segítőkezet nyújtok, és takarlak, amíg csak szeretnéd.

MOORIN

Én igazán semmit nem gondolok rólad Moo, de tényleg. Nem vagyok rasszista, se homofób, nem a vallásod vagy a megjelenésed idegesít, hanem egyszerűen te magad, a tenyérbemászó képed, a viselkedésed, mindened. Mondanám, hogy sajnálom a verekedést, de igazából cseppet sem, szóval ha nem szeretnél még egy monoklit is a törött orr mellé, akkor némán menj el mellettem a folyosón, csinálj úgy, mintha nem léteznél.

FELIX

Te vagy az az ember, akinek a baráti hátbaveregetése ököllel történik, és arcot ér. De komolyan, én nagyon kedvellek, és pont ennyire idegesítesz is, és bár a cimbim vagy, mégsem tudunk hosszú időt egymás légterében eltölteni. Teljesen más világban élünk, más jellemmel, más értékrenddel, ennél jobban nem is különbözhetnénk, mégis, ha segítség kell, tudom, hogy hozzád fordulhatok, és ez fordítva is így van, még ha ilyen kis fasz is vagy. 

NÉV

ide majd írok arról, hogy milyen szuper jó vagy épp megagigaszar a kapcsolatunk, addig is legyen elég annyi, hogy Limában szobrot állítottak Micimackónak.

Ez itt a válaszkódom, így mutat élesben, szóval ide írd röviden, vagy akár hosszan is, hogy mit szeretnél, mire gondoltál, vagy ha nem megy, hát bízd rám, de ez esetben vállald a következményeit is. (:

FIGYELEM! Reklamáció után távozást nem fogadunk el... vagy lehet, hogy fordítva?

Kód:
<div style="width:210px; height:150px; background-color:#fff; border-top:15px solid #111; border-bottom:3px solid #C23232; padding:5px;"><table><tr><td><div style="width:200px; height:150px; background-color:#fff; padding:0px; font-family:georgia; font-size:10px; color:#343434; overflow:auto; text-align:justify; line-height:90%;">

Ez itt a válaszkódom, szóval ide írd röviden, vagy akár hosszan is, hogy mit szeretnél, mire gondoltál, vagy ha nem megy, hát bízd rám, de ez esetben vállald a következményeit is. (:

[b]FIGYELEM![/b] Reklamáció után távozást nem fogadunk el... vagy lehet, hogy fordítva?

</div></td></tr></table></div>

A hozzászólást Ash Skylar összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-24, 12:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Mather

Mather
Posztok száma : 154
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes

TémanyitásTéma: Re: want to be my VIP?   2013-01-05, 1:16 am

le vagytok rendezve mézesmogyorók <3

Pierson

Pierson
Posztok száma : 46
Motto : "Every wound will shape me, every scar will build my throne..." Age : 23 Titulus : The Hummingbird Foglalkozás : Tanuló Play by : Hannah Snowdon

TémanyitásTéma: Re: want to be my VIP?   2014-03-22, 12:52 pm

Ó, Te gesztenye szín szemű manóm!
Izgalmat viszel a legunalmasabb hétköznapjaimba a folyamatos jelenléteddel és ez összezavar. Nem tudlak hova tenni, hisz bár minden belső hangom tiltakozik ellened, mára már el sem merem képzelni, milyen lenne egy hét a társaságod nélkül. A véletlennek köszönhetően bukkantál fel az életemben. Én pedig ennek nagyon örülök, más egyelőre nem számít. Az pedig hogy hová sorolsz, már a te dolgod, Kedves. Én csak annyit mondok, hogy hiányoznál ha nem lennél...nagyon.

"Remember the moment you left me alone,

and broke every promise you ever made."

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 488
Motto : living and existing are not the same thing. Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTéma: Re: want to be my VIP?   2014-07-12, 5:44 pm

Addig szerettelek, amíg el nem követted a legnagyobb bűnt. A nyolcadik főbűnt, a legnagyobb borzalmat, a legrosszabbat, amit barát (vagy haver, na) csak elkövethet. MEGVÁLTOZTATTAD A HAJSZÍNEMET!! Ami tudod...még csak jó is lett volna. Ha mondjuk elviszel előtte színt választani. Vagy megdumáljuk az alkalom napját. És módját. Ha a szívem megállt volna a saját látványomtól, neked küldtem volna a kórházi számlát. Te jöttél volna be pudinggal etetni felépülésem minden napján. De végül csak lelki traumát szenvedtem...szóval a minimum, amivel jössz nekem, az pár ebéd meghívás. Ha megetetsz esetleg elfelejtem, hogy tönkretetted a életem hajam, és talán egy szép napon majd újra bírni is foglak ;P jó, oké, bírlak én, még mindig, de nem is érdemled meg

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

Dunant

Dunant
Posztok száma : 60
Motto : Live life how you want & not how the others want you to! Age : 25 Titulus : The silent heartbreaker Foglalkozás : Tanuló Play by : Andrew Garfield

TémanyitásTéma: Re: want to be my VIP?   2014-12-19, 9:44 pm

Amennyire bírlak, épp annyira rühellem is a fejed. Hogy létezhet ilyen életforma földön, mint amilyen te vagy? Ezt a kérdést már vagy ezerszer feltettem magamnak, de nem találom a választ. Összefutunk, mosolygunk, haverkodunk, ordítunk, ütünk, ismét mosolygunk. Bízunk, majd utálkozunk. Hogy is van ez? Nyugis embernek vallom magam és viszonylag könnyen kijövök másokkal. De te, más vagy! Én próbálok jó barátod lenni, de egyszerűen néha ellenállhatatlan kényszert érzek arra, hogy beletérdeljek a gyomrodba. Adok, s kapok dolog ez! Kösz, hogy hetente új mintát hagysz a bőrömön, bár a kék-lila kombót unom már kissé. Mindennek ellenére, mégis haver vagy! Ki nem mondanám, de azért bármikor számíthatsz rám! Igazi frienemies ez egyértelmű!

Whatever makes you happy, just don’t give up on it! And if you don’t get it, it means you might get something better.

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: want to be my VIP?   

want to be my VIP?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal