HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The Boss

The Boss
Posztok száma : 331
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Játékostárs kereső   2013-11-15, 8:08 pm

Készen állok!
játszani szeretnék!
Ha már rendelkezel elfogadott karakterlappal, a következő lépés az, hogy találj valakit, akivel felfedezheted a játéktér csodáit. Természetesen itt akkor is írhatsz, ha úgy véled, több játékot is el tudsz vállalni, és van is hozzá kedved. Csak egy valamire kérlek meg! Előbb nézz szét azok között, akik szintén írtak és próbálj meg kapcsolatba lépni velük. Semmi értelme nincs egymás után posztolgatni... Hajrá! Very Happy
A Staff
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Tanár

Tanár
Posztok száma : 43
Motto : "Táncolj, mintha senki sem látna! Élj, mintha az ég a földön lenne! Énekelj, mintha senki sem hallana! Szeress, mintha soha senki nem bántott volna meg." Age : 38 Titulus : the mysterious and funny teacher Foglalkozás : zene- és tánctanár Play by : Shiroyama Yuu

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-05-26, 6:46 pm

Üdv!

Nem tudom merre lehetnek egykori játékos társaim, így elérhetővé váltam teljesen új játékokra is. Legyen szó tanóráról, iksolai programról vagy egy egyszerű találkozásról, bármire nyitott vagyok és szívesen ötletelek. Az egyetlen dolog, amit tenned kell, minthogy írsz egy privát üzenetet!
A látszat ellenére, nem harapok! Wink

Aoi tanár úr

U.I.: Köszönöm a gyors reagálást!

Aoi

Mather

Mather
Posztok száma : 14
Motto : may the bridges I burn light my way right to the top Age : 23 Titulus : messed up morals Foglalkozás : egyetemista Play by : kim minseok

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-05-28, 12:08 pm

valakinek friss húst?  nyelvek

elkeltem, köszipuszi

you control the tempo;;

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 114
Motto : Kopog az est az ablakon, elhalkul lassan az élet, ágy szélére hasal a csend, átkarol puhán az éjjel. Age : 20 Titulus : lovely :'DDD Foglalkozás : student Play by : Ash Stymest

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-05-30, 7:46 pm

Pőre testem játékra ajánlanám.

Az élet halált okozhat.

Pierson

Pierson
Posztok száma : 17
Motto : and now I'm getting drunk on your tobacco lips Age : 21 Titulus : darkbloodred Foglalkozás : egyetemista Play by : kunpimook bhuwakul

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-05-31, 10:26 am

valaki vigyen engem is pls

elkeltem, köszönöm

darkbloodred,

A hozzászólást Cory Sukulthanasorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-06-05, 11:17 am-kor.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-02, 2:07 pm

Valaki egy jó korrep? Cool
Vagy csak egy csoportos tanóra? Cool

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-02, 7:01 pm

Én is beállnék a sorba, úgyhogy keresem a játszópartnereimet kölyökkutya szemek 2
Aki kedvet érez hozzám, csak dobjon meg egy üzivel, ha van ötlet, az szuper, ha nincs, az se baj, majd együtt kitalálunk valamit. izgatott

Egyelőre elkeltem szívecske szívecske

A hozzászólást Olivia Haynes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-06-09, 12:51 pm-kor.

Elliott

Elliott
Posztok száma : 11
Motto : Mindenkinek jogában áll hülyének lenni, de te bántóan visszaélsz a lehetőséggel! Age : 20 Titulus : Wrong side of heaven Foglalkozás : student Play by : Grant Gustin

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-03, 3:59 pm

Te is unalmadban a Szent Grált keresed, mint én? Akkor hagyjuk abba a felesleges kutakodást és találjunk egymásra! Tehát játékostársat keresek, nem pont az első, hanem a második és harmadik játékomra. elbújik Csak gondoltam bedobom magam, hátha valaki annyira unatkozik mint én és még ötlete, kedve meg ideje is lenne hozzám. kölyökkutya szemek 2 :3

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-08, 9:11 pm

Friss husi szeretné bedobni magát a játéktérre. Rabolni ötlettel és egy kezdő reaggal lehet (még új vagyok szerepjátékos berkekben, de ne aggódj, gyorsan tanulok és segítségem is van Razz).

Hogyha kedvet kaptál a Lovell jelenlegi alelnökéhez (márpedig bízom benne, hogy valaki kedvet kapott), küldj egy üzit *____*

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-09, 5:20 pm

Azt hiszem egy épeszű ember sem szívesen fut össze egy irányításmániás, enyhén frigid, roppant akaratos stresszbombával, ami bármelyik pillanatban képes felrobbanni. Mégis az élet iróniája néha úgy hozhatja, hogy MUSZÁJ szembetalálkoznod a roppant ambiciózus Henriette Maes-szel.

Nos a Te életed merre tart? Készen állsz egy kicsit sem unalmas találkozásra velem?

[Ha szép mosolyod, kecses tartásod, vagy egyszerűen angyali arcod van, akkor rettegj, mert még akár a vezérszurkolók csapatába is képes leszek beszervezni. Wink Razz ]

Írj pm-et, kérleeeek! elpirul

Nagyon köszönöm, sokszorosan elkelve! Very Happy

Dunant

Dunant
Posztok száma : 28
Motto : Mottó helye Age : 23 Foglalkozás : Tanuló Play by : Sarah Mikaela

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-12, 8:16 pm

Már egy ideje húzom-halasztom az ide való beírást, de azt hiszem már lassan egész időszerű: bár a megavatásom mindenképp a húgom feladata, de még szeretnék néhány játékot beindítani a kisasszonnyal, legyen az iskolai összefutástól kezdve az SMS-es megviccelésen át bármi, minden csak megbeszélés kérdése.

Összegezve:
- Tök jó lenne minél több Dunantossal megismerkedni, de az se baj, ha valamelyik más ház diákja vetődik valamilyen formában az utamba
- Találni olyan karaktert/karaktereket, akik valamilyen módon érdekeltek a tánc témakörben és valamennyire elkezdenék újra abba az irányba terelni a kisasszonyt
- Esetleg olyan szorosabb baráti viszonyokat kialakítani, akiknek révén Tyra is rájön, hogy az eddigi kapcsolati élete nem éppen volt tökéletes (oké, ez egy hosszú folyamat, így itt nem csak egy játékkal kellene számolni)
- Vagy akár bármi, némileg agyamentebb dolog simán szóba jöhet (Példa: egy buliban megismerkedtél egy lánnyal, aki megadta a telefonszámát, amire te lelkesen írogatni kezdesz - aztán kiderül, hogy a csajnak esze ágában se volt megadni a saját számát, helyette Tyrával futsz egy kellemetlen kört, amíg ki nem derül a turpisság. Vagy: meg akartál viccelni egy bizonyos Dunantos, de benézted a szobát, helyette Tyráéknál csináltál hatalmas felfordulást... és vagy annyira jófej, hogy bevallod csúnya tetted és jössz segíteni takarítani.) ---> ezek csak hirtelen jött ötletek, bármilyen irányba alakíthatóak.

Így tehát ha megtetszett bármelyik ötlet, vagy csak simán unatkozol írj nyugodtan *-*

Elliott

Elliott
Posztok száma : 15
Motto : A szánalmat ajándékba kapjuk, az irigységért meg kell dolgozni. Age : 19 Foglalkozás : Egyetemista Play by : Ebba Zingmark

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-25, 4:12 pm

Rafkós törtető némber Akarom mondani egy szeretetre méltó jelenség keresi új játszótársait. Very Happy
Ide most képzeljetek ide néhány olyan sort, ami nagyobb kedvet ad nektek arra, hogy rám írjatok egy játékért.
Tehát, érdeklődök nyugodtan dobáljanak meg PM-mel, lelkesen várom őket. Very Happy

Dunant

Dunant
Posztok száma : 18
Motto : ▽△ When she's alone, she goes home to a cactus / In a black dress, she's such a such an actress Age : 20 Titulus : ▽△ Cactus Foglalkozás : ▽△ diák Play by : ▽△ Ariana Grande

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-06-26, 5:51 pm

sziasztoook Very Happy

Eladom a lelkemet egy játék erejéig, nem kell mást tenned, csak dobj meg egy PÜ-vel. Very Happy

Eden de Saint-Pierre

Mather

Mather
Posztok száma : 171
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-07-13, 11:05 pm

Keresek egy (de a több az jobb, lehet több is) Matheres pofit, aki szívesen ellopna velem egy bevásárlókocsit, táncolna a bárpulton, felesezne blackout-ig, ébredne másnaposan egy padon (vagy alatta), hagyná el a cipőjét (el is áshatod), graffitizne valamit Gravesend unalmas utcáira, vizelne nyilvánosan (hányni is ér), kötne belém részegen (mert hát egységben az erőszak, ugye), szóval lényegében bármilyen plotra, ami nem az unalomig ismételt ismerkedés.

Lehet gyors játék, lehet havonta írunk egyet is, fiúval, lánnyal, kicsivel, naggyal, tényleg tökre leszarom, csak valaki őrüljön meg velem egy kicsit, léccimár!

Lovell

Lovell
Posztok száma : 14
Motto : The only limits in life are the ones you make. Age : 19 Foglalkozás : Tanuló Play by : Miranda Kerr

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-07-14, 4:41 pm

Szívesen játszanék, avagy felavatnám a karakteremet. Smile Elkeltem. Smile

Városlakók

Városlakók
Posztok száma : 7
Motto : Mottó helye Age : 30 Foglalkozás : mentőtiszt Play by : Christopher Charles Wood

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-09-13, 9:59 pm

Üdv!

Nem tudom ki szabad még és ki nem, úgyhogy bedobom magam én is a közösbe. Very Happy Egy vagy kettő játékhoz keresek partnert. Mentősként dolgozom és heti egyszer ügyeletet is ellátok az iskola területén, ezért akár mindenféle gonddal-bajjal lehet keresni, de nem zárkózom el szórakozástól sem, azt se bánom, ha haverkodunk már egy ideje (kicsit több, mint két éve élek itt), de lehetünk éppen most találkozó vadidegenek is, egy éjszakás ismeretségek (ez esetben a minimum korhatár: 24 év angyal ) stb. Szívesen ötletek és plotolok, ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed, akkor vágj hozzám egy pmet és a többit megbeszéljük. hopphopphopp

Egyelőre úgy néz ki elkeltem. angyal

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 501
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-09-24, 11:04 pm

Kukk :3

Szóval, állatira szeretném becsekkolni a maradék karaktereimet ebben a hátralevő egy hétben, és hiába van játékuk, ha nem lógok beléjük (látjátok? Ennyire istenkirály parti vagyok!), szóval szégyen, vagy sem, játszópajtit keresnék a következő nőszemélyeknek:

- Leda Rose Scott, mindenki kedvenc tündérbogyója, akinek az élete egyébként is epedve vár mindenféle felpezsdítést (akár még annyira is, hogy wink-wink? Nem tudom, miért ne.)
- Francesca Rossi, aki annyira hever a parlagon, hogy az már totálba OOC, valaki mentse meg.

- Connie St. Leger... vagy nem, mert igazából őt lehet, hogy elengedem, de hé, ha valakinek bejön, akkor itt az alkalom, csapjon le rá.

Ötletem nincs, de tökre lelkes vagyok, meg folyton itt is vagyok, meg minden ilyesmi, csak rátok várok. :3 PM-eket küldjétek inkább Ledára, vele vagyok többnyire fent. Egyetlen kérésem, hogy írjátok meg, melyik karival játszanátok, mert csak egy-egy játékot vállalnék be velük a meglévők mellé, és akkor gyorsabban tudunk ötletelni is. Meg ilyenek.
Úgyhogy lécci? *-*

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

A hozzászólást Leda Rose Scott összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-10-08, 5:04 pm-kor.

Városlakók

Városlakók
Posztok száma : 22
Motto : Je danse avec le vent, la pluie Age : 20 Titulus : Unstoppable Foglalkozás : Menekülő Play by : Bridget Saterlee

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-09-27, 2:13 pm

Sziamiasztok!

Úgy tudom, hogy a játékostársaim nem jönnek vissza az oldalra, így lelkes jelentkezőket keresek, akik benne lennének valami rövid posztos, viszonylag gyorsan haladó játékba. kölyökkutya szemek
Szívesen plotolok is bárkivel, jelenleg inkább nem diákokkal lehetséges.

Ami fontos lehet:
A karakteremet pár hónapja elrabolták, azonban nem régiben sikeresen megszökött. Azóta London utcáit járja, rejtőzködik, igyekszik időt nyerni, amiben kitalálhatja a legjobb megoldást mindenki számára.

Ha valakinek támadt ötlete, vagy szimplán csak játszana velem, ne tartsa vissza magát. csillogó szemű

Mather

Mather
Posztok száma : 18
Motto : if it feels so good than it can't be wrong Age : 22 Foglalkozás : egyetemista Play by : Julia Rose

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-10-02, 3:06 pm

Sziasztok!
Keresek partnert/pajtást egy felejthetetlen éjszakára.
Felejthetetlenül jó vagy rossz? Mindegy, nyitott vagyok bármire, határok nincsenek.
Helyileg hol? A szobámban, a szobádban, a tánctéren, kocsmában, az utcán, mehetünk bárhová, kezdhetünk bármit.
Szóval aki vevő lenne egy éjszakázásra velem, ne fogja vissza magát, jöjjön a pm edz

Kinsley előkészítő

Kinsley előkészítő
Posztok száma : 11
Motto : She tastes like chocolate: sweet and bitter... and definitely cause an A D D I C T I O N Age : 18 Foglalkozás : kinsleys diák Play by : madison beer

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-10-21, 2:33 pm

Végzős gimnazistalány játékostársát keresi!

Lehetsz a barátom, az ellenségem, a családtagom, a háztársam, a plátói szerelmem, a régmúlt szeretőm, vagy a jövendőbeli hercegem. Vagy szimplán csak valaki, akit még nem ismerek.
Tulajdonképpen mindenre vevő vagyok, tehát a csillagos ég a határ(unk).

Pierson

Pierson
Posztok száma : 17
Motto : and now I'm getting drunk on your tobacco lips Age : 21 Titulus : darkbloodred Foglalkozás : egyetemista Play by : kunpimook bhuwakul

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-11-14, 9:37 pm

en is, en is! kölyökkutya szemek 2 kölyökkutya szemek 2

darkbloodred,

Dunant

Dunant
Posztok száma : 6
Motto : Mottó helye Age : 21 Titulus : Miss Perfectionist Foglalkozás : diák Play by : Troian Bellisario

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-11-15, 1:20 pm

Sziasztok!

Játszótársat keresnék korra, nemre, vallási, politikai meggyőződésre, szexuális beállítottságra és minden egyébre tekintet nélkül.
Írjatok pm-t légyszi-légyszi!*.*

Mather előkészítő

Mather előkészítő
Posztok száma : 26
Motto : Sometimes words are not needed, and the simplicity of expressing yourself through an art form is one of the best ways of communication. Titulus : little lamb Foglalkozás : egyetemista Play by : Lili Reinhart

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   2017-11-15, 4:11 pm

Sziasztok!

Néma előkészítős játékostársát keresi. Ha bárkinek kedve támadna egy kicsit activityzni játszani, dobjon meg egy pm-mel csillogó szemű

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   

Játékostárs kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Karakter kereső
» Partnerkereső