HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The Boss

The Boss
Posztok száma : 331
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Kapcsolatkereső   2014-02-09, 10:51 am

Szükségem lenne...
valakire
Ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy akár meglévő, már regisztrált karakterek is betölthessenek bizonyos szerepeket egymás életében. Legjobb barátot/barátnőt keresel? Szobatársat? Egy kósza flörtöt? Nem szeretnél egy-két játék miatt karaktert meghirdetni és várni, amíg valaki megalkotja? Írd csak le itt kire és milyen célból van szükséged, és valaki biztosan kapva kap majd a lehetőségen. Írjatok bátran, és írjatok egymásnak is. Hajrá!
A Staff
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Mather

Mather
Posztok száma : 171
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2014-03-01, 6:10 pm

Nekem két elég konkrét plothoz kellene két elbűvölő leányzó, mivel az eredeti userek sajnos eltűntek, és Ash hiányolja őket nagyon.
Megkötésem nincs, bármilyen korú, bármilyen házhoz tartozó, bármilyen avatarképpel, bármilyen sztorival jelentkező egyén jó nekem.

Az egyik egy ivócimbi lenne, aki szemrebbenés nélkül képes felülmúlni mindenben:

"te dög, ijesztő, mennyire hasonltunk egymásra, bár kicsit nagyobb melleid vannak, mint nekem. egy nővel sem találkoztam még, aki ennyi szeszt képes meginni anélkül, hogy kidőljön, komolyan, kár beléd a pia, minden esetre remélem tudod, hogy imádlak, még akkor is, ha felhúzol, és kedvem lenne elásni a hátsó udvaron, de főleg, mikor sextingelni támad kedved az óra közepén. egy nap majd világuralomra törünk, addig viszont előbb adom neked a testem, mint a sört! "

A másik pedig valamivel aranyosabb szerepkör lenne, egy ilyen 'annyira aranyos vagy, hogy örökbefogadlak' bátyó-hugi féle kapcsolathoz:

"Elképesztő, hogy beszambáztál az életembe a magad kis elbűvölő módján a rikító pink hajaddal és a tündérporral körülötted, és egyből a szívemhez nőttél. Mindegy mennyire piszkállak, tudd, hogy imádlak hugi, és ünnepélyesen megígérem, hogy életünk végéig megeszem a sültkrumplid, mikor nem figyelsz cipellek a hátamon keresztül-kasul a folyosókon és összetöröm az arcát annak, aki összetöri a szíved. "

mindkettő személyre szabottan alakítható.
jelentkezni itt vagy akár pm-ben.

Mather

Mather
Posztok száma : 14
Motto : may the bridges I burn light my way right to the top Age : 23 Titulus : messed up morals Foglalkozás : egyetemista Play by : kim minseok

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-28, 1:12 pm

Rémes koreai akcentussal rendelkező boss ass bitch squad (aka Jang Seungcheol
és Arien M. Choi) keresi szimpatizánsait, ellenségeit és ivópajtijait mindenféle őrült kalandra;
amíg ajánlani tudok, az egy tucat játék (mindig rengeteg ötletem van, szóval tuti kitalálunk valamit),
a lelkesedésem meg egy hatalmas tányér gofri, csak hogy legyen valami meggyőző indok is a szövegelésem mellett.
Szóval lényeg a lényeg, hogy mindenre nyitott vagyok, csak keress meg egy PM-ben és beszéljük meg macska

you control the tempo;;

Tanár

Tanár
Posztok száma : 43
Motto : "Táncolj, mintha senki sem látna! Élj, mintha az ég a földön lenne! Énekelj, mintha senki sem hallana! Szeress, mintha soha senki nem bántott volna meg." Age : 38 Titulus : the mysterious and funny teacher Foglalkozás : zene- és tánctanár Play by : Shiroyama Yuu

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-29, 7:23 pm

Üdvözletem Diákok!

Ezt a bejegyzést a jövőben is szeretném fenntartani mindenkinek, aki érdeklődik a zene, a tánc, az éneklés vagy ezek kombinációja iránt.
Nem számít, hogy milyen szakon tanulsz, vagy mennyire vagy jó az adott hobbidban, szenvedélyedben. Egyénileg és csoportosan is tartok órákat, korrepetálásokat, külön foglalkozásokat. Amennyiben nem szeretnél elbújni - megpróbálhatod, de úgyis ráveszlek az ellenkezőjére -, hanem részese lennél egy közösségnek a tanórákon várlak, ahol egy ismeretlenekből álló bandából egy remek társaságot, egy igazi csapatot kovácsolnék. Saját tudásotokat, erősségeiteket és jellemeteket fejleszthetitek és hozhatjátok ki magatokból a legtöbbet. Itt az ellenségekből is jó haverok válhatnak az iskolai "társadalom" alatt. Versenyek, rendezvények, díjak és hobbi.
Nehéz lesz a kezdet, olykor el is bukunk párszor, de mindig talpra állunk, mert ez az igazi kihívás és a vége mindig ugyanaz: bolondozás, jó hangulat, kellemes társaság, család és győzelem.

Aoi tanár úr

Ha megkönnyíti az elképzelést ajánlani tudom az alábbi filmeket: Step Up, Vezet a ritmus.
A legtöbb esetben nem 2 játékos játszana, de ha valaki magányos farkas akar maradni, arra is nyitott vagyok. Ám, elsősorban az oldal közösségét fejleszteném ezzel, illetve a karakterek jellemfejlődését segíteném elő a közös plotok kialakítása és beszédtémák elősegítése mellett. Ha előfordulna, részemről egyszerre több csoport is kialakulhat, melyeknek más-más lenne a témája; például az egyikben csak zenés koncerteket adnánk elő, míg a másikban hip-hip táncosok lennének egy másikban meg a latin tánc szerelmesei. Ugyanakkor vegyíthetjük is őket. Smile
Írjatok privátot!

Aoi

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 114
Motto : Kopog az est az ablakon, elhalkul lassan az élet, ágy szélére hasal a csend, átkarol puhán az éjjel. Age : 20 Titulus : lovely :'DDD Foglalkozás : student Play by : Ash Stymest

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-30, 8:02 pm

és ezennel a Non-Judging Breakfast Club mindenki előtt megnyitja kapuit.
Camille, Jackie és Én arra gondoltunk, hogy milyen menő lenne, ha sikerülne összeszednünk egy baráti társaságot, ami együtt tölti unalmas hétvégéit, veszekszik, meg sokat iszik, és szó nélkül verődik össze.
Keresünk teht minden olyan 18 és 25 év közötti fiatalt, aki elég bátornak érzi magát ahhoz, hogy egy olyan bandába tartozzon, ami :

- délutánonként a tölgyfa alatt borozgat szenvtelenül
- irigyen adja körbe a mariskás cihit
- COD meccseket játszik, míg a banda másik fele unalmában telefonozik
- négysajtos pizzát zabál miközben valaki épp a szobában szexel
- 0-24-ben biztosít számodra elfoglaltságot

persze akkor is örülönk neked, ha te nem iszol/cigizel vagy épp megszállt a szentlélek, és ha gyáva nyúl vagy akkor is, meg akkor is ha a véleményed teljesen különbözik a milyenktől. Ne számít. Csak te számítasz, meg egy picit mi.
Szóval ha bárminemű késztetést érzel, hogy egy bandába legyél velünk, játékok tömkelegét játszd, vagy csak utálni akarsz minket, írj pmet bátran.Szeretek levelezni.  szív  szív  szív

Tagok:
~ Piglet Coates
~ Winnie Coates
~ Camille E. Hooper
~ Jacqueline Deveroux
~ Dudley Hunt
~ Annika Ansbjörg
~ Noel Barbour

Az élet halált okozhat.

A hozzászólást Dudley Hunt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-05-31, 4:49 pm-kor.

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 70
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-03, 3:42 pm

Sziasztok Smile

Én is beállnék a sorba Very Happy Több betöltetlen poszt is van, ami bárkinek kiadó.
- barátok, mindenkinek szüksége van barátokra
- ellenségek, minél népszerűbb valaki, annál több az ellensége is. Sokan nem kedvelnek.
- Winsteresek, minden Winsteres nyugodtan írhat nekem, ugyanis jelenleg még én vagyok a ház elnöke, szóval szeretném megismerni a ház lakóit.
- kalandok, régebben sokat kalandoztam, szóval lehetsz egy csaj akivel eltöltöttem egy kellemes estét (vagy többet), de amíg nem érkezik meg a lehetséges jövendőbelim, addig még kapható vagyok egy-egy éjszakára Wink
- focisták, a focicsapat egyik sztárjátékosa vagyok és igyekszek jó kapcsolatot ápolni a többi játékossal, szóval ők is jöhetnek.

De más ötletekre is vevő vagyok.

Pierson

Pierson
Posztok száma : 127
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-08, 11:37 pm

Hali!

Ide keresek bátor és kevésbé bátor jelentkezőket, ellenségnek, unokatestvérnek esetleg, barátnak. De ha nem tudod eldönteni mi legyél - mert esetleg késztetést érzel ahhoz, hogy valamilyen kapcsolatban légy velem - akkor nyugodtan küldhetsz egy pm-t és lebeszélhetjük.

I came to break the wall that rose around you
To see the land of all

©️

Mather

Mather
Posztok száma : 19
Motto : hakuna matata Titulus : ♣ young antidonna Foglalkozás : ♣ student Play by : ♣ cara delevingne

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-09, 5:12 pm

Helló helló! izgatott

Nem lesz túl hosszú hirdetés, de ettől függettlenül epekedve várom, hogy valaki jelentkezzen rá. izgatott
Matheres lányok figyelem! A koliba szobatársat keresnék magamnak, nem feltétlen kell jól kijönnünk egymással, de attól még barátok is lehetünk. Részleteket PM-ben megbeszéljük, remélem valaki lesz olyan bátor, hogy hajlandó legyen velem egy helyen élni megmentő

A beauty never lies

Dunant

Dunant
Posztok száma : 18
Motto : ▽△ When she's alone, she goes home to a cactus / In a black dress, she's such a such an actress Age : 20 Titulus : ▽△ Cactus Foglalkozás : ▽△ diák Play by : ▽△ Ariana Grande

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-10, 11:13 am

Sziaaasztok csillogó szemű

Keresek:
* legjobb barátot
* ellenségeket
* bárkit, és bármit csak legyenek kapcsolataim kölyökkutya szemek 2

Nem harapok, bármibe benne vagyok, szóval csak bátran megmentő

Eden de Saint-Pierre

Elliott

Elliott
Posztok száma : 20
Motto : There are no impossible situations, only weak humans Age : 19 Titulus : Taurus Foglalkozás : tanuló, fordító Play by : Zoe Levin

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-09-10, 9:35 pm

Sziasztok!
El szeretném magam helyezni ebben a kegyetlen világban, hogy legyen valaki, aki segít átlendülni az élet nehézségein, vagy éppen ellenkezőleg, ezeket az akadályokat elém gördíteni. A következő pozíciók szabadok:
- Szobatárs (kiutaltam pm-t emiatt)
- Új legjobb barát(nő): Valaki, aki meglep egy üveg vodkával, mikor szoció vizsgára tanulás közben már a fejemet verem az íróasztallapjába, aki elviseli a mogorvaságomat, valaki, aki szeret beszélni, ugyanis én szívesen hallgatom őt.
Feltételek: Nagyon semmi, legyél türelmes és jófej.
- Idegesítő, de végtérre is aranyos szaktárs: Valaki, aki mindig üzenetekkel bombáz a különböző csoportos tanulókörökről, a szociós bulikról, valaki, akinek ha meglátom a nevét a telefonom képernyőn egyből megforgatom a szememet, ám mikor segítségre van szükségem, mindegy, hogy a vizsgákhoz, vagy bármi más aprócseprő dologhoz, ő szívesen jön és segít nekem. Cserébe eljárok ezekre a szociós gyűlésekre.
Feltételek: Nem árt, ha szociológiát, vagy valami hasonlót tanulsz (kulturális antropológia, társadalom tudományok, politológia,
pszichológia, kommunikáció) illetve, ha szereted a társaságot és a közös programok szervezését.
- Ügyeletes ellenség, a konkurencia: Valaki, aki direkt bosszant, aki imád versengeni, egy határozott, ambiciózus ember, aki nem riad vissza egy szócsatától sem.
Feltételek: Legyél nagyszájú, versengőtípus.
- Szerelem? (Kiutaltam pm-t evvel kapcsolatban, de ez egy másik plot, szóval ezt is megosztom.) : Egy buliban ismerkedtünk meg,
és nyilvánvaló volt, hogy a laza flörtölgetéseink nem komolyak,
ha valamelyikünk unatkozik, akkor írunk a másiknak, vica versa.
Randiig soha nem jutottunk el, de semmi jónak nem vagyok elrontója. Valaki olyan jelentkezését várom, aki kissé komolytalan jellem, de mindenképpen kedves, jóindulatú, kissé dilis, de mindenképpen odaadó.
Feltételek: Legyél kissé gyermeteg, álmodozó típus, laza, flörtölgetős.
- Bárki más megdobhat pmmel, ha van ötlete!

I am your destiny

Posztok száma : 14
Motto : Nem vagyok őrült, csak az én valóságom más, mint a tiéd... Titulus : Méhecske Foglalkozás : Diák Play by : Sarah Hyland

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-09-12, 5:46 pm

Én keresem azt az úriembert/ szerencsétlent....

aki öntudatlanul úgy levett a lábamról, hogy az csuda. Kicsit mesébe illő, de én is álomvilágban élek, ennek ellenére, nem várom el, hogy minden úgy legyen, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Az et-mben szerepel a rövid és velős kapcsolatunk egyetlen mérvadó  részlete, és úgy döntöttem,  nem kívánok ezért karaktert hirdetni, bőven beérem azzal, aki beéri az én kis tesze-tosza rajongásommal.
Lehet plátói is, bármi, amit el tudsz képzelni... Smile

Elliott

Elliott
Posztok száma : 3
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Arizona Muse

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-10-06, 2:07 pm

Drága ABBEY-MOUNT diákok és Te ott! Igen, neked szólok!

A drága egyetlen lányom életébe több posztra is szeretnék embert keresni!

- Ha úgy érzed, van benned egy jó nagy adag geciség, és örömmel piszkálod a lányokat - ebből adódóan a nemed fiú - akkor nagyszerű, mert épp Te vagy az én emberem! Kérlek hívj dugatlan picsának, nevezz szűzikének, és keserítsd meg az életem! És ha már itt tartunk, nyisd fel a szemem, hogy akarjak végre túlesni az ártatlanságom elvesztésén, vagy legalább életem első csókján. És nem, nem kell megijedned, nem Te leszel a kiválasztott! Téged csak az a megtiszteltetés érhet, hogy rávezetsz erre a felismerésre!

- Ha menő csaj vagy, és mondjuk a matek megajánlott jegyedet szeretnéd, de valójában annyi agyad sincs, mint egy marék molylepkének, és feladnád a büszkeséged (sushi ) akkor szintén jó helyen jársz! Nincs más dolgod mindezért, csak egy kicsit kikupálni. Nem tetszik a hajam, ahogy hordom? Szerinted le kéne már vennem a szemüvegem, és ki kéne próbálnom a kontaktlencsét? Vagy csak sminkelhetnék kicsi úgy, hogy közbe ne úgy nézzek ki mint egy bohóc? Kérlek, én mindenre vevő vagyok. Talán még arra is, hogy közben bármilyen ellentét is feszül közöttünk (menő-geek) lehetnénk akár barátnők is. Hidd el, nem vagyok annyira rossz arc!

A betölteni kívánt pozíciókra üzenetben jelentkezz! Kérlek! Bárki!!!! Igérem gyorsan fogok írni és ha beindulunk akár napi többször is!

Elliott

Elliott
Posztok száma : 15
Motto : A szánalmat ajándékba kapjuk, az irigységért meg kell dolgozni. Age : 19 Foglalkozás : Egyetemista Play by : Ebba Zingmark

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-10-14, 12:45 pm

"Apró" hirdetés
Avagy kik azok, akik még hiányoznak Ana életéből

Mindenekelőtt lelkesen várok minden érdeklődőt a kapcsolatlistámba ahol bőven lehet ötletelni bármiféle összeköttetéstől az egyetemi puskázó pajtitól kezdve, a lány/srác akit egy titkával zsarolok, a leges-legjobb barátig. Szinte bármilyen felvetésre vevő vagyok, tessék csak nyugodtan írni.

Visszatérve a kiinduló ponthoz, jelenleg két dolog miatt írnék:

1. Szobatárs: Volt egy lehetséges jelöltem, de mivel az illető egy ideje nem tűnt fel, így ez a pozíció megüresedett. Tehát, keresek egy olyan nőnemű, Elliotos egyedet, aki valahogy túléli Miss Jackson személyiségét. Értsd itt azt, hogy bizony lesznek olyan napok, mikor nem is látod őt, avagy a legképtelenebb időpontokban tűnik fel, másor pedig végig bent ül és a vizsga anyagait mondja fel. Te olyan személy vagy, aki naphosszat szeret beszélgetni a pasikról, a sminkekről és a ruhákról? Hát akkor nem hiszem, hogy össze tudnátok egyeztetni a dolgaitokat Anával, hacsak nem azért beszélsz neki ilyesmiről, hogy elaludjon végre. Persze egy ilyen mélyen ellentétes személyiségek típusú együtt lakásból is ki lehet hozni valamit, de az tény, arra a kedves szobatárs is hamar rájöhetett, hogy Ana könnyebben találja meg az összhangot a srácokkal, mint a lányokkal. Ó, és még valami: ha a kisasszony elhatároz valamit, akkor azt véghez is viszi. Jobb, ha nem akadályozod.
Mit tud felajánlani türelmes, megértő, vagy inkább túlélő természetedért cserébe?
- Az biztos, hogy nem lesznek unalmasak a hétköznapjaid, vagyis akkor biztos nem, mikor őkelme a közeledben van.
- Ha jól kijöttök, akkor biztosan elrángat téged egy-két érdekesebb programra - ha akarod, ha nem.
- Ha nem jöttök ki jól, akkor megeshet, hogy nem egy elég kellemetlen civakodás részese is lehetsz.
- Teljes Jackson élmény. Hidd el, baromi élvezetes (vagy nem).

2. Barátok, haverok: Valljuk be, ha Ana kimutaja a foga fehérjét, akkor elég szabadszájú tud lenni és ezzel nem éppen ezért biztosan nem nyerné el a világ legártatlanabb lánya pozíciót. Viszont a legtöbb embernek inkább próbálja magát kedves, aranyos hölgyeményként eladni - pont ezért szükségem lenne egy vagy néhány olyan személyre, aki/akik mellett nem játssza meg magát és lehet olyan szókimondó, mint amilyen valójában. Magyarán a te/ti társaságotokban ugrik el kiereszteni a fáradt gőzt, legyen itt szó valamilyen nagy házibuliról, avagy egy pub meglátogatásáról, esetleg csak egy késő esti sétáról néhány üveg sör társaságában.
Imádnám, ha lenne egy olyan jelentkező, aki bár egészen gyakran bepróbálkozik Anánál, a kisasszony állandó jelleggel visszautasítja - és ezek a momentumok kapcsolatuk állandó jelenségévé váltak. Nagy eséllyel mostanra már nem is néznek egymásra "potenciális partnerként", vagyis Ana biztos nem, de ez visz egy kis humor a mindennapjaikba. Mindamellett Ana az a "szerencsés", aki meghallgathatja a srác "már megint dobtak" vagy "unom a barátnőmet" szövegeit a drága úriembernek, mire aztán a kisasszony kedvesen reagálhat néha egy "hát te hülye vagy" megnyilvánulást és "jobbnál jobb" tanácsokkal láthatja el (érezd az iróniát).
Mit tud felajánlani a társaságért cserébe?
- Egy eléggé elkötelezett barátot
- Némi fejfájást
- Minden unalom megszüntetését (ha már az állandó ingyen sör nem opció)

Magyarán nagyon várom a lelkes jelentkezőket a kapcsolatlistámban, vagy PM-ben.

abbey mount
institute for higher education

Lovell előkészítő

Lovell előkészítő
Posztok száma : 15
Motto : Dance is the hidden language of the soul. A fit, healthy body—that is the best fashion statement. Age : 17 Titulus : Barbie doll Foglalkozás : Lovelles diák Play by : Scarlett Leithold

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   2017-10-19, 10:38 pm

Figyelem, figyelem!
Ez egy rendkívüli hirdetés, kapcsolatkeresés!
Minden nőnemű, pompomlánykodni vágyó szépség (és szörnyeteg) jelentkezzen nálam. Ugyanis nagyon király lenne, ha valóban létezne a csapat. Közös vásárlások, edzések, bulik... most mondjátok, hogy nem hangzik jól! Rolling Eyes
Lovelles lányok előnyben, de bármelyik házból jöhetnek!
Cheers! szív

don't act like you know me

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső   

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal