HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Kapcsolatkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The Boss

The Boss
Posztok száma : 318
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Kapcsolatkereső   2014-02-09, 10:51 am

Szükségem lenne...
valakire
Ezt a topikot azért hoztuk létre, hogy akár meglévő, már regisztrált karakterek is betölthessenek bizonyos szerepeket egymás életében. Legjobb barátot/barátnőt keresel? Szobatársat? Egy kósza flörtöt? Nem szeretnél egy-két játék miatt karaktert meghirdetni és várni, amíg valaki megalkotja? Írd csak le itt kire és milyen célból van szükséged, és valaki biztosan kapva kap majd a lehetőségen. Írjatok bátran, és írjatok egymásnak is. Hajrá!
A Staff
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Pierson

Pierson
Posztok száma : 9
Motto : "Hey, it's alright if it makes you feel alive" Age : 19 Foglalkozás : student Play by : Lucy Hale

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-28, 12:09 pm

Sziasztok! izgatott

Én rögtön be is dobnám ide magamat. kölyökkutya szemek 2  
Nagyon szeretnék találni egy legjobb barátnőt! csillogó szemű Alig egy éve élek Angliában, miután anyukám halála után apám új feleségéhez költöztünk. Nem nagyon ismerek senkit sem, az egykori legjobb barátnőmtől pedig egy teljes óceán választ el. Így nagyon örülnék, ha találnék valakit, akivel végre egy hullámhosszra kerülhetek.
Hűséges vagyok, kiállok a barátaim mellett és bármit megtennék értük, úgyhogy biztos nem járnál rosszul velem. Ha kell, még az éjszaka közepén is hajlandó vagyok felkelni és cupcake-eket sütni, ha azzal felvidíthatlak.
Csajos beszélgetésekben, nevetésekben, bulikban bővelkedő játékokat ígérhetek és persze minden egyéb ötletre is nyitott vagyok.

Írj, ha barátkoznál! hug
(Meg igazából bárkit szívesen fogadok, szóval, ha szeretnél plotolni velem, csak dobj meg egy üzenettel!)

A hozzászólást Stephanie Monroe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-05-28, 5:43 pm-kor.

Mather

Mather
Posztok száma : 12
Motto : may the bridges I burn light my way right to the top Age : 23 Titulus : messed up morals Foglalkozás : egyetemista Play by : kim minseok

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-28, 1:12 pm

Rémes koreai akcentussal rendelkező boss ass bitch squad (aka Jang Seungcheol
és Arien M. Choi) keresi szimpatizánsait, ellenségeit és ivópajtijait mindenféle őrült kalandra;
amíg ajánlani tudok, az egy tucat játék (mindig rengeteg ötletem van, szóval tuti kitalálunk valamit),
a lelkesedésem meg egy hatalmas tányér gofri, csak hogy legyen valami meggyőző indok is a szövegelésem mellett.
Szóval lényeg a lényeg, hogy mindenre nyitott vagyok, csak keress meg egy PM-ben és beszéljük meg macska

you control the tempo;;

Tanár

Tanár
Posztok száma : 41
Motto : "Táncolj, mintha senki sem látna! Élj, mintha az ég a földön lenne! Énekelj, mintha senki sem hallana! Szeress, mintha soha senki nem bántott volna meg." Age : 38 Titulus : the mysterious and funny teacher Foglalkozás : zene- és tánctanár Play by : Shiroyama Yuu

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-29, 7:23 pm

Üdvözletem Diákok!

Ezt a bejegyzést a jövőben is szeretném fenntartani mindenkinek, aki érdeklődik a zene, a tánc, az éneklés vagy ezek kombinációja iránt.
Nem számít, hogy milyen szakon tanulsz, vagy mennyire vagy jó az adott hobbidban, szenvedélyedben. Egyénileg és csoportosan is tartok órákat, korrepetálásokat, külön foglalkozásokat. Amennyiben nem szeretnél elbújni - megpróbálhatod, de úgyis ráveszlek az ellenkezőjére -, hanem részese lennél egy közösségnek a tanórákon várlak, ahol egy ismeretlenekből álló bandából egy remek társaságot, egy igazi csapatot kovácsolnék. Saját tudásotokat, erősségeiteket és jellemeteket fejleszthetitek és hozhatjátok ki magatokból a legtöbbet. Itt az ellenségekből is jó haverok válhatnak az iskolai "társadalom" alatt. Versenyek, rendezvények, díjak és hobbi.
Nehéz lesz a kezdet, olykor el is bukunk párszor, de mindig talpra állunk, mert ez az igazi kihívás és a vége mindig ugyanaz: bolondozás, jó hangulat, kellemes társaság, család és győzelem.

Aoi tanár úr

Ha megkönnyíti az elképzelést ajánlani tudom az alábbi filmeket: Step Up, Vezet a ritmus.
A legtöbb esetben nem 2 játékos játszana, de ha valaki magányos farkas akar maradni, arra is nyitott vagyok. Ám, elsősorban az oldal közösségét fejleszteném ezzel, illetve a karakterek jellemfejlődését segíteném elő a közös plotok kialakítása és beszédtémák elősegítése mellett. Ha előfordulna, részemről egyszerre több csoport is kialakulhat, melyeknek más-más lenne a témája; például az egyikben csak zenés koncerteket adnánk elő, míg a másikban hip-hip táncosok lennének egy másikban meg a latin tánc szerelmesei. Ugyanakkor vegyíthetjük is őket. Smile
Írjatok privátot!

Aoi

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 111
Motto : Kopog az est az ablakon, elhalkul lassan az élet, ágy szélére hasal a csend, átkarol puhán az éjjel. Age : 20 Titulus : lovely :'DDD Foglalkozás : student Play by : Ash Stymest

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-30, 8:02 pm

és ezennel a Non-Judging Breakfast Club mindenki előtt megnyitja kapuit.
Camille, Jackie és Én arra gondoltunk, hogy milyen menő lenne, ha sikerülne összeszednünk egy baráti társaságot, ami együtt tölti unalmas hétvégéit, veszekszik, meg sokat iszik, és szó nélkül verődik össze.
Keresünk teht minden olyan 18 és 25 év közötti fiatalt, aki elég bátornak érzi magát ahhoz, hogy egy olyan bandába tartozzon, ami :

- délutánonként a tölgyfa alatt borozgat szenvtelenül
- irigyen adja körbe a mariskás cihit
- COD meccseket játszik, míg a banda másik fele unalmában telefonozik
- négysajtos pizzát zabál miközben valaki épp a szobában szexel
- 0-24-ben biztosít számodra elfoglaltságot

persze akkor is örülönk neked, ha te nem iszol/cigizel vagy épp megszállt a szentlélek, és ha gyáva nyúl vagy akkor is, meg akkor is ha a véleményed teljesen különbözik a milyenktől. Ne számít. Csak te számítasz, meg egy picit mi.
Szóval ha bárminemű késztetést érzel, hogy egy bandába legyél velünk, játékok tömkelegét játszd, vagy csak utálni akarsz minket, írj pmet bátran.Szeretek levelezni.  szív  szív  szív

Tagok:
~ Piglet Coates
~ Winnie Coates
~ Camille E. Hooper
~ Jacqueline Deveroux
~ Dudley Hunt
~ Annika Ansbjörg
~ Noel Barbour

Az élet halált okozhat.

A hozzászólást Dudley Hunt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-05-31, 4:49 pm-kor.

Mather

Mather
Posztok száma : 5
Motto : Nekem káosz kell, nem bírom a rendet; zaj kell, ami megöli a csendet. Age : 21 Titulus : your nightmare Foglalkozás : diák Play by : Scarlett Simoneit

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-05-30, 10:28 pm

Nooos, olyan egyént keresnék, akinek megkeseríthetem az életét :3 Véletlenül, vagy egy közös ismerősön keresztül futottunk össze, de valamilyen oknál fogva máris hiányzott a kapcsolatunkból a szimpátia. Aztán ki tudja, valamilyen külső esemény hatására talán még jó irányba is terelődhetnek a dolgok... (Barátságra és szerelemre egyaránt nyitott vagyok, de per pillanat főleg haverokat keresek. Very Happy Ötletelni és alkudozni szabad!)

Lovell

Lovell
Posztok száma : 75
Motto : All she cares about is money and the city where she's from. Her intention is the paper, she don't need no fucking love Age : 19 Titulus : purrfection Foglalkozás : tanuló Play by : camila mendes

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-02, 2:20 pm

Hali! csillogó szemű

Barátokat, ellenségeket, kis kalandolat, egyszóval bármilyen plotot keresek bárkivel, bármilyen nem, csoport.  Hiszen egy egyetemen a sok ismeretség a legjobb! izgatott Egy pm-be kerülök csak.csillogó szemű

Winster

Winster
Posztok száma : 112
Motto : Do re mi fa so fucking done with you Titulus : f*ckboy Foglalkozás : tanuló Play by : keneti james fitzgerald apa

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-02, 2:26 pm

Hellókanyalóka!

Keresek, bárkit, szó szerint, mindenre vevő vagyok, ellenségek, barátok, kalandok, becsapottnak érzett hölgyek, az ember, akinek nekimentem a folyosón akaratlanul, bárki jöhet Very Happy szívesen fogadok bármilyen ötletet, és bárkit csillogó szemű

Elliott

Elliott
Posztok száma : 31
Motto : Egyedül azok a korlátok léteznek, amiket te emelsz magadnak. Age : 18 Foglalkozás : diák és modell Play by : gigi hadid

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-03, 12:28 am

Sziasztok *-*

Én is beállok a sorba, tehááát... aki kedvet érez ahhoz, hogy a barátom, ellenségem, irigyem, tanulótársam, exem vagy kolis szobatársam legyen, az legyen olyan cuki és dobjon meg egy pm-mel *--*
Más ötletekre is vevő vagyok, úgyhogy ne habozz írni :3
És még azt is megígérem, hogy harapni sem fogok ♥

Winster ✘ Elnök

Winster ✘ Elnök
Posztok száma : 44
Motto : Mottó helye Foglalkozás : diák Play by : Mario Casas

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-03, 3:42 pm

Sziasztok Smile

Én is beállnék a sorba Very Happy Több betöltetlen poszt is van, ami bárkinek kiadó.
- barátok, mindenkinek szüksége van barátokra
- ellenségek, minél népszerűbb valaki, annál több az ellensége is. Sokan nem kedvelnek.
- Winsteresek, minden Winsteres nyugodtan írhat nekem, ugyanis jelenleg még én vagyok a ház elnöke, szóval szeretném megismerni a ház lakóit.
- kalandok, régebben sokat kalandoztam, szóval lehetsz egy csaj akivel eltöltöttem egy kellemes estét (vagy többet), de amíg nem érkezik meg a lehetséges jövendőbelim, addig még kapható vagyok egy-egy éjszakára Wink
- focisták, a focicsapat egyik sztárjátékosa vagyok és igyekszek jó kapcsolatot ápolni a többi játékossal, szóval ők is jöhetnek.

De más ötletekre is vevő vagyok.

Dunant

Dunant
Posztok száma : 4
Motto : I realize now that dying is easy. Living is hard. Titulus : sunshine Foglalkozás : student Play by : chloë grace moretz

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-03, 7:11 pm

na, én is nagyon várom a szerelmesleveleket a potenciális jelöltektől!
keresek..

• legjobb barátnőt - legyél kedves és segítőkész, de makacs is lehetsz, aki a napsugár Melody ellentéte. szeretném, ha kiállnál Melody mellett most a nehezebb időkben is. egy-két hölgyre lenne szükségem!
  • barátokat - egyértelmű.
  • muzsikus lelkeket - olyanokat, akikkel szabadidőben lehet zenélgetni.

természetesen más kapcsolatra is vevő vagyok <3

if i stay

Kinsley

Kinsley
Posztok száma : 13
Motto : “ It is a terrible thing to learn as a child that one is a being separate from the world, that no one and no thing hurts along with one's burned tongues and skinned knees, that one's aches and pains are all one’s own. Even more terrible, as we grow old, to learn that no person, no matter how beloved, can ever truly understand us. Our own selves make us most unhappy, and that's why we're so anxious to lose them, (...)” Age : 19 Titulus : rebel just for kicks, now Foglalkozás : diák Play by : Margaret Qualley

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-06, 8:54 am

Szükségem lenne...
Miss St. Leger utánfutójára
Szóval, ez most nem egy kedves és aranyos kapcsolatkeresés lesz, úgyhogy ha arra vágynál, nem kell tovább olvasnod...:3

Keresek egy olyan diákot (kora alapvetően mindegy, csak legyen diák, a háza részletkérdés, a neme is lehet ez vagy az, bár én lányt képzeltem el, de ha fiú, voltaképpen csak érdekesebb a dolog), aki Connie utánfutójaként funkcionál. Vagy ha csúnyábban szeretnék fogalmazni, akkor a csicskásaként.

Nem kimondottan megalázó dolgokra kell gondolni, több okból sem: Connie igazából nem szeret másokat bevonni a dolgaiba, ez számára afféle kényszerhelyzet, ellenben van egy jól bevált, lassan már idősödő bejárónőjük, szóval nem is a szennyesét kell szedegetned a padlóról, vagy a konyháját fényesre suvickolnod. Ellenben Connie meghökkentően, és nagyon gyakorlatlan tud lenni a való világban. Inkább apróbb körök lefutásáról lenne szó, vedd ki nekem ezt a könyvet, szerezd meg azt a filmet, kéne egy jegy egy vonatra, koncertre, moziba, unatkozom, csinálj valamit, maximum a tisztítóba fog elzavarni, ha Agnes nem elérhető. Természetéből fakadóan elég hálátlan lenne ezen szerepkör teljesítője irányába, de nem teljesen hálátlan: ha mondjuk úgy döntesz, hogy egy ösztöndíjas diákot akarsz a nyakába varrni, simán megtámogat szolgálataidért anyagilag. Ha olyan bolond vagy, hogy rajongsz érte, megjutalmaz a társaságával. Ha csak a főnyereményt látod benne, hogy belépj a régi brit családok befolyásos körébe, biztos kegyesen szaladgálhatsz vele mindenféle happeningekre is. Szeretném, ha lenne valami adok-kapok jellege a kapcsolatnak, nem várom el senkitől, hogy csak úgy, kicsi jó szíve minden szeretetével akarja ezt a szerepkört (mondjuk, ki vagyok én, hogy ítélkezzek, felőlem ezt is teheted).

Hogy neked tényleg megéri ez az egész, vagy sem, hogy kedveled őt a magad módján, vagy nem, hogy kihasználod-e, vagy ő használ ki inkább téged - szerintem ez abszolút lehet megbeszélés kérdése, de szeretnék erre ráépíteni egy kicsit furcsa, szokatlan kapcsolatot. Mondjuk arról fogalmam sincs, merre fog futni ez a dolog, de én benne lennék, ha lenne valami irány, amerre mehetünk. Működhet ez mondjuk anélkül is, olykor tolunk egy-egy játékot, ha van kedvünk, ha meg nincs, akkor csak lesz egy ilyen klassz plotunk, mert miért ne. Csak kérlek, ne csapjon át ez az egész a karakter részéről, valami sóhajtozós-sírós-szappanopera mártírkodásba... ez nem az életed vége, hanem voltaképpen egy meló, ami valamivel fizet, ha nem kell, move along.

Nya, asszem ennyi, ha érdekel, írj rám, aztán beszéljünk róla. *-* Nyitott vagyok sok részletbeni változtatásra, úgyhogy karaktert nem fogok rá hirdetni.
abbey mount
institute for higher education

Pierson

Pierson
Posztok száma : 65
Motto : #mottohoshiindarou? Age : 20 Titulus : #stayawayfromme Foglalkozás : #student Play by : #luckybluesmith

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-08, 11:37 pm

Hali!

Ide keresek bátor és kevésbé bátor jelentkezőket, ellenségnek, unokatestvérnek esetleg, barátnak. De ha nem tudod eldönteni mi legyél - mert esetleg késztetést érzel ahhoz, hogy valamilyen kapcsolatban légy velem - akkor nyugodtan küldhetsz egy pm-t és lebeszélhetjük.

Mather

Mather
Posztok száma : 11
Motto : hakuna matata Titulus : ♣ young antidonna Foglalkozás : ♣ student Play by : ♣ cara delevingne

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-09, 5:12 pm

Helló helló! izgatott

Nem lesz túl hosszú hirdetés, de ettől függettlenül epekedve várom, hogy valaki jelentkezzen rá. izgatott
Matheres lányok figyelem! A koliba szobatársat keresnék magamnak, nem feltétlen kell jól kijönnünk egymással, de attól még barátok is lehetünk. Részleteket PM-ben megbeszéljük, remélem valaki lesz olyan bátor, hogy hajlandó legyen velem egy helyen élni megmentő

A beauty never lies

Dunant

Dunant
Posztok száma : 11
Motto : ▽△ When she's alone, she goes home to a cactus / In a black dress, she's such a such an actress Age : 19 Titulus : ▽△ Cactus Foglalkozás : ▽△ diák Play by : ▽△ Ariana Grande

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső   2017-06-10, 11:13 am

Sziaaasztok csillogó szemű

Keresek:
* legjobb barátot
* ellenségeket
* bárkit, és bármit csak legyenek kapcsolataim kölyökkutya szemek 2

Nem harapok, bármibe benne vagyok, szóval csak bátran megmentő

Eden de Saint-Pierre

Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Kapcsolatkereső