HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Poppy Moore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Poppy Moore   2012-04-19, 8:45 pm

<<POPPY MOORE>>

No matter where you are in the world,
the moon is never bigger than your thumb.

Születési hely és idő. Anglia/London 1995.03.11. Kor. 17. Szexuális orientáció. hetero. Szociális állapot. felső osztály. Csoport. lány diák

Spoiler:

Family:
Anya.Emma Moore,34,igazgatónő,Kapcsolatuk változó. Néha hadakoznak egymással, mert Poppynak nem tetszik, hogy mindenki az igazgató lányát látja benne. Nincs meg köztük az a természetes anya-lánya kapcsolat, kissé idegennek érzik egymást.
Apa.Robert Minahan,36,pilóta,Jó kapcsolatot ápolnak, bár már két éve nem találkoztak. Poppy megérti az apját, hiszen ő még mindig szerelmes Emmába. Talán a szíve legmélyén, azért egy kicsit neheztel az apjára, mert hagyta hogy széthulljon a családjuk.
Egyéb hozzátartozó.Sophia Moore,17,diák,A kedvenc unokatestvére, akit bár ritkán lát, de őt tartja a legjobb barátnőjének. Sokszor mondta neki, hogy költözzön oda hozzájuk, és tanuljon vele az Abbey Mountba. Úgy sokkal elviselhetőbb lenne, ez a két év.

Like,Dislike:
Like:
- fényképezni
- lacrosse
- sportok
- sorozatok
- világot látni
- nevetni

Dislike:
- nyomulós pasik
- vad bulik
- ha gyerekként kezelik
- Abbey Mount Private School

The Story.....
Izzadtan és rémülten ültem fel az ágyban, a saját kiabálásomra ébredtem. Már megint ugyanazt álmodtam, ugyanazt az idegesítő és rémisztő álmot, amit már menet rend szerűen minden nyári szünet végén megálmodok.
Egyedül megyek az erdőben, nincs rajtam cipő, a ruháim megtépázottak, éhezem, és fázom. Valami elől menekülök, halál félelem jár át, ahogy a sötét fák között botorkálok. Sikolyok, és nevetés hangja száll utánam a levegőben, és én egyre csak botorkálok a fák között. A torkomban gombóc növekszik, szinte már levegőt sem tudok venni. Az erdőnek hirtelen vége szakad, és a ködből kiválik az Abbey Mount tornyokkal csúfított, félelmetes épülete. Úgy magasodik fölém, mintha rám akarna omlani, mintha be akarna kebelezni. Rémülten fordulok meg, hogy elrohanhassak minél távolabb az épülettől. De amint sarkon fordulok megpillantom a lányt.. Az Abbey Mount iskolai egyenruhát viseli, haja hosszú fekete fátyolként omlik a vállára. Mindez nem is volna rémisztő, viszont a lány hasából egy hatalmas balta áll ki. Vizenyős szemeit rám emeli, száját sikolyra nyitja. Azonban egy hang sem jön ki a torkán. Elindul felém...olyan mintha nem is járna, hanem lebegne. Holt sápadt arcán, továbbra is ott a sikoly, véres kezével utánam nyúl. Aztán felébredek.
Olyan életszerű volt az álom, hogy még percekig ültem egy helyben, míg a nap első sugarai be nem világítottak az ablakon. Kikeltem az ágyból, és a tisztálkodó szerekkel együtt kiléptem a kongó folyosóra. Az iskola még kihalt volt, csak én, anya és pár alkalmazott tartózkodott itt. Holnap lesz az évnyitó, amikor az Abbey Mount megtelik diákokkal, és tanárokkal. Hogy én mennyire utálom ezt a helyet! A nyáron két hónapot az unokatestvéremnél Sophianál, töltöttem Olaszországban. Csodálatos volt új környezetet, és új embereket megismerni, akkor éreztem magamat igazán boldognak. Rengeteg fényképet készítettem, amelyek most az ágyam feletti faliújságon tündökölnek. Szinte fizikai fájdalommal járt, amikor vissza kellett jönnöm ide, az Abbey Mount magán iskolába. Miközben anya mercedesének hátsó ülésén ültem, és kibámultam az ablakon az erdő fái mintha gúnyolódva nevettek volna rajtam, amiért vissza kell térnem börtönömbe. Legszívesebben a világ másik végébe szaladtam volna, csak hogy ne kelljen ebbe a nyomasztó épületbe vissza térnem. Ahogy egyedül sétáltam a folyosón, úgy éreztem valaki figyel...A karom libabőrös lett amint beléptem a fürdőszobába, és a tükör elé léptem. Szemeim körül karikák voltak, az álmatlanság látszott az arcomon. Hajamat lófarokba kötöttem, aztán elő vettem a fogkefémet, és neki álltam megmosni a fogamat.
Hirtelen halk suttogás ütötte meg a fülemet, a szemem sarkából pedig egy alakot láttam belépni az egyik zuhany fülkébe. Pár másodperccel később víz csobogása hallatszott. Lefagyva, a rémülettől reszketve lépdeltem a zuhanyzók felé, kezemben a fogkefével.
- Hahó.. - szóltam erőtlenül miközben előre léptem egyet. - Van itt valaki? - tettem fel a kérdést egy oktávval magasabb hangon. Csupán a víz ritmusos csobogása válaszolt, ahogy oda léptem a zuhany kabin elé. A függöny be volt húzva, így remegő kezemmel felé közelítettem. A szívem a torkomban dobogott, a tarkóm izzadni kezdett. Nagy levegőt vettem majd egy rántással, félre húztam a függönyt. A víz alatt a lány állt, a lány az álmaimból, a balta kiállt vérző hasából, tekintete üresen meredt az enyémbe. Ezúttal én sikítottam, de hang nem jött ki a torkomon, amikor a lány kinyújtotta felém a kezét. Izzadtan és rémülten ültem fel az ágyban, a saját kiabálásomra ébredtem.....
Vissza az elejére Go down

The Boss

The Boss
Posztok száma : 322
Motto : Panem et circenses Age : 25 Titulus : a fórum igazgatása Foglalkozás : ahogy esik úgy puffan Play by : tyúkanyótok, admin néni
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Poppy Moore   2012-04-20, 7:57 pm

Kedves Álmodó!
Nem lett olyan jó az ET mint azt vártad volna, de amúgy nem olyan pocsék. Szóval mivel Katie rábólintott, elfogadom magamat..^^

Vissza az elejére Go down

Poppy Moore
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MI:13 > Anwen Moore