HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

OOC topic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 574
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: OOC topic   2014-03-04, 11:23 pm

OOC topic
azaz minden, ami nem kapcsolódik a karakterhez

Itt bátran társaloghatsz a többiekkel, méghozzá bármiről, ennek a topicnak nincs konkrét témája.
abbey mount
institute for higher education

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev   :

TémanyitásTárgy: Re: OOC topic   2014-03-04, 11:46 pm

Na jóó, úgy döntöttem, ezúttal megtöröm a hagyományt és az "amit ma megtehetsz, ne halaszd el holnapra" szerint cselekszem.
Itt is vannak a muffinkák *--* Jól elbíbelődtem velük, kilenckor álltam nekik, ééééés negyed háromra lettem kész velük. Igen, ki gondolta volna, hogy ennyire időigényes munka ez? o_O Tanulság: ne este álljak nekik. Közben eltörtem az utolsó pandimacis bögrémet, szóval volt itt gyász és szégyenmenet is - amiért amatőr módon vertem le. Egyébként 24 óra sem telt el azóta, hogy elkészültek és teljesen elfogytak, nyomuk nem maradt : (

Katt a képre a nagyításért ^^

Kulisszatitkok: Ez a muffinok egy része, az összes nem fért rá a tálcára XD

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: OOC topic   2014-03-05, 5:16 pm

Ennek a csodálatos krémnek a receptjét küldd el plíííz  röhög 

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: OOC topic   2014-03-08, 3:49 pm

Hozzávalók:
• 140g vaj (én Ramat használtam)
• 280g porcukor
• 1-2 evőkanál tej (habtejszínt használtam és többet ennél, legalább 4-5 kanál került bele)

A vajat a muffin sütés elején vedd ki, hogy szoba-hőmérsékletű legyen, mire elkezdesz dolgozni vele.
Beleteszed a vajat egy tálba és felvered a mixerrel, amíg sima nem lesz. Utána hozzáadod a cukor felét, összekevered a mixerrel, majd hozzáadod a másik felét is, meg egy kevés (mondjuk egy evőkanálnyi) tejet vagy habtejszínt. Ismét összemixerezed, és addig adagolod a tejet/habtejszínt, amíg sima és krémes nem lesz az egész. Nekem 16 muffint sikerült kidíszíteni vele. ^^

Azért nem linkeltem be az eredetit, mert angol oldin találtam a receptet és már nincs meg a link XD

Am, ami az első képen legelöl van, az más krém. Az került a többi muffin belsejébe és nagyon fini *.* tesómmal tegnapelőtt fehér csokisat is csináltunk és fenséges lett *.* Ha gondolod, azt is leírom ^^

BRUNETTES DO IT BETTER

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök

TémanyitásTárgy: Re: OOC topic   2014-03-24, 8:22 pm

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT
kívánok, drágaságos Katherine user! heartheartheart

BRUNETTES DO IT BETTER

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: OOC topic   

OOC topic
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal