HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Aoi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tanár

Tanár
Posztok száma : 43
Motto : "Táncolj, mintha senki sem látna! Élj, mintha az ég a földön lenne! Énekelj, mintha senki sem hallana! Szeress, mintha soha senki nem bántott volna meg." Age : 38 Titulus : the mysterious and funny teacher Foglalkozás : zene- és tánctanár Play by : Shiroyama Yuu
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Aoi   2014-06-28, 4:08 pm

Shiroyama Yuu
Kedves Tanítványaim!

Tudom, hogy váratlanul ér benneteket eme levél, de kérlek olvassátok el figyelmesen. Ez az utolsó kérésem! Bizonyára észre vettétek, hogy nem jelentem meg a tanórán. Szinte magam előtt látom meglepett arcotokat amikor az igazgató helyettes belép a terembe és átadja nektek a levelemet. Csak remélni tudom, hogy valaki felolvassa nektek és mind megértitek a döntésemet. Biztos vagyok benne, hogy ha nem tőlem, akkor mástól biztosan hallani fogjátok a hírt, elmenetem egy másik egyetemre tanítani. Ez nem miattatok van, nem ellenetek. Meg kell értenetek, hogy máshol akadt rám szükség. Ti már elég nagyok és felkészültek lettetek az önálló továbblépésre. Mire ezt megkapjátok én már rég a repülőgépen leszek, úton egy másik kontinens, egy másik ország felé. Ne aggódjatok miattam vagy magatok miatt. Erősek vagytok, és ha elég céltudatosak és elszántak is, akkor elérhetitek amire vágytok.

Emlékszem mennyit faggattátok iskolatársaitokat, a tanáraitokat és milyen fogadásokat kötöttetek azzal kapcsolatban, hogy ki is vagyok én egészen pontosan. Kíváncsiak voltatok a múltamra, és minden másra is. Emlékszem még arra milyen nehezen akartatok fejet hajtani az akaratomnak és megtenni amire kértelek benneteket. Sosem felejtem el az első csoportkirándulást. Jumiko első ének fellépését, Tadakacu táncpárbaját és Kazuo örökös versengési kényszerét ami mindig bajba sodorta. Yukie, ne add fel. Csak így tovább! Hirosi, mindig is te voltál a csapat nyomozója. Rád gondoltam amikor úgy döntöttem, hogy ebben a levélben megosztom veletek azt, amire mindig is kíváncsiak voltatok. De ez, maradjon a Mi titkunk. Csak a Miénk!

35 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot Mei-ben. A legkisebb gyerek vagyok a családban. Van egy nővérem és egy bátyám. Régen, amikor gyerek voltam motor- és bicikliversenyző akartam lenni. Gyerekként mindig is kedves, segítőkész voltam. Csak annyi gond volt velem, mint egy átlagos gyerekkel. Az iskolában kitűnő voltam. Sosem voltak rossz jegyeim. Szorgalmasan tanultam, míg a középiskolában bele nem szerettem a zenébe. Tizenhat évesen kaptam meg első gitáromat és ekkor kezdtem el a zene útjára lépni. Egyetemre is jártam, ahol több szakon végeztem. Ekkor még nem vonzott úgy a tanári pálya. Sokkal inkább kezdtem el együttesben játszani és versenyeken részt venni. Huszonhét évesen döntöttem úgy, hogy a tudást amit megszereztem, és még mindig fejlesztem, tovább akarom adni a fiatalabbaknak. Sokat utaztam, bejártam a világot és olyan tapasztalatokat gyűjtöttem amik elengedhetetlenek az élethez. Ezután jelentkeztem egy másik egyetemre is, hogy taníthassak. Huszonkilenc voltam amikor megkezdtem tanári pályafutásomat és ez azóta is változatlan. Tehát, már hat éve tanítok. Először egy gimnáziumban tanítottam, négy évig. Utána idejöttem hozzátok, és most, most egy angliai egyetemre megyek boldogítani a diáksereget.
Szeretem az állatokat, a fotózást mellyel megörökíthetjük a jó és rossz pillanatokat egyaránt. A kedvenc színem a fekete és a fehér, nem a narancssárga, Akise. Van néhány dolog amit előszeretettel gyűjtök és bár ti csak Aoi néven ismertek, a teljes nevem Shiroyama Yuu. Nincs facebook-om, se twitter-em. Semmilyen közösségi oldalon nem vagyon fent. Ha valaki tartani akarja velem a kapcsolatot az interneten keresztül akkor annak csak egy lehetősége van, az email.

Remélem kielégítettem a kíváncsiságotokat. Kívánom, hogy legyen sikerekben gazdag életetek. Ne feledjétek amire tanítottalak titeket. A bukás nem eltöröl, hanem megerősít. Nem gyengeség a félelem. Először magadat kell megismerned, és ha magadat le tudod győzni, az ellenfeledet is. Vigyázzatok egymásra! És, ne kergessétek az őrületbe az új tanárotokat!

Sosem feledlek benneteket!

Zene- és tánc tanárotok,
Shiroyama Yuu
Üdv, a nevem Shiroyama Yuu. 35 éves vagyok, 1979. január 20.-án, Mei-ben láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem japán. Jelenleg zene és tánc tanár vagyok és a tanár csoportba tartozom. Shiroyama Yuu arcát vettem kölcsön.
Jellem
Szeretek tanítani, átadni a tudást valakinek akinek szüksége van rá. Ezért is igyekszem komoly lenni, jól magyarázni és bár látszólag szigorúnak is tűnhetek - mert valóban megkövetelem a dolgokat és ha csinálunk valamit azt csináljuk is jól - ettől függetlenül nagyon kedves, segítőkész és mulatságos is vagyok. Szeretem a vicceket, de nem a tanóráimon. Még a fa vicceket is értékelem. Szeretek szórakozni, ami nálam egy elég tág fogalom. Szóval bővebben: szeretek a barátokkal lógni, beszélgetni, olvasni, zenét hallgatni és sétálni. Utóbbinak lehet célja is. vásárlás, kávézás, közös ebéd a barátokkal és még sok más. Oh, és mindemellett szeretek aludni. Persze, szenvedélyem még a gitárom is, így amikor egyedül vagyok és nincs mit csinálni akkor előszeretettel gyakorlom a gitár szólózást. Gyűjtöm a napszemüvegeket, a kiegészítőket, a parfümöket és a ruhákat. Kimondom amit gondolok, őszinte vagyok és nyílt, de mindemellett elég nehéz vérmérsékletű is. Szeretem a videó játékokat, és az epret. Minden amiben eper van az jöhet. Fagyi, süti, vagy más ehető dolog. Ezenfelül udvarias is tudok lenni, nem is kicsit. Ez azonban nem akadályoz meg abban, hogy leszóljak néhány neveletlen diákot. Kedvenc színeim a fekete és a fehér. Dohányzom is, de hát ki nem? Nehogy példát mondj! A másik ilyen, "ki nem" rész pedig a kávé. Szeretek kávézni is. Ha eddig nem tűnt volna fel, akkor csak úgy megemlítem, hogy sokszor mondom azt, hogy "mmm..." és "nn...", oh és a kedvenc szavam a "nem", de hát ez elég egyszerű is. Kedvenc állataim a kutya és a macska, de én személy szerint egy rókára hasonlítok, azt hiszem. De többet már nem mondok, mert már ez is sok, nem? Inkább ismerjük meg egymást az Egyetemen.
Külső
171 centi magas vagyok, vékony testalkattal. Eredetileg fekete a hajam és barna a szemem, de a hajamat sűrűn festem, szóval, ez változó lehet. A fellépések következtében nem vetem meg a sminket, de ne ijedj meg, nem esem túlzásba. Mi több, az egyszerű hétköznapokon nem is festem magamat. Ez egyébként is inkább egy női szokás. Szeretem a kiegészítőket, ebből sok van. A ruhatáram, nos, változó. Vannak színes ruháim is, de sok a fehér és a fekete darab közötte. Leginkább a visual kei, a japán rock stílusban mozgok, de ettől függetlenül elég széles a választékkal rendelkezem a gardróbban. Így az egészen vadtól kezdve a szolidabb darabokig mindent megtalálsz rajtam vagy a ruhásszekrényben. Általában nem vagyok egy egyszerű eset, de igyekszem a szürke hétköznapokat feldobni és illően öltözködni. Oh, majd elfelejtettem! Van két ajak piercingem. Egy a jobb fülemben, kettő a bal fülemben és egy az orromban is megtalálható. Nos, eltudtál képzelni vagy le fogsz tapizni?
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Kinsley ✘ Elnök

Kinsley ✘ Elnök
Posztok száma : 599
Motto : my love's a revolver, my sex is a killer, do you wanna die happy? Age : 23 Titulus : Miss Don't Mess With Me Foglalkozás : Diák Play by : Nina Dobrev
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Aoi   2014-06-29, 9:02 am

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education

Üdvözlet az egyetemen, Professzor Titokzatos!
Tudja... mintha láttam volna valahol, nagyon ismerős az arca. Talán a youtube-on... de nem vennék rá mérget, sajnos elég szegényesek a japán rock ismereteim :S
A lényeg a lényeg: jobb, ha hozzászokik ahhoz, hogy nálunk a diákok még azt is könnyű szerrel deríthetik ki, hogy milyen méretű alsógatyát hord a tanáruk  elpirul A búcsúlevele igencsak aranyos, és a jelleméből - meg persze a levele hangneméből -  ítélve szerethették magát, és maga is kötődött hozzájuk. Nos, csak remélni tudom, hogy az Abbey Mounton is kialakít ilyen szoros és jó kapcsolatokat  :3 

Tanárok nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount

BRUNETTES DO IT BETTER
her daddy must have been the devil cause she hotter than hell. shes doin' what shes doin' and shes doin' it well. she lines 'em all up just to knock 'em all down. she said you dont know nothin' so shut your mouth. and that's because...

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Aoi   2014-06-29, 10:48 pm

Hello cicus!
Abbey Mount Institute for Higher Education

Nos, ez itt nem lesz egy elfogadószöveg... Egyszerűen csak élek azzal a lehetőséggel, amit megadtunk a júzereknek, miszerint egy ilyen szép kis kommentben üdvözölhetik az új tagokat. Tudod, mennyit vártam a lehetőségre, hogy ezt megtehessem? Bár lehet, hogy ezt végül el sem küldöm.
Tudod, miért vettem rá magam erre a kis üzenetféleségre? Egyrészt azért, mert imádom a pb-d és fél órája nyálzok már rá itt, másrészt pedig, mert lusta vagyok minderről pm-ben/kischaten/akármin vinnyogni. Egyszer majd játékot is kérek tőled - ha nem kapok munkát, zaklatlak majd, vigyázz -, mert az et-d, a stílusod megfogott, és nagyon-nagyon örülnék, ha pár reagod az enyém lehetne. *kicsit se egoista*
Nos, khm, mielőtt még elijesztelek a fölösleges szövegelésemmel - érezd jól magad köztünk, üdv az oldalon! És boldogítsd a diákokat, biztos örülni fognak neked.

Ps.: Le foglak tapizni.
abbey mount

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Aoi   

Aoi
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal