HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Becca - she listens like spring and she talks like June

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Elliott

Elliott
Posztok száma : 130
Age : 23 Titulus : becca for president Foglalkozás : khaleesi Play by : emilia clarke
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-07-05, 6:44 pm

she acts like summer & walks like rain

family

Marci
20
Faszfej
Pierson
- Kedves Marci, válaszolj egy kérdésre. Nem kell regényt írni, elég pár szóban leírni:
Milyen a kapcsolatunk?

- Jó.
-
---------------------------------------------------------------

Spongya
év
csop.
asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd

friends

Leda
22
Elliott

a leges
leges
leges
legjobb <3
Holmes és Watson. Scooby Doo és Bozont. Spongya Bob és Patrik. Leda és Becca. Batman és Robin. Vincent és Jules. Na hát érted, szóval csak annyi, hogy tökre beleillünk a sorba. Ironikus, hogy mi vagyunk az egyetlen híres női páros, de pont ettől vagyunk olyan különlegesek. Bár néha vitatkoznék azzal kapcsolatban, hogy mi nőként viselkedünk egymás mellett, mert bár nyilván megvannak az elmaradhatatlan traccspartik, és néha befonjuk egymás haját, sőt még a fiúkról is szoktunk beszélgetni, és a Szerelmünk lapjai-t is néztük már együtt, miközben várat építhettünk volna a könnyes-taknyos zsebkendőinkből... De ugyanakkor nincs is jobb egy hideg sörnél néhanapján, és egy extrahúsos taco evő versenynél dupla sültkrumplival, hogy utána együtt bőgjünk megint a súlyunk miatt, és átállítsuk a mérleget, hogy kevesebbet mutasson, ezután pedig büszkék legyünk pihekönnyű habtestünkre. Vegyítjük a nőies szokásainkat az idióta szokásainkkal, hogy minden nap betegre röhögjük magunkat és... és hát tudod mit? Sosem taszítasz le a taco-trónról Lannister, mert én vagyok a Király! Muhahaha.<3

Maxxie
20
Pierson
Maxxike. Nem is emlékszem hogy lettünk úgy igazán jóban... De hát...
Szóval amikor az öcsém szobatársa lettél, hirtelen olyan érzésem támadt mintha az öcsémet klónozták volna, vagy osztódott volna mint valami amőba. De nem ez történt, nem ám, inkább csak még egy öcsit kaptam a másik mellé, hogy kettő gyerekért is aggódnom kelljen, amikor hülyeséget csinál. Mert tudod, ezek az öcsik ilyenek, mindig csak azt látod hogy verekszenek, meg drogoznak, meg szívják a cigarettát, és életveszélyes helyzetekbe juttatják magukat, anélkül, hogy feltűnne nekik. Bahh. De ugyanakkor ezek az öcsik olyanok is, hogy mindig meghallgatnak, és jóban-rosszban mehetek hozzájuk a vállukon bömbölni - na nem mintha nem lennék erős nő, és én amúgy sem szoktam sírni, szóval pszt! - és pont olyan bolondok mint én, és ha véletlenül nem akarnék elmenni őrültséget csinálni, akkor garantáltan a nyakamra hozzák azt. Nagyon szeretlek makifej, és tudod jól hogy hozzám bármikor fordulhatsz, mint testvér a testvérhez. Meg aztán, ajándékba mindig viszek egy adag nutellát mikor beköszönök hozzátok a Piersonba... csak hogy érezd a törődést tökfej! <33

Carina
20
Pierson
Anya és apa biztos büszkék lesznek rám, amikor majd elmesélem nekik, hogy megszerettem a Caralábét. Tényleg, soha nem gondoltam volna, hogy valaha is szeretni fogom, kiskoromban is mindig a brokkolit preferáltam jobban... A BROKKOLIT! Eddig tartott volna, hogy felébredjek? No de mindegy is. Örülök, hogy megjelentél a sötét buszmegállóban, örülök, hogy nem jött a busz, amit együtt küldtünk el a pokol legsötétebb bugyraiba, és annak is örülök, hogy a hosszú, lábfeltörős, sötét, késő éjszakai kirándulásomon te lehettél az, akit közelebbről megismertem. Mit megismertem? Megszerettem. *-* Mert hát ez az igazság, hogy talán titkolod, vagy mondjuk inkább úgy hogy rejtegeted, de én megleltem a kincsesládát, és mikor kinyitottam, egy imádni való személyiséget találtam benne. Úgyhogy mostantól azok közé a szerencsé...khm... szóval szerencsés emberek közé tartozol, akiket pesztrálni fogok a gyökérségeimmel. Te kis Caralábé, te. <3

lovers

Felix
22
Dunant
Sose gondoltam volna, hogy egy férfi képes lesz olyan csodálatos másfél évet szerezni nekem, mint amilyet te produkáltál. Azt hiszem minden tökéletes volt. Melletted minden olyan tökéletes volt, hogy hirtelen elkezdtem hinni az örök szerelemben, meg a tündérmesékben. Azt hittem majd életünk végéig együtt leszünk, vagy ha nem is életünk végéig, jó pár évig. Mert soha, de soha, semmi probléma nem volt köztünk. Minden vitánkból kilábaltunk, és még a néhai féltékenykedések is elvesztek a nagy szerelemben amiben fuldokoltunk. Aztán... Aztán szakítottam veled. Még azelőtt szakítottam veled, hogy felfogtam volna mit is teszek, és ezzel sikeresen elrontottam a tökéletes, idilli életet. Megdöglött a tündér a tündérmesénkben. És én döglesztettem meg. Nem tudom pontosan miért tettem, de azt hiszem valami megnyugvást érzek a szívemben. Remélem egyszer majd elfogadod a "nem tudom"-ot egy magyarázatnak, és beleszeretsz egy szép, kedves, édes lányba, aki soha nem bánt meg úgy, ahogy én tettem. Remélem, hogy így lesz, mert még mindig te vagy az egyik legfontosabb ember az életemben.<3

Garsiv
18
Pierson
Tulajdonképpen én azon a héten ki sem akartam mozdulni a szobámból, csak kipihenni az érettségi fáradalmait. Drágalátos öcsém döntött úgy, hogy ünnepeljük meg, és mivel nagy rajongód volt, el akart menni a koncertedre, anyámék meg nem engedték őt egyedül... Így rángatott el engem... Igen, elrángatott, egy másik KONTINENSRE.
Félreértés volt az egész. Én akartam valami hosszabb távút, te meg valami rövidtávúnál is kurtábbat. Már ha a két nap annak nevezhető. Az én szívem kőből van - ezt biológiai tanulmányi könyvekből tudom biztosra - és te kettéhasítottad - ezt a több száz darab taknyos és könnyes zsepiből tudom biztosra. De mivel úgy döntöttem, hogy nem nézne ki túl jól az egyetemi jelentkezésem mellett egy bírósági távolságmaradási kérelem, úgy döntöttem, jobb lesz ha leszállok rólad, és két hét interneten való zaklatás után feladtam. Az egyetem, más fiúk, és négy hosszú év már összeforrasztotta a követ a bordáim alatt, de azért nem szívesen találkoznék veled össze...

enemies

Spongya
év
csop.
asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd asd

Spongya
év
csop.

others

Spongya
év
csop.

Spongya
év
csop.

starship ranger becky , @ atf

ésésésés amit kérek <3 :

Kód:
[b][color=indigo]Név:[/color][/b] -
[b][color=indigo]Korod:[/color][/b] -
[b][color=indigo]Csoportod:[/color][/b] -
[b][color=indigo]Kapcsolatunk:[/color][/b] Írd le pár szóban, vagy fejtsd ki tömérdekben, hogy milyen a kapcsolatunk.:3
[b][color=indigo]Válassz egy kategóriát:[/color][/b] family / friends / lovers / enemies / others

A hozzászólást Rebecca Twain összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-01-03, 3:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-07-05, 9:03 pm

Név: Maxxie W.
Korod: ambiciózus 20
Csoportod: Pierson
Kapcsolatunk: perverzke <3 még egy ilyen lánnyal, mint te még nem találkoztam, ezért is örökbe fogadtalak egyből, hiába vagy te az idősebb. Egyszerűen imádlak, mert még a legrosszabb napjaimon is fel tudsz vidítani, és rád mindig lehet számítani, ha ökörködni akar az ember ő.ő (És megjegyezném még, hogy együtt nyitottunk rúdtánciskolát, höhe.) Puszi a pocidra. :3
Válassz egy kategóriát: friends esetleg? *-*

Pierson

Pierson
Posztok száma : 46
Motto : "Every wound will shape me, every scar will build my throne..." Age : 23 Titulus : The Hummingbird Foglalkozás : Tanuló Play by : Hannah Snowdon

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-07-12, 5:16 pm

Név: Carina
Korod: 20
Kapcsolatunk: Ó, te lány, te lány. Hát fene gondolta volna, hogy mi ketten ennyire jóban is lehetünk. Persze az átkos ellentétek és eltérő életkörülményeknek köszönhetően csak jó sokára derült ki, de az hiszem jobb későn mint soha. Én magam legalábbis hálával tartozom neked azért a pokolian hosszú estéért, mert miattad keltem föl a földről. Ha nem jössz, talán végig csöveltem volna a buszmegállóban az éjjelt. Ami lássuk be sem nekem, sem a később arra járóknak nem lett volna olyan klassz.
Imádom benned, hogy ugyanúgy szomjazol az őszinteségre, csak mint én, és hogy nem voltál előítéletes velem kapcsolatban, s nem futottál el, amint kiléptem az árnyékból, mint ahogy minden más normális ember tette volna. ♡
Válassz egy kategóriát: definitely friends  heart

"Remember the moment you left me alone,

and broke every promise you ever made."

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 501
Motto : “She captured a feeling, sky with no ceiling, the sunset inside of a frame.” Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-07-12, 5:34 pm

Név: Leda
Korod: 22
Csoportod: Elliott
Kapcsolatunk: Gondolom túlzás lenne azt mondani, hogy amint megláttalak az ágyadon fetrengeni egy tábla csokoládé hősi elfogyasztása után már tudtam, hogy a legjobb barátom leszel, de igazából csak reméltem. Nem árt, ha az ember csípi a szobatársát. Mi viszont szerintem már túlteljesítettük a "csípés" kategóriáját...fogadott testvérem vagy, a cukor a kávémban, a párna az ágyamban, a kéz, ami a hajamat fogja, ha kell, és az vagyok, leszek, maradok neked én is, mindig.
Válassz egy kategóriát: elsőésmindenekésmindenkifelett álló kizárólagos legjobb barát ;D

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)

Elliott

Elliott
Posztok száma : 130
Age : 23 Titulus : becca for president Foglalkozás : khaleesi Play by : emilia clarke

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-08-24, 11:52 pm

Mindmindmindmind bekerültetek *-*  csill Hálám üldözzön titeket örökké.

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-08-25, 11:23 pm

Név: Marcel
Korod: 20
Kapcsolatunk: Jó.
Válassz egy kategóriát: family

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-10-30, 2:38 pm

Név: Felix Cooper
Korod: 22
Csoportod: Dunant
Kapcsolatunk: Egy szóban is ki tudom fejteni. Változó! Hála neked, kapcsolatunk új dimenziókba lép! Érezd az iróniát!
Válassz egy kategóriát: Rád bízom, még képlékeny a dolog. Tégy az elmúlt szerelmek zavaros raktárába. Smile

Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2014-10-31, 7:20 pm

Név: Garsiv Gregorij
Korod: 18
Kapcsolatunk: Mit is mondhatnék... Jó lenne ha egyszer barátok lehetnénk, de azután az egymenetes éjszaka után lehetséges még az ilyesmi? Tudom, hogy gyűlölsz, de én nem akarok az ellenséged lenni. Most, hogy egy egyetemre járunk... lehetnénk barátok?
Válassz egy kategóriát: Hát, ezt a dolgot inkább rád bíznám. Wink

Mather

Mather
Posztok száma : 171
Motto : we are the diamonds that choose to stay coal Titulus : vulgar picture Foglalkozás : ügyeletes fogtündér vagyok Play by : Oliver Sykes

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   2015-08-09, 5:44 pm

Név: AskmotherfuckerSkylar
   Korod: 21
   Csoportod: Mather
   Kapcsolatunk: Jajj, Ananászlány, hát minket akarva-akaratlanul (és inkább az utóbbi, ugye) is egymás mellé sodor az élet, te vagy a dögös-vörös gonoszabbik oldala, az a kegyetlen nőszemély, aki összetörte Felix szívét, és aki most már Cara életének is része, szóval azt hiszem meg kell barátkoznunk egymással.
Haha, jó vicc volt, mi? Kicsit még én is elhittem.
Nem is tudom, hogy mikor kezdtünk felváltva egymás életének megkeserítői lenni, de azt hiszem jobb, ha tudod, heti egyszer legalább masszív fejfájást okozol nekem, és mivel magam ismerve elég fasz tudok lenni, azt hiszem ez kölcsönös. Be kell látni, ez azért elég szórakoztató, szeretem megkeseríteni az életed mindenféle hülyeséggel, mert tudom, hogy valami varázslatosan kreatív dologgal támadsz majd vissza. Remélem tudod, hogy mindent, amit ellenem elkövetsz, duplán kapod vissza, kislány.
   Válassz egy kategóriát: hát, hacsak nincs egy külön kategóriád a számomra, akkor others :DD

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Becca - she listens like spring and she talks like June   

Becca - she listens like spring and she talks like June
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal