HomeHome  WidgetsWidgets  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share | 

Adam Brown

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Winster

Winster
Posztok száma : 29
Motto : Egynél sosem szabad leragadni. Foglalkozás : Ross Lynch
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Adam Brown   2014-08-07, 9:38 pm

Adam Brown
Vegyes érzelmekkel vettem elő a bőröndöm, hogy bepakoljak és felkészüljek az egyetemre. Anya nem mondta, de tudtam és éreztem, hogy nem éppen repes, amiért a legkisebb fia is elhagyja a családi fészket és hónapokig távol lesz. Nagyon távol, hiszen Abbey Mount nem Miami szomszédjában van. Miközben pakoltam a kedvenc zenéim üvöltöttek a magnóból, de még emellett is meghallottam, ahogy a hülye haverom, Dan az ablak alatt ordibál.
Ahogy az ablakhoz mentem és kidugtam a fejem, a csont fekete vigyorgó képét láttam meg először és a fehér fogsorát, ami rikított a bőréhez képest. Sosem voltam rasszista és a legtöbb haverom fekete volt, de szerencsére sosem keveredtem bele gázosabb bandákba. Dan például orvosnak készült és ő ekkor már első éves volt az egyetemen. Nem örült túlzottan, hogy elhúzom a belem, de vigyorgott, mert látta, hogy alig várom. Miután a p*cs bátyám, Edward lelépett, Dan olyan lett, mintha a testvérem lenne. Az egyetlen támaszom volt, akivel mindenről beszélgethettem és mindenről elmondta őszintén a véleményét. Igen. Volt, hogy kaptam tőle pár tockost, ha hülyeségeket beszéltem.
-Mi lenne, ha letolnád a segged még egy utolsó meccsre, mielőtt elmész a nagymenő egyetemedre?- dobta is fel hozzám a kosárlabdát, amit először csak vigyorogva végig pörgettem az ujjamon, végül fejet csóválva visszadobtam neki.
-Aljas vagy. Tudod, hogy egy jó meccsre sose tudok nemet mondani.- kúsztam vissza a szobámba az ablakból, majd a bőröndömbe bedobáltam még azt a pár dolgot, amire szükségem lesz, végül átkaptam a rövid nadrágom meg a trikóm és végig sprinteltem a lakáson.
Odalent lekezeltem Dan-jel a jól megszokott módon, ahogy már évek óta köszöntünk egymásnak, majd elindultam vele az egy háztömbnyire lévő pályára. Természetesen, már az összes haver ott várt minket. Éreztem, hogy ő már riasztott mindenkit és én leszek az utolsó.
Életem legjobb meccse volt, mert máskor nem volt olyan értéke, mint akkor. Most egy búcsú meccs volt, amivel a barátaim elköszöntek tőlem arra a jó pár hétre, amíg legközelebb majd haza tolom a képem. Épp ezért, talán még sosem játszottunk olyan jól, mint akkor. És, hogy mi volt a legjobb ezen a napom? Az, hogy a meccs végén csak ültünk a pálya szélén, beszéltünk arról vajon ki merre lesz évekkel később és, hogy mindenképp össze kell tartania a bandának később is.
Ők voltak a családom, miután a bátyám lelépett. Anyámmal mihez kezdtem volna? Persze, szeretem, mert az anyám, de vele nem tudok úgy hülyülni, kosarazni meg végképp nem. Aztán jött Dan és a többiek, akik befogadtak annak ellenére, hogy fehér csóka vagyok és a társaság nagy része fekete. Két fehér arc van még rajtam kívül, de ők is azért vannak köztünk, mert megérdemlik.
Mindig együtt lógtunk, vigyáztunk egymásra és nem hagytuk szarban a másikat. Kisebb koromban nem értettem, miért olyan nagy dolog a filmekben, ha valakinek van egy ilyen haveri társasága, de megtapasztaltam és megértettem. Nem mindegy, hogy egyedül vagy a vak világban pár haverral, akik vagy ott vannak vagy sem vagy, hogy van jó pár olyan ember, akik tudod, ha gáz van jönnek.
Velük nőttem fel. Velük lettem a riadt kissrácból, akinek meghalt a faterja kemény gyerek, aki kiáll magáért és nem hagyja, hogy az élet eltiporja. Ők voltak ott nekem, amikor senki más, még a bátyám se segített, mert fontosabb volt neki az a sok romos szar épület. Csoda hát, ha nehezen lódultam haza, hogy végre elinduljak anyámmal az egyetemre? Nem hinném.
A kocsiból csak bámultam kifelé és azon agyaltam, jól döntöttem-e. Hiszen nem lett volna muszáj ilyen messzire mennem tanulni de, a Miami egyetemre nem jutottam be és ez a legjobb egyetem számomra. Azon töprengtem, megéri-e lelépni a céljaim miatt, de így utólag rájöttem, hogy helyesen döntöttem.
A spanok még meg vannak és   után is még mindig rendszeresen beszélek velük. Az anyám pedig? Ha felhívom olvadozik és azt ecseteli folyton, mennyire büszke rám. Na meg persze azt, hogy nem ártana kibékülnünk a bátyámmal, de én biztos nem fogok oda menni és a lábai előtt csúszni, hogy „heló, én vagyok az öcséd”. Ő lépett le, ő hagyott ott. Ha akar valamit, majd szól.
És, hogy mi van a csajokkal? Nem óhajtok szerelmes lenni és elveszíteni a férfiúi mivoltom. Nem akarok papucs lenni és nincs szükségem egy hisztigépre sem, szóval... Mindig más-más csaj tökéletesen kielégíti az igényeimet, én pedig az övét és ez így teljesen megfelel.
Üdv, a nevem Adam Brown és 19 éves vagyok, 1995. április 29-én, Miami-ban láttam meg a napvilágot. Nemzetiségem Amerikai. Jelenleg Tanuló vagyok és a Winster csoportba tartozom. Ross Lynch arcát vettem kölcsön.
Jellem
Nem vagyok egy igazán komoly arc, aki feszülten ücsörög valahol és az élet nagy kérdésein töpreng. Szeretem a pörgést, a bulikat, a csajokat, a focit és, ha az életem halad valamerre. Ha egy helyben kell totyognom, attól meghülyülök és ez az oka annak is, hogy a komoly kapcsolatok híve sem vagyok. Nem azért, mert nem hiszek a szerelemben vagy ilyesmiben, csak még nem vágott tarkón a szerelem pici angyalkája és, mert nem érzem úgy, hogy már most meg kéne komolyodnom.
Fiatal vagyok, élni akarok és szórakozni. Sűrűn látni baromkodni az egyetemen, az Winster házban vagy épp az udvarán. Szeretek poénkodni úgyhogy van, hogy csak úgy random neki állok táncikálni -persze hülyülve- és mindenki szakad a röhögéstől. Szeretek a figyelem középpontjában lenni és szeretem, ha mindenki tudja, ki is az az Adam Brown.
Imádom a kosárlabdát, az edzéseket és, ha érzem, hogy én uralom a testem. Szeretem látni, hogy vannak izmaim és nem óhajtom elhagyni magam, hogy aztán pocakot és tokát növesszek. A kosár ráadásul arra is jó, hogy levezessem a bennem rejlő dühöt. A pályán szétpüföljük egymást, szóval nem panaszkodhatok.
A hülyegyerek/szívtipró/komolytalan pasi jelzők ellenére mégis ügyelek arra, hogy a jövőm jó irányba terelődjön és a sok buli ne menjen a tanulás kárára. Ezért is jó, hogy nagyon jól elvagyok napi 4-5 óra alvással és bírom a tempót. Most még.
Külső
A külsőm... hát a gyengébbik nem már igazolta párszor, hogy jó pasinak számítok. A magam 189 centijével és az izmos felsőtesttel simán leveszem őket a lábukról. Oké, szemétség vagy sem, de rend szerint ki is használom.
Az öltözékem a laza és sportos kategóriába tartozik. Ritkán viselek farmert, az nálam már ünneplőnek számít. Inkább a melegítő alsók és a deszkás gatyák híve vagyok, na persze mindezt stílusosan csinálom és nem úgy, mint egy lepukkant csöves. Bírom az izom pólókat, a v nyakú pólókat és mindent, ami jól áll. Igazság szerint kicsit hiú vagyok és sokat adok a külsőmre, de jól kell kinéznem, ha már Winsteri vagyok.
abbey mount
institute for higher education
Vissza az elejére Go down

Elliott ❅ logic princess

Elliott ❅ logic princess
Posztok száma : 488
Motto : living and existing are not the same thing. Age : 23 Titulus : sweet as cinnamon Foglalkozás : bolondgomba Play by : Emma Stone
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTéma: Re: Adam Brown   2014-08-08, 11:07 pm

Elfogadva!
Abbey Mount Institute for Higher Education

Amit lespóroltál a külső leírásból, azt bőven pótoltad a múltad leírásával, úgyhogy kivételesen efelett szemet hunyok...(: Szépen megírt történet volt, jól megismertem belőle a karakter hátterét, hogy honnan jön, és hová tart. Természetesen csak azt tudom neki kívánni, hogy továbbra is érezze azt, jó döntést hozott, amikor az Abbey Mountra iratkozott be. Így hát nem is tartalak fel, foglalózz, játssz, jó mulatást itt nálunk!

Egyetemisták nyilvántartója
Játékostárs kereső
Kapcsolatlisták
Instagram
Twitter
AbbeyBlog
Telefonok

abbey mount
institute for higher education

(lenyúlod, letöröm a kezed<3)
Vissza az elejére Go down

Adam Brown