ABBEY MOUNT INSTITUTE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

 CalendarCalendar  KeresésKeresés  KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Gy.I.K.Gy.I.K.  

 

Adrian Lewin
ABBEY MOUNT INSTITUTE :: Törölt felhasználók előtörténetei

Go down 
Vendég
Anonymous
Vendég

offline
Ismerj meg
Izgatottan várom
Adrian Lewin  Empty
TémanyitásHozzászólás link
Adrian Lewin  Empty2012-05-03, 15:38
Hozzászólás idézése Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás törlése Tag IP címe
Adrian Lewin  Tumblr_lpc6xwYxmn1qbmp7lo1_500
<>

I may not be perfect but I'm always me.

Születési hely és idő. London; 1994.április 11. Kor. 18 Foglalkozás.- Szociális állapot. felső osztály Csoport. fiú diák

Spoiler:

Family:
Anya.Linette Lewin; 40; újságíró; Már nagyon jó ideje nem jövök ki valami jól egyik szülőmmel sem. Talán pontosan ezért is lettem elküldve ebbe az iskolába. Ha nem lett volna zűrös életem, akkor még mindig otthon lehetnék. Igazából semmi különösebb bajom anyával, de nem bírom elviselni, hogy egyszer nem tudna értem kiállni. Így hát többnyire jobbnak látom ha nem is beszélek vele.
Apa. Mark Lewin; 44; rendező; Magam sem tudom miért de mindig apa volt az akire felnéztem kis koromban. Bár mára már rájöttem, hogy ez egyáltalán nincs rendjén, mégis szeretném ha újra az apámnak nevezhetném. Viszont ameddig be leszek zárva ebbe az iskolába ez nem hiszem, hogy meg fog történni.
Testvér. Adrianna Lewin; 16,5; tanuló az Abbey Month iskolában; ő az egyetlen ember akiért bármit megtennék ezen a világon. Általában egy fiú lány testvér páros nem szokott jól kijönni egymással, de ez nálunk nem így van. Mindent megosztunk egymással, még ha néha becsúszik egy kisebb, nagyobb veszekedés is. És persze ő is ugyanúgy szeret engem mint ahogyan én őt, így hát utánam jött önszántából az iskolába.
Egyéb hozzátartozó.-

Like,Dislike:
Like: buli, csajok, cigaretta, sportok, pénz
Dislike: tanulás, édesség, lustaság, unalom, hazugság

The Story.....
 

Adrian Lewin
ABBEY MOUNT INSTITUTE :: Törölt felhasználók előtörténetei

Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: