ABBEY MOUNT INSTITUTE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

 CalendarCalendar  KeresésKeresés  KezdőlapKezdőlap  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  Gy.I.K.Gy.I.K.  

 

silah phantomhive
ABBEY MOUNT INSTITUTE :: Törölt felhasználók előtörténetei

Go down 
Vendég
Anonymous
Vendég

offline
Ismerj meg
Izgatottan várom
silah phantomhive Empty
TémanyitásHozzászólás link
silah phantomhive Empty2012-04-21, 21:38
Hozzászólás idézése Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás törlése Tag IP címe
silah phantomhive Tumblr_ljozmwNOob1qb79jso1_500
<< SILAH PHANTOMHIVE-RODRIGUEZ >>

These angels who carried me, they gave me youth and whisky.

Születési hely és idő. Milwaukee, Wisconsin, USA, 1993. 01. 01. Kor. 19. Foglalkozás. diák/rúdtáncos. Szexuális orientáció. biszexuális. Szociális állapot. felső osztály. Csoport. lány diák.

Spoiler:

Family:
Anya.Marisa Whiteley;; 35 év;; mégis mit mondhatnék? ismerjem be, hogy az anyám egyszerű kurva? mert ez az igazság, hogy az. 16 éves volt, amikor engem megszült, aztán meg otthagyott apám házának a küszöbén. kedves egy nő, nem igaz?
Apa.Andrew Rodriguez;; 45 év;; olajmágnás;; apám, akinek valami Szaúd-Arábiában lévő olajkutak sokkal fontosabbak, mint én. a szeretetemet drága ajándékokkal próbálja megvásárolni, én meg már rég ráhagytam a dolgot, hadd csináljon mindent a maga módján. igazából sokkal nagyobb szükségem van a pénzére, mint rá magára... csakúgy, mint ahogy neki nagyobb szüksége van a kurva olajkútjaira, mint rám.
Testvér.Gabriel Phantomhive-Rodriguez;; 17 év;; velem együtt jár ebbe a tetves iskolába, és még nálam is jobban utálja a kócerájt. utálja az apánkat is, meg az anyját (valami kurva volt az is), amiért magára hagyta. talán csak engem nem utál... bár elég sokat szoktunk veszekedni a drogügyei miatt...
Egyéb hozzátartozó.Killer, egy fekete macska

Like,Dislike:
Like:Killer;; cigi;; Gabriel;; Jack Daniels;; bulik;; láncok;; szabadság;; telihold;; éjszaka sétálni;; pasik;; sportkocsik;; lovaglás;; sötétség;; temetők;; pénzt költeni;; rúdtánc;; BMTH;; BVB;; dubstep;; káromkodni;; tél;; hóesés;; kígyók;;
Dislike:eső;; ha apám belepofázik a dolgaimba;; Hannah Montana;; az egész hülye iskola;; Hello Kitty és társai;; ha a szemebe süt a nap;; eső;; tanulni;; másnaposnak lenni;; popzene;; cicababák;; előítéletek;; nyár;; tengerpart;; Justin Bieber;; házit írni;; az idióta szobatársam;; csótányok;; rágcsálók;;

The Story.....
Kedves naplóm!
Először is tisztázzuk le, hogy véleményem szerint a naplóírás egy kegyetlenül nagy hülyeség. Ráadásul olyan gyerekes. Most sem tenném, hacsak nem az a tény, egy egy kurva hosszú repülőút vár rám, méghozzá a tengeren túlra. Nem tudom, mi a jó fene vezette rá apámat arra, hogy elküldjön engem és az öcsémet abba a kibaszott angol porfészekbe, ahol még a madár se jár. Arra nem is gondolt, hogy nekem itt, Milwaukee-ban életem van. Neki sokkal fontosabbak a megcseszett olajkútjai. Nem értem, mi a jó abban, hogy valami isten háta mögötti sivatagban valami nagy vasból összetákolt szar valami fekete trutyit szív ki a földből. Azt se tudom, hogy működnek ezek a hülyeségek, de nem is érdekel.
Hogy tehette ezt velem? Ennyire irritálná őt a jelenlétem? Meg Gabrielé? Hihetetlen. Hogy. A. Jó. Kurva. Életbe. Még. Mit. Nem. Csak szeretné. Soha nem fog tőlem megszabadulni. Soha. De tényleg, ennyire utál engem? Mit ártottam neki? Jó, az tény, hogy nagyon sok botrányt rángattam a nyakába, de ez még nem ok arra, hogy elküldjön abba a kurva porfészekbe. Hát az én életem sem lesz már "american dream", az is biztos. Igaz, legalább arról nem tud, hogy rúdtáncot tanulok, meg hogy egy sztriptízbárban szoktam néha műszakot vállalni, ha pénzre van szükségem. Pénzre? Na jó, arra pont nincs. apámtól annyit kapok belőle, hogy ha a felét k i is dobnám az ablakon, akkor is annyi lenne, hogy ó jaj. De akkor miért is csinálom ezt? Nem tudom. egyszerűen a csodáló tekintetek miatt. Azért, mert olyankor valaki tényleg figyel rám. Még akkor is, ha azok, akik tekintete rajtam függ, valami kiéhezett, perverz balfaszok. Mert a hétköznapokban kifejezetten átlagos vagyok; hiába tartozok a leggazdagabbak közé, ritkán vesznek észre. Ezt nem én akartam így... Egyszerűen amióta csak az eszemet tudom, ki voltam nézve a többiek közül. Ujjal mutogattak rám, sértegettek... Aztán egyszer elszakadt nálam a cérna, és kilöktem Ryan-t az ablakon. De hát ez csak félemelet volt, és egyébként is csak a keze tört el! De úgy tűnik, ez elég volt ahhoz, hogy az utolsó osztályt valami porfészekben járjam ki...
Még egy ilyen kurva szar helyzetet... De lehet, hogy ez csak egy újabb esély arra, hogy tiszta lappal kezdjek? Elképzelhető. Csak remélem, hogy ki tudom majd használni ezt az esélyt...

Becsuktam a noteszemet, és visszaraktam a tollat a zsebembe. A repülő ablakán túl éjszaka volt; a telihold sápadt fénye ezüstös színbe vonta a repülő szárnyát és a bent ülők arcát, már ahol nem volt behúzva a függöny. Nagyjából hat óra múlva már Londonban leszek, nagyjából nyolc óra múlva pedig már abban a kurva porfészekben. Csak remélem, hogy Gabriel nem akar majd onnan elszökni. Most rám van bízva a kölyök, ha valami baja lesz, egyből engem fog apa elővenni. Nem mintha nagyon érdekelné őt, mi van velünk... De azt hiszem, saját kezűleg fojtana bele a rohadt olajába, ha még egy botrányt hoznék a nyakába.
Végre sikerült kibogoznom a gordiuszi csomóra hajazó fülhallgatóimat, és valahogy meg is találjam azt a lejátszási listát, amit kerestem. Tudtam, hogy ha most maximum hangerőn fogok Bring Me The Horizon-t hallgatni, azt még a pilóták is fogják hallani, de nem érdekelt. Valamivel el kell terelnem a figyelmem arról, hogy kurva nagy szükségem lenne most egy cigire...


A hozzászólást Silah Phantomhive összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-14, 20:51-kor.
Vendég
Anonymous
Vendég

offline
Ismerj meg
Izgatottan várom
silah phantomhive Empty
TémanyitásHozzászólás link
silah phantomhive Empty2012-04-21, 22:13
Hozzászólás idézése Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás törlése Tag IP címe
Hey, Hard Girl!
Azt meg kell hagyni hogy nem vagy egy könnyű eset, és hogy szegény igazgatónak sok gondja lesz majd veled. Ettől függetlenül örülök a karakternek, mert szép kerek történetet faragtál köré, és pompásan érzékeltetted velünk a csaj lelkivilágát.
Azért csak óvatosan azzal a cigivel, a végén még innen is kicsapnak..

silah phantomhive Elfogadva
 

silah phantomhive
ABBEY MOUNT INSTITUTE :: Törölt felhasználók előtörténetei

Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: